Widok

umowa na stałe

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Moje drogi koleżanki zamęcze Was dziś. Mam jeszcze jedno pytanko. Jak tojest z umową na stałe, bo właśnie została mi przedłużona i spodziewałam się że będzie już na stałe a tu psikus...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedłużona pierwszy raz?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie już trzecia umowa

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
próbna -> przedłużona -> przedłużona -> na stałe

Czy ta trzecia umowa to trzecia przedłużona?

Mój Mąż ma teraz pierszą przedłużoną, potem druga i na koniec na stałe - tak jak wyżej napisałam (firmy kombinują dziś jak się da)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najpierw mialam pierwsza na 3 miesiące, potem drugą na rok i teraz niby trzecia na rok, co myslalam ze bedzie juz na stale ale jak widac coś mi sie pokićkało... niestety :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaraz jeszcze sprawdzę, ale jak się uczyłam to trzeci musi być już na stałe.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi też się wydawało, że trzecia na stałe. Ale u Męża będzie to czwarta.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez byłam własnei o tym przekonana a tu taki zonk :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
§ 2. Każda z umów, o których mowa w § 1, może być poprzedzona umową o pracę na okres próbny, nie przekraczający 3 miesięcy.
Art. 251. § 1. Zawarcie kolejnej umowy o pracę na czas określony jest równoznaczne w skutkach prawnych z zawarciem umowy o pracę na czas nieokreślony, jeżeli poprzednio strony dwukrotnie zawarły umowę o pracę na czas określony na następujące po sobie okresy, o ile przerwa między rozwiązaniem poprzedniej a nawiązaniem kolejnej umowy o pracę nie przekroczyła 1 miesiąca.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwsza na okres próbny
Druga -określony
Trzecia-okreslony
czwarta-Nieokreslony

Okres próbny nie wlicza się


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie umowa na okres próbny się nie wlicza :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie
próbna sie nie wlicza i właściwie to 4 umowa jest na stałę:)
mój mężo tak właśnie ma teraz w maju już powinien mieć na stałę:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a buuuuuuuuuu :( to mi troche plany legły w gruzach:(:(:(:(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co tak mało optymistycznie:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ano mało optymistycznie bo starania o dzidzię miały ruszyć pełną para, a tak głos rozsądku każe czekać jeszcze rok...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uuu szkoda

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale jestem w szoku !!! byłam pewna że trzecia na stałe
tez miałam teraz przedłużona i nieźle bym sie wściekła jak bym sie dowiedziała że tu kolejna na rok !!!
wychodzi na to że trzeba ponad 2 lata udowadniac że się zasłużyło -żenada...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie mój kolega 4 lata udowadniał i dopiero dostał na stałę
to jest prawie jak znęcanie się bo człowiejk nic nie może niestety wszystkie plany mogą wziąść w łeb

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może troszkę ;)
nasz bank chciał, żeby umowa, jaką mamy, była parę miesięcy do tyłu i do przodu :) jeżeli przyjdzie się na początku tej drugiej na czas określony (wstecz poprzednia i na czas próbny) to szansa jest... :)
Na kredyt przynajmniej :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie ja tak miała w tym roku, miałam zdolnośc przez 1 miesiąc :)
nie zdecydowała sie i teraz troche żałuję bo ceny poszły w góry jak cholera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (141 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry