Widok

torty weselne z cukierni Sabinka polecacie czy odradzacie?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mam pytanko czy któraś z Was zamawiała tort weselny z cukierni Sabinka? Ceny mają bardzo konkurencyjne, ale jak z jakością? Jedna z forumek pisała w innym wątku że Sowa jej nie powaliła na kolana, później była w Sabince i było całkiem nieźle ale w sumie zero konkretów.

Pozdrawiam i czekam na jakieś info ;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja siostra była zadowolona, chociaż nie pamiętam jak ich tort smakował;) generalnie ładnie wyglądają i torty i ciasta, poza tym dobrze pakują, kroją i dowożą, często gratis - na czas. Sami też chyba weźmiemy z Sabinki na nasz ślub:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam tort z Sabinki i byłam bardzo zadowolona, tort był czteropiętrowy przystrojony świeżymi różami, takimi samymi jakie miałm w moim bukiecie. podobało mi się to, że bez problemu i dopłaty tort został przywieziony z wejherowa do luzina w dniu ślubu i niczym nie musiałam sie martwic. dodam, ze na każde święta zawsze zamawiamy tort od nich, jutro też odbieram na imieniny mojej mamy Krystyny. także ja polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie znajduje sie ta cukiernia?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejherowo, ale oni po hotelach wożą swoje ciasta i torty, i dlatego często możesz się załapać na darmową przesyłkę jeśli mają Cię na trasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.sabinka.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
modra dzieki bardzo!jestem wlasnie na etapie poszukiwania cukierni:-)
image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy tydzień załatwiania formalności i po 22 marca załatwiamy tort:) ale widziałam w innym wątku, że płaski tort miał ktoś za 27 zł, więc zaciekawiła mnie taka różnica.. chociaż chyba wybierzemy piętrowy ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez przeczytalam ze za pietrowy 50zl.,a plaski 27zl.cos mi sie wierzyc nie chce ze az taka wielka roznica.Sabinka tez ma cukiernie w gdyni i chyba sie do nich wybiore.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wizualnie -podobają się Wam te torty? Dla mnie dekoracja jest trochę "naciapkana" :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi podoba sie drugi tort z ich galerii tortow slubnych.chcialabym cos podobnego.
image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jadlam od nich ciasta i torciki takie mniejsze i zawsze wszystko pyszne i ladniutkie..mniami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to co jest na stronie, to nie są wszystkie możliwości :) sama nie wiem, czy strona mnie jakoś mocno zachęca, ale widzieliśmy Sabinkę na targach w Muracie i dostaliśmy też taki katalog ciast ze zdjęciami, więc na pewno warto ją odwiedzić.

widziałam, że mają w Gdyni i też mi do Gdyni bliżej, ale ewentualne kilometry pewnie będą liczyli z Wejherowa - to o trzeba sprawdzić, podając miejsce i datę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tortu z sabinki nie jadlam, ale probowalismy ciasta od nich-bo decydujemy sie miedzy nimi a alicja z kielpina. Wszystkie ciasta z sabinki byly bardzo dobre, lekkie, nie za slodkie i bardzo ladnie wygladajace. Zdecydowanie polecam:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miałam przedwczoraj urodziny i mój luby pojawił się z tortem właśnie z cukierni Sabinka. Tort był pyszny więc myślę, że weselne są równie smaczne. Ten który dostałam był w każdym razie śmietanowy na ciemnym biszkopcie i z wiśniami. Na wesele na pewno wezmę tort od nich, tylko jeszcze nie wiem w jakim smaku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie sa za pstrokate..
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam, mielismy od nich tort i ciasta na weselu i byly pyszne. Zreszta jak zwykle, bo to juz nieraz sprawdzone na roznych rodzinnych imprezach wypieki. I faktycznie roznica w cenie tortu plaskiego i pietrowego jest bardzo duza. Nam na szczescie podobaja sie plaskie, wiec wyszlo dzieki temu calkiem tanio.
Ja do tej cukierni wpadam czesto po jakis maly torcik albo kawalek innego ciasta i zawsze jestem zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciasta maja faktycznie bardzo dobre ale poproszę o radę jeśli chodzi o torty z Sabinki, jaki smak polecacie bo do tej pory jadłam chyba tylko Marcello i truskawkowy. Piszecie że płaskie tory są tańsze - to dobrze :) bo właśnie taki tort chcę na wesele. Może ma ktoś zdjecia tortów w wykonaniu Sabinki? jeśli tak to poprszę kamilunia@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja pisałam, że tort 27 zł za kg i to prawda, tyle płaciłam miesiąc temu za kg tortu ale powtarzam PŁASKIEGO (czyli duży prostokątny tort na lustrze), tort piętrowy kosztuje ok 50 zł za kilogram.
Wybrałam tort na śmietanie (już chyba się nie jada tych ciężkich maślanych) o smaku truskawkowym, 12 kg na 100 osób (zniknął w mgnieniu oka), przystrojony świeżymi różami, z napisem i obrączkami ze wstążki.
Szczerze polecamy:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeśli chodzi o "napaćkaną" dekorację to zależy jaką sobie wybierzecie, możecie nawet narysować co ma być, ale zapomniałam dodać, że byłam w Gdyni na Morskiej ale pani jest tam mało zorientowana, poza tym ma wrażenie że jest najmądrzejsza, zamawiałam z Sabinki ale tej w Redzie, przesympatyczna kobieta tam sprzedaje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kami wysłałam zdjęcie tortu płaskiego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję za foteczkę :) o taki właśnie torcik mi chodzi, płaski prostokąt. Ma być prosty i elegancki bez tysiąca różnych dziwnych ozdób :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze, to połowa ceny..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A no:) a jaki smak:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
próbowałam truskawkowego na targach i nie przypadł mi do gustu, ale dlatego, że lubię truskawki, a jakoś nie lubię ani ciast ani tortów ani lodów w takich smaku. Moje ukochane, to raczej ciemne i cięzkie, czyli czekolada, kawa, amaretto, ale.. mamy wesele w czerwcu, więc pomyślę o jakimś cytrynowym może.. jakoś się trzeba wybrać do redy i popytać, czy można kupić na smak po kawałku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można jechać na degustacje do Sabinki w Wejherowie:) Ania a mogłabyś mi też fotke tortu wysłać na mejla?agnieszka-kakol6@wp.pl z góry dziękuję
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to w Wejherowie można się umówić na degustację? jak to wygląda? umawiają kilka par?;) to jest odpłatne?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani w Sabince z Redy , powiedziała nam że można podjechać spróbować od poniedziałku do piątku jest czynne do 19. A czy trzeba się umawiać czy nie hm... trzebaby zadzwonić dopytać.Wiem tylko tyle że kg tortu kosztuje 50zł. i że zamawiać można dwa tyg.przed planowanym weselem.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agniuszka wysłałam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu jesli mozna to ja rowniez prosze o zdjecia tort:-)
agaaga535@yahoo.co.uk
Pozdrawiam
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jop, wysłane;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje!
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no proszę, o możliwości degustacji nie wiedziałam :)
Dziewczyny na stronie sukni ślubnych Aspena wyskoczyło mi okienko o jakimś pokazie w zamku w Krokowej w sobotę, mają być tam również tory weselne z Sabinki - może tam będzie możliwośc spróbowania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też prosiłabym o zdjęcie tortu. Była któraś już na takiej degustacji?
email: madzienka07@wp.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy są jakieś nowe opinie o torcikach i ciastach z Sabinki??
My chcemy zamawiać właśnie z od Nich zastanawiam sie tylko nad smakiem, możecie cośporadzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam ostatnio na wielkiej imprezie poweselnej, gdzie wjechał sabinkowy tort w kształcie R2D2 z Gwiezdnych Wojen. Rewelacja!

Chyba wszystko potrafią zrobić. Z wrażenia nie pamiętam nawet, jak tort smakował :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do kształtu to nie mam obaw bo zamawiał już od nich różne dziwactwa ale nie wiem na jaki smak się zdecydować myślałam o ciemnym biszkopcie z kremem śmietanowym i może wiśniami?? taki 3 piętrowy kwadratowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam tort weselny od nich smaki lekkie i bardzo dobre .Miałam tort na kremie.Smaki:cytryna-pycha,truskawka-pycha-czekolada też pycha:):)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A myśmy byli w Sabince w Wejherowie i wrażenia mam słabe.... chyba głównie przez Panią sprzedawczynię - ciemne włosy i chyba ciemny charakter bo była bardzo niemiła, zero profesjonalizmu. Wzięłam kupiłam kilka różnych ciast i powiem, że mdłe. Jedynie marczello i w-zka jakoś przypadły do gustu, ale okropnie zamulający był truskawkowy. Radzę się przejechać i samej posmakować, bo można się rozczarować.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zamówiliśmy w Wencie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie w Gdyni mozna kupic ich ciasta? Ja lubilam wpadac po kawalek ciacha z Sabinki na rozne okazje do cukierni na Obłuzu, ale juz jej tam nie ma :(
A co do tego, ze torty wizulanie za bardzo "naciapkane", to..... w przypadku tortu na naszym weselu to akurat byla prawda :) Ale to nasza wina, bo ciasta zamawiala tesciowa i do mnie dzwonila i pytala, jak on ma wygladac, a mi bylo wszytsko jedno i powiedzialam, zeby jakos "standardowo" go ozdobili. Zalezalo mi tylko na tym, zeby byl plaski. Ja sama bym ten tort prosciej udekorowala, ale mowiac szczerze, to nie byla to dla nas istotna kwestia. Wazne, ze byl pyszny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można kupić w chyloni - ale tam Pani jest niesympatyna
faktycznie pojade i posmakuje tych tortów, co do zdobienia to nie boję się bo wiem jak tort ma wyglądać pokaze im fotke i mam nadzieje że taki będzie nic wymyślnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale gdzie dokladnie na Chyloni? I mi nie przeskadza niesympatyczna sprzedawczyni, ja tylko bym chciala kupic kawalek ciasta :)
A co do tego smakowania, to na pewno nie chodzi o to, ze mozna sobie w cukierni "poprobowac" przed zamowieniem, tylko po prostu kupic sobie po kawalku ich roznych ciast. Chyba wiekszosc tortow jest do kupienia jako ciasto pokrojone w kostke i sa raczej dostepne codziennie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, to prawda. z tym że panie niechętnie kroją małe kawałki.... tylko standardowo tną jak im się podoba duże kawały... a jesli się zwróci uwagę, to i tak robią po swojemu.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chylonia na morskiej jadąc z gdyni 1 przystanek przed domem towarowym taka mała okrągła budka:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sabinka i Sowa jedna i druga cukiernia jest dobra, Sabinka może ma mała reklamę a Sowa to typowa firmówka. Tez się zastanawiałam bo mam Sowe bliżej a siedziba Sabinki jest w Wejherowie. Najpierw może co do cen, Sowa przez swoją markę jest droższa podam przykład: Sabinka => wesele na 100 osób Pani wyliczyła mi na tyle osob 55 pasków rożnych ciast w-z, malagi, kostki, serniki, itd... + torcik kształt skrzypce 2kg oraz tort V piętrowy ok 11 kg suma całości 1.300 zł to samo Sowa => cena 2.300. Co do ciast => w sowa ma torty moim zdaniem ciężkie na żądanie robią piankowe :) są pyszne. Sabinka => torty lekkie piankowe również pyszne :) co do obsługi => Sabinka => Panie w Redzie na 12 - Marca są humorzaste i broń boże załatwiać coś z nimi w sobotę!, nie potrafią zrozumieć ze człowiek w tygodniu też pracuje, potrafią zniechęcić człowieka. Sowa => Rumia panie są bardzo sympatyczne i potrafią doradzić :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha zapomniałam dodać w Sabince ten pasek ciasta składa się z 6 kawałków, jakby ktoś chciał wiedzieć ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Główna siedziba Sowy i produkcja jest w Bydgoszczy!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooo, ja na moim weselu tez chyba mialam mniej wiecej tyle ciasta (znaczy sie za podobna sume, z Sabinki) i bylo tego o wiele za duzo. No ale coz, tesciowa chciala za dobrze i za bardzo zaszalala przy zamawianiu ;) Gosci bylo co prawda troche mniej, ale to chyba wiele nie zmienia.
Moim zdaniem, wystarczylby sam tort, bo jak ludzie jedza caly wieczor nie inne rzeczy, to jakos na slodycze juz nikt nie zwraca uwagi. Ale nic sie nie zmarnowalo, porozdawalismy, a reszta poszla nastepnego dnia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mielismy od nich czteropietrowy tort i ciasta. Bardzo polecam!! Wszystko pyszne, ladnie przystrojone. Tort i ciasta byly lekkie, smietanowe tak jak chcielismy, ciast wybralismy kilkanascie rodzajow. Wszystkim gosciom bardzo smakowalo. Poza tym dowoza gratis wiec niczym nie trzeba sie martwic. Idealny stosunek ceny do jakosci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na sobote zamówiłam tort marczello :) mam nadzieje że będzi pyszny, a co do obsługi to w Redzie panie są przemiłe moim zdaniem, zawsze uśmiechnięte i doradzają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tor weselny mialam o smaku:
- smietankowym
- orzechowym
- marcello

z czego dwa pierwsze byly extra a najbardziej smakowal smietankowy - bardzooo delikatny,
a najciezszy bo mega slodki byl marcello i wielu gosciom nie przypadl do gustu. ja sprobowalam tylko dwa pierwsze :) ale ogolnie polecam :))))) marcello probowalam przed slubem i mi smakowal.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sowe polecam bardzo bardzo! mniam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo polecam, sama miałam 3 piętrowy tort weselny przystrojony świeżymi różami i torciki pojedyncze w kształcie serc. Można dobrać sobie kolor róż bez problemu. Bardzo ładnie takie torty wyglądają. W smaku są naprawdę bardzo dobre. Szczególnie polecam smak malaga, węgierski, zabajony i rafaello:) Rewelka:) Miałam wesele w Koleczkowie wiec nie było żadnego problemu żeby mi go dowieźli. Zamawiałam w cukierni w Wejherowie (tej ich głównej siedzibie na ul. 12 Marca chyba). Ceny mają konkurencyjne a jakość równie dobra! Polecam.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
greenway, a w jakim lokalu mialas wesele? Czy moglabys podeslac zdjecia tortu? nie byl zbyt 'pstrokaty'? Ja lubie subtelne dekoracje..
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us


Oto właśnie mój tort z Sabinki. Wesele miałam w Maciejce w Koleczkowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
doradzam - od lat jestem fanką ich wyrobów. Pycha! Ja nigdy nie jadam tortów a ich torty jem z apetytem. Mieszkam w Gdańsku, ale zawsze wybieram drogę przez Wejherowo by kupić parę kawałków ciasta. Zamawiałam u nich torty, które wiozłam 24 godz. pociągiem i PKS-em, tak mi zapakowali, że dowiozłam idealnie. Były konsumowane 3 dni po zakupie i były pyszne, nie ciekły, nie kruszyły się i nie rozjechały.
Zamawiałam na wesele córki i dowieziono mi na wskazane miejsce, Zamawiałam na różne okoliczności nie tylko torty ale i ciasto pokrojone na porcje przywieźli na tackach z ozdobami, skromnymi ale b. gustownymi - ozdoby należy omówić przy zamówieniu. Zawsze było pięknie i smacznie Żałuję, że muszę jeździć taki kawał ale warto!!!!
Daj sobie spokój z Sową. Chyba że zależy Ci na torcie bezowym - Sabinka tego nie ma w ofercie. POLECAM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam - sama mialam tort z sabinki, nie tylko piekny, ale przepyszny, nie jak z niektorych ciatskarni, ze po kawalku jest tak slodko, ze trzeba szukac toalety. Sabinka robi niesamowite torty smakowo i do tego gustownie przybrane. Polecam szczegolnie na eleganckie wesela
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
często zamawiam torty i inne ciasta w sabince bo są pyszne właśnie zamówiłam tort na moją pięćdziesiątkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Torty weselne z cukierni ''JERZYK'' są jakościowo i smakowo bez porównania lepsze i tańsze.Mieliśmy na weselu 6-piętrowy,dostawa do sali weselnej gratis.Cudo,goście zachwyceni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ktos by nie wiedzial to sowa ma produkcje w bydgoszczy. dostawe w nasze strony maja dwa razy w tygodniu. to znaczy ze musza miec w sobie duzo chemi zeby na twoim slubie byly nadal swiezr. ciasta z sabinki po 2 dniach (te smietanowe) robia sie stare. a to dlatego ze sa na naturalnych skladnikach. jezyk podrabia sabinke. byl tam kiedys pracownikiem i nawet do swoich katalidow wykorzystal ich zdjecia. bardzo nie ladnie. co do jakosci to tez pozostawia wiele do zyczenia. mam znajomego w sabince i wiem co nieco. sabinka robi degustacje bezplatnie, nie trzeba sie umawiac, poprostu przechodzisz i mowisz ze nie wiesz czego chcesz nie masz pomyslu i kroja ci male kawaleczki do posmakowania na miejscu. a jesli sowa zawiedzie bo w czasie transportu zniszczyli tort to sabinka ci zroni nawet dzien przed weselem i zawiezie tam gdzie trzeba. jestem klientka sabinki od ponad 9 lat i napewno jej nie zmienie. chociaz musze przyznac ze kupowalam juz u wenty, jezyka, delicji, justynce, konkolu ale to nie to samo.....................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wolę osobiście z Sowy, te z Sabinki mnie i rodzince nie smakowały
Największa galeria bukietów ślubnych:
http://www.slubniaczek.pl.tl

Darmowe próbki (dla mamy i niemowląt, artykuły ślubne, perfumy, kosmetyki):
http://www.lowca-okazji.blogspot.com/




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja wolę z Sabinki niż z Sowy, ale to rzecz gustu :P nasz tort weselny z Sabinki zachwycił gości zarówno wyglądem jak i smakiem :)
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piszesz w trzech watkach, to samo ip inne imiona, a wszedzie Cappucino :)

~lolas

2012-05-25 13:56

37.8.197.*
Re: Ile za ciasta i tort weselny?

Oglagościcino

2012-05-25 13:43

37.8.197.*
Re: Domowe ciasta, okolice Wejherowa - gdzie?
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Torty dobre, wygląd ładny, ale cenowo nie powiedziałabym że jest konkurencyjnie bynajmniej jeżeli chodzi o mnie dwa lata temu zamówiłam kilogramowy tort, a dostałam dwu kilowy i byłam bez wyjścia musiałam kupić no i oczywiście więcej zapłacić. Natomiast niedawno ta sama nieprzyjemna Pani ciągle ponura poganiała mnie, abym jak najszybciej kupiła bez zastanowienia (dla siebie nie kupowałam, więc musiałam skonsultować się). Obsługa duży minus dla tej Pani w Redzie . Ja na pewno nie kupię już tam żadnego tortu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry