Widok

tort na chrzest

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Bardzo proszę o szybkie porady, bo do końca tygodnia muszę zdecydować, gdzie zlecić tort na chrzest (dla chłopca, na ok. 15 gości).
Najlepiej we Wrzeszczu.
Czy brać znane cukiernie pod uwagę, czy jakieś małe? Przejrzałam już sporo stron i dalej nie wiem... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracownia tortów Róg Wojskiego . Tylko TAM .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tu się akurat nie dogadałam i nie dlatego, że jestem jakimś trudnym klientem, tylko dlatego że się nie znam na temacie. W kwestii klienta-amatora obsługi ta cukiernia jeszcze musi się sporo nauczyć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam brać od osób , które robią torty prywatnie. Będzie na pewno taniej, no i zrobią Ci co tylko zechcesz, a i smakowo są lepsze...popytaj wśród znajomych czy na forach fb...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

róg wojskiego cenowo ehm, chociaż podobno pyszne... ja polecam bajaderę - pyszne torty mają, wszystkie rodzinne imprezy nimi obskakuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Baccate w Nowym Porcie robią piękne i pyszne torty. Nigdy się nie zawiedliśmy a smak śmietana-malina to petarda!!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio mielismy urodzinowy tort z wuzetki. Wczesniej zamawialismy w czernisiu. Oba pyszne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko auchan :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Agnieszko, wybrałam Twoją opcję i smak śmietana-malina rzeczywiście super, wszyscy chwalili. Tort też ładny, chociaż zabrakło jednego elementu, ale to do przeżycia. Nie wiem tylko, czy tort na 15 osób z lukrem za 220 zł. to drogo czy nie. Aha, no i plusem jest to, że dowożą (za dodatkową opłatą, ale dla mnie ważne, bo nie mam auta).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję wszystkim za pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakie biuro podrózy najlepiej?? (5 odpowiedzi)

Chcemy leciec pod koniec kwietnia na wycieczke i nie wiem ktore biuro podrozy wybrac....

ile miesiecznie wydajecie na zycie? (7 odpowiedzi)

ile na jedzenie, ile na rachunki, ile na kredytu/pozyczki, ile na dziecko itp

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

do góry