macie moze jakiegos fotografa ktory przyszedlby tylko do kosciola?oczywiscie tu chce jak najtaniej,bo nie potrzebuje mistrza ktory zrobi nam zdjecia jak siedzimy czy stoimy.wiem ze kazdy przyjdzie do kosciola ale mi wlasnie chodzi o taniego lub chlopaka po fotografi
00
~pmagdalena
(20 lat temu) 1 marca 2006 o 11:47
a jakie zdjecia cie dokładnie interesuja?
bo ja interesuje sie fotografia juz kilkanascie lat oraz zajmuje sie obróbka zdjec cyfrowych.jakbys była zaiteresowana pisz na meila