Widok

wakacje z dziećmi Chorwacja

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy macie może jakieś wskazówki , miejsca albo jakieś miejscówki na temat Chorwacji z dziećmi 9 i 7 . Gdzie najlepiej pojechać co zabrać lub gdzie się najlepiej stołować ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Baśka Voda świetne miejsce dużo tańsze niż znane kurorty, dobra baza wypadową do Makarska, Bol i okoliczne wyspy. Polecam rejs żółtą łodzią podwodną w Makarska oraz rejs statkiem na wyspy. My mieliśmy apartament z kuchnią i sami gotowaliśmy ale jedliśmy też w okolicznych barach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może Pani podac namiary na sprawdzony apartament? Daleko jest do plaży?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pogradinska 26 holiday apartament. My rezerwowaliśmy przez booking. Do plaży może 200 m z okna apartamentu niesamowity widok na marine i wielka górę. Bardzo miła właścicielka, choć wszyscy Chorwaci są bardzo mili i uprzejmi bo wiedzą że mają kasę z turystyki. Polecam rezerwować przez booking, my tak podróżujemy i zawsze jesteśmy zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

do góry