Widok

fotograf tylko do kosciola

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
macie moze jakiegos fotografa ktory przyszedlby tylko do kosciola?oczywiscie tu chce jak najtaniej,bo nie potrzebuje mistrza ktory zrobi nam zdjecia jak siedzimy czy stoimy.wiem ze kazdy przyjdzie do kosciola ale mi wlasnie chodzi o taniego lub chlopaka po fotografi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale tu chydzi nie tylko o zdjęcia,tylko ow szelkie wydatki-fryzjer,kwiaty itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla porównania, sesja mody która trwa 10 godzin i czesto jest mniej męcząca niz robienie zdjec na weselu, jest płatna 1500 do 9000zł, za kilka KILKA!!!! nie kilkaset zdjęc..... więc gdzie tu mowa że ceny rosną o 200-300%? Fotografia slubna to jedna z najtanszych usług w segmencie fotograficznym ( poza zdjeciami do paszportu:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
brawo thomas,zgadzam się w 100% ze stwierdzeniem, że wszyscy chcą zarobić na Młodej Parze dlatego ceny rosną o 200,300 % procent.to jest straszne i bardzo przykre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie!widac Fotograf nie ma zajecia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pierdykam, o co tu chodzi. Ktoś prosi o polecenie fotografa a tu same zakłady fotograficzne i domorośli super fotografowie reklamują sklepy internetowe, swoje chamstwo i niby profesjonalizm. Ciekawe, że na tym formu żaden inny temat nie wzbudza takich emocji niż fotograf.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie sadze - przeciez mnie nie bedzie a to mnie chce scigac ;-))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooooooooo a moze URZAD SKARBOWY rowniez zaszczyci nas jutro swoja obecnosci na spotkaniu forumek,jak juz dolaczyl do naszego grona!!!:)))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez:)))))))))))))))))))))niedlugo tu zawita prokuratura,policja i cholera wie kto jeszcze?:)))))))))))))))a juz myslalam ze ADMINA nikt nie pobije:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez poprosze fotki na maila

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no comments po prostu, pola28 ja mam z tego watku niezly ubaw nie wiem jak Ty ;-)))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow!no rzeczywiscie,jeszcze Was tu brakowalo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
usługi w cenie 200 zł są wykonywane "na czarno" - więc są okradaniem państwa i jako takie zgodnie z odpowiednimi paragrafami ustawy podatkowej podlegają karze, grzywny lub więzienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z chęcią zajmiemy się ściąganiem należności podatkowych a nasze pracownice otrzymały okulnik do stosowania maksymalnego wymiaru kary finansowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
....tak szczegolnie widac to po ilosci wolnych terminow:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
brawo Anija jedna wypowiedz i krytyka cos mi tu pachnie konkurencja, ale co czlowiek to gust na szczescie na brak klientow nie narzekam ;-]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
izka podaj swoj adres @
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te zdjecia to chyba jakis zart, są okropne, masakra... i reklamuje się firma a nie prywatna osoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez potrzebuję fotografa do kościoła, dodam, że ślub jest w kościele w Pucku 17-go czerwca. Prosze o jakies namiary i zdjęcia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo proszę - wysłane ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry