Widok

urodziny w restauracji

Witam. Planuję zrobić 30-te urodziny dla rodziny i paru znajomych w jakimś barze lub restauracji na ok 30 osób. Chciałbym aby była możliwość zorganizowania małego parkietu. Szukam miejsca w którym można zjeść dobrego schabowego, potem ciasto z kawą, następnie zacząć świętować przy wódeczce i dostać wieczorem jeszcze coś ciepłego :) czy możecie coś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

żabusia na żabiance- jest parkiet, klasyczne polskie jedzenie podane we współczesnej formie i desery ale nie ma schabowego. długo otwarta, można spokojnie się napić i jeszcze zjeść coś wieczorem ;) mimo wszystko bardzo polecam

restauracja gdańska przy św ducha- jest kuchnia polska, schabowy, są desery, jest alkohol. brak wydzielonego miejsca na tańce i swawole ale spokojnie da radę przestawić stoliki i wygospodarować :) kwestia wynajęcia kawałka lokalu i dogadania się z właścicielem.

mono kitchen niedaleko neptuna- kuchnia bardziej współczesna choć nie brakuje klasyków takich jak pierś z kurczaka, kaczki, udo czy ryby, są także polskie zupy i desery. jest alkohol, jest miejsce do zabawy :)
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może by tak spróbować trochę owoców morza? Jeśli zastanawiacie się, czy warto przyjść do restauracji hiszpańskiej, w tym artykule opisane jest jak można zorganizować urodziny w ciekawy sposób. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kulinaria

Ciasta na komunię - gdzie? (9 odpowiedzi)

Polećcie proszę cukiernię (lub prywatną osobę) która upiecze mi w Gdańsku smaczne ciasta, sernik...

Grzyby! (448 odpowiedzi)

Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za długo się ładuje) :D...

przepisy na szybkie sałatki:) (42 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, jutro mam gości i chciałabym zrobić jakieś 2-3 dobre sałatki o niewielkiej...

do góry