Widok

ubieracie rajstopy dla dzieci?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witajcie, tak się zastanawiam czy ubierać dla mojej 4 latki rajstopy pod spodnie przy takiej pogodzie jaka była ostatnimi dniami. A wy nakładacie swoim dzieciom, czy dopiero jak się mocniej ochłodzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja zakladam. i 3 latkom i 7-latce
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
My nie, dzieciaki nie lubia.. jak idziemy na dluzej na dwor to cieplejsze spodenki, zima na spodnie ida spodnie od kombinezonu, takie nie za grube.. a ze normalnie chodza do p-la, to rajstopy i spodnie to za cieplo, wiec same spodnie, a do tej pory na dwor maja takie gumowane spodenki na normalne, dresowe. Corce czasem domspodniczki, tomtak, ale ze woli spodnie, to tez nie za czesto te rajstopki uzywa..
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja 2-latce też nie zakładam, grubsze spodenki (ale nie jakieś zimowe ocieplane). Ubieram tak jak siebie, a sobie rajstop nie zakładam pod spodnie ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
pogoda zmienna i często zastanawiam się jak ubrać dziecko, bo jak słońce wyjrzy to ciepło, a jak się schowa to zimno, Ale też mi się wydaje, że by było jej za ciepło w rajstopach i spodniach, a nie chcę dziecka przegrzać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak wychodzimy na krótki spacer to normalnie zakładam tylko spodnie, ale wybieram takie z grubszego materiału dresy czy jeansy
do przedszkola zakładam leginsy i na dwór jak idą to ma przeciwdeszczowe i przeciwwiatrowe spodnie na wierzch
ma 3 lata:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ani 2 latce ani 5 latkom nie zakladam jeszcze nie pora u nas na to :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja zakładam,bo młody podziębiony a i w domu lata na boso,siada na gołej podłodze,jak lata w domu w rajtach to na wyjście spodnie cieńsze na wierzch,ostatnio pogoda typowo jesienna..........nie wiem czy rajstopki to przegrzewanie.........chyba,że frottowe
image
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Najlepiej samamu ubrac rajstopy i w nich wyjsc...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
nieeee ani mniejszej ani większej, ciepło jest :)))))))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Absolutnie nie zakładam mojemu 3 latkowi rajstop. Rajstopy to tylko zimą przy - 10 st. lub więcej :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
-10? to ja sobie szybciej nakładam. Moja mała już nosi cienkie bawełniane ale jest wózkowa sama chodze już z chustą na szyi a ostatnio i czapke miałam w torebce bo grad padał więc za ciepło nie było. Jeżeli Twoje maleństow jest chłodne to załóż rajstopki i nie patrz na forum- sama najlepiej znasz swoje dziecko. Ja jak widze gołe głowy i nóżki w skarpetkach to się pukam w głowe mamy jesień- mam koleżanke ktra twierdzi wiecznie,że dla jej syna gorąco i małego rozbiera mały zimny i wiecznie zasmarkany ale przecież jest gorąco a dziecka przegrzewac nie wolno!
zimowa kurtka, kozaki- nie
rajstopki- tak
ale może mi się to zmieni wraz z wiekiem małej
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Oczywiście,że zakładam,pogoda już nie jest łądna,tym bardziej,że syn łapkie wszystko co możliwe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
a nie zastanawia Cie dlaczego łapie, może właśnie dlatego że go przegrzewasz, przemyśl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie dlatego.Po po prostu skoro mi jest zimno to dziecku tym bardziej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ile ma twój lat?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zakładam jeszcze
nosi skarpetki i spodnie typu jeansy sztruksy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpowiadajac na pytanie rajstop nie zakładamy :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest całkiem fajna jesień przynajmniej większość dni jest ładna i dość ciepła, mówię nie o 6 czy 7 rano, ale godziny południowe, na prawdę nie mam pojęcia w czym wasze dzieciaki będą chodziły zima przy mrozach, no chyba ze po dwie pary rajstop będą miały ubierane :)))
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8
na zime to produkują takie spodnie ocieplane wiesz?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
w zimie dzieci nosza chyba kombinezony zimowe...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra, dobra, temat wałkowany po raz któryś, szkoda czasu na te idiotyzmy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie zakładam jeszcze rajstop mojemu Młodemu :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze, to ja się pukam w głowę patrząc na matki które zakładają dzieciom rajstopy jesienią. I żeby nie było - mój synek choruje sporadycznie (tfu, tfu). Zimą to będziecie chyba nakładać trzy pary rajstop, wełniane skarpety plus ocieplane spodnie zimowe. Dramat:/
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
Aha, to że matkom jest zimno, to nie oznacza, że dzieciom także - tym bardziej że dzieci są b. ruchliwe.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
A/ -To,że Ty nie zakładasz swojemu dziecku rajstop to Twoja sprawa,ja mojemu zakładam i tego sie trzymam.Jak ma spodnie mniej ciepłe to chyba logiczne,że nie puszcze go w takich cienutkich spodniach,owszem jesli spodnie ma na podpince to wtedy nie zakładamy.Robie tak i nie mam zamiaru tego zmieniać bo ktoś ma inne zdanie.Niech każdy dba o swoje dziecko tak jak chce i tyle.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
"ubieracie rajstopy dla dzieci?"

Nie nie ubieram. Ubieram rajstopy dla dorosłych, te dla dzieci byłyby za małe :-p
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja założę jak temp będzie ok.0 st.C

moje dziecko jest bardzo energiczne, dużo biega i szybko się poci więc w rajstopach byłaby przesada. Zakładam jeansy albo spodnie dresowe z meszkiem i to naprawdę wystarczy, nogi-udka są ciepłe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się właśnie zastanawiam czy trzylatce nie zacząć zakładać rajstop pod spodnie od przyszłego tygodnia. Ciągle się waham.
Autentycznie nie wiem co jej wkładać gdy idzie do przedszkola, pod opiekę kogoś kto nie musi na szczegóły zwracać uwagi, mając stado do dopilnowania, a mała jest tam od wczesnego rana do popołudnia czyli parę zmian pogody.
:/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas w przedszkolu patrzą na to jak ubierają dzieci :) rano poszła w bluzie i kurtce, a jak ją odbierałam byli na podwórku i była bez bluzy w samej kurtce bo ładniej się zrobiło :) więc o to się nie muszę martwić na szczęście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zakladam mojej 3 latce, rano zimno, a nawet jak w przedszkolu pojdzie na plac zabaw i usiadzie na jakiejs zimnej hustawce to nie musze sie przejmowac ze przeziebi pecherz. W przedszkolu te moze siadac na podlodze, dziecko nie patrzy czy dywan czy podloga...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja rajstop dla dzieci nie zakładam bo na mnie za małe ,kupuję rajstopy dla dorosłych ;P
a moim dzieciom tak córce już zakładam (2,5 roku) jak jest bardzo zimno synowi (4lata) jeszcze nie ale na dniach zamierzam jak będzie bardzo zimno.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Laski ale co sie spinacie ? :)
Bylo pytanie czy zakladamy a nie jak po co pod co itd... ;)

Ja zakladam jak juz napisalam. Jakos nie widze o tej porze roku moich dziewczynek bez rajstop i w spodniczkach albo krotkich flauszowych spodenkach :)

Poza tym moje corki jadą do przedszkola o 6:30 a jesli ktoras nie wie to oswiece, ze o tej godzinie jest zimno :)
I nawet gdyby mialy spodnie to tez pojechalyby w rajstopkach.

Od razu odpowiem: nie chorują.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja wczoraj zalozylam ,waginzialo a ona chora ,nigdy wczesniej o tej porze roku nie zakladalam ale teraz jakos mi samej jest zimno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba faktycznie kluczową sprawą jest pogoda. Ale nie ma co zmuszać. Moja 11-latka już jedynie sporadycznie nosi takie dziecięce bawełniane i to dopiero jak jest naprawdę zimno i drepce pieszo do szkoły. Zostawiła sobie trzy pary "na wszelki wypadek",wszystkie inne powędrowały już do wora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie kluczową sprawą jest pogoda, ale przy takich temperaturach jak dziś zawsze zakładam córce (8 lat) i synkowi (4 lata) rajstopki. ważne żeby były grube, ostatnio kupiłam w kontri grube, miękkie rajstopki. ale już czekamy na wiosnę :P dosyć zimy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja ubieram skarpetki, ale jako okrycie wierzchnie daję kombinezon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
U mnie dzieciaki są już na tyle "duże" (Klaudia 14 lat, Patryk 13 lat), że same decydują,czy ubrać coś pod spodnie. Pozwoliłam im na to, bo podchodzą do tego rozsądnie. A może ktoś z Was uważa, że u chłopaka w tym wieku taka bielizna już nie pasuje?? Otóż zapewniam Was, że nie ma w tym nic złego, bo są to jedynie bawełniane rajtki i do tego wyłącznie czarne,albo szare. W dodatku jest to Jego wybór, nie zmuszam Go do noszenia, poza tym przecież nie wyrzucę do kontenra nagle siedmiu par rajstop, bo na córkę już za małe, a syn przekroczył "magiczny" dla niektórych wiek, po którym chłopak już absolutnie nie powinien ich ubierać . Raz chodzi w getrach, raz w rajstopach, wrośnie z nich, to sprawa sama się rozwiąże.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
tytuł mnie zabił -
- rozwinięcie też
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dziś pierwszy raz (tej zimy oczywiście) mojemu 5 latkowi założyłam rajstopki, ale w sumie tylko dlatego że miał cienkie spodnie dresowe, rajstopy też z tych cienkich.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

rajstopy dla dzieci lepiej kupowac od polskich producentów np fazymazy
https://www.fazymazy.com/kategoria/rajstopy
a nie chinskie bo mozna dostac uczulenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Poświęciłam się i sprawdziłam stronę z tej namolnej reklamy. Relacjonuję: cena rajstop jedna - 25 zł za jedną parę, skład niekorzystny - tylko 70 procent bawełny, wzornictwo - bezstykową pstrokacizny, oklepane kolory, takie byle co.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

* bezstylowa pstrokacizna, miało być wyżej, sorry, autouzupełnianie nabałaganiło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

do góry