Widok

urodziny w restauracji

Witam. Planuję zrobić 30-te urodziny dla rodziny i paru znajomych w jakimś barze lub restauracji na ok 30 osób. Chciałbym aby była możliwość zorganizowania małego parkietu. Szukam miejsca w którym można zjeść dobrego schabowego, potem ciasto z kawą, następnie zacząć świętować przy wódeczce i dostać wieczorem jeszcze coś ciepłego :) czy możecie coś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

żabusia na żabiance- jest parkiet, klasyczne polskie jedzenie podane we współczesnej formie i desery ale nie ma schabowego. długo otwarta, można spokojnie się napić i jeszcze zjeść coś wieczorem ;) mimo wszystko bardzo polecam

restauracja gdańska przy św ducha- jest kuchnia polska, schabowy, są desery, jest alkohol. brak wydzielonego miejsca na tańce i swawole ale spokojnie da radę przestawić stoliki i wygospodarować :) kwestia wynajęcia kawałka lokalu i dogadania się z właścicielem.

mono kitchen niedaleko neptuna- kuchnia bardziej współczesna choć nie brakuje klasyków takich jak pierś z kurczaka, kaczki, udo czy ryby, są także polskie zupy i desery. jest alkohol, jest miejsce do zabawy :)
Robię brzydkie rzeczy...ale bardzo ładnie :)

blog kulinarny www.rozplynietaczekolada.blogspot.com :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kulinaria

Kurczak z rożna - gdzie w Gdańsku? (11 odpowiedzi)

Witam, powiedzcie mi gdzie można zjeść w gdańsku kurczaka z rożna

Automat do chleba Biedronka instrukcja+książka (23 odpowiedzi)

Witam, czy posiada ktos instrukcję i książkę do automatu do pieczenia chleba z Biedronki??...

Grzyby! (390 odpowiedzi)

Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za długo się ładuje) :D...

do góry