Widok

wesele w dwoch salach

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej anjja
To ze tance w Kozim beda w osobnej sali to chyba lepiej, dobrze ze przedziela je szyba a nie sciana:) Troche sie balam, ze nie bedzie slychac dj-a, ale ta babka powiedziala, ze postawimy glosnik w rogu w tym przedsionku i bedzie slychac, ale polowe dzwieku. To dobrze, bo jak ostatnio bylam na weselu i wszystko bylo w jednej sali to w czasie muzyki trzeba bylo do siebie krzyczec. Takze nie przejmuj sie, tez sobie wstaw glosnik w rog i bedzie super:) A miejsce piekne, my juz sobie zarezerwowalismy i bedziemy tam 27:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze jak sale są jedna obok drugie to nic wielkiego, ale byłam u rodzinki na Podlasiu i sala była na jednym końcu wsi, a jedzenie na drugim końcu. Sie tylko nabiegałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.grałem w kozim wesele w tamtym roku...te szyby to jakaś pomyłka...PO paru godzinach trzeba było ponaklejac coś na nie żeby sie goście nie odbijali.A co do zespołu lub dj-a to poważnie to utrudnia prace i kontakt z goścmi podczas imprezy. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz Afrodytka, na termin ktory ma Monik, chyba w tej chwili nierealne żeby znalazla gdzies miejsce na impreze, chyba ze ktos zrezygnuje.
Ale fakt ze wkurzajace jest, jak nie wie sie wszystkiego od poczatku - np. te ceny :(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monik, jesli nie mieliscie zadnej umowy, to mozecie zrezygnowac z Koziego dzien przed slubem i musi wam oddac zaliczke:) Oczywiscie trudno bedzie teraz znalezc tak ladne miejsce na ten termin. Tylko pisze hipotetycznie:) Ale jak oni zrezygnuja to tez nie dostaniecie ekwiwalentu wartego 2 razy tyle co wplaciliscie. No szkoda, że tak czajnikuja sie z tym cenami brutto. pap

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właściwie macie rację:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
etam Waldek -przesadzasz ;-) -jakoś trzeba Was nazwać -krótko i dźwięcznie.
popieram Anjje -to brzmi sympatycznie.
a na różne "złote rączki" od hydraulików do kafelkarzy mówię "sprytki" -też obraźliwe? ;-)

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorry - nie wiedziałam,
Dla mnie okreslenie "grajek" jest bardzo miłe i sympatyczne :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałem na myśli tylko to, że nazywanie muzyka grajkiem jest w naszym srodowisku odbierane jako obraźliwe. I nie podejrzewam, że na swoje wesele zatrudniłyście "grajków".

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie ze nie było:( Ale nie było tez w sumie umowy jako takiej. Zrobilismy wstepny kosztorys, wlasciciel go powierdzil i spisal z nami świstek, ze wplacilismy zaliczke zgodnie z ustaleniami. A w ustaleniach byly ceny netto - czyli takie jakie nam podali! Zreszta on ma ten nasz kosztorys bo zrobilismy egzemplarz tez dla niego.
Coraz bardziej mnie irytuje ten Kozi , wrr ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w umowie nic takiego nie bylo ze to sa ceny netto? Bo jak nie to odbieraj zaliczke:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze, troche sie wkurzylam na te ceny netto w Kozim Grodzie... Uwazam, ze to bardzo nie profesjonalne z ich strony:(
A co zrobicie z ta dekoracja? Zamowicie u nich? I jak myslicie kiedy trzeba sie tym zajac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Waldek, przeciez juz sobie odpusciłysmy temat szyb, wiec po co takie Twoje komentarze. Nie znasz tych grajkow to sie na ich temat nie wypowiadaj. A poza tym czytaj uwaznie to co piszemy - to bardziej nasze obawy, a nie grajków. Pewnie już wszystkie wiemy ze jesteś super-hiper i wszędzie Cie pełno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny!
choć mnie już Kozi nie dotyczy, to z chęcią czytam ten wątek.
Ja może wielu ustaleń nie poczyniłam z Kozim, ale mogę Wam powiedzieć czego się dowiedziałam.
Po pierwsze, to myślę, żę warto rozmawiać z właścicielką hotelu. Jest konkretna (choć akurat fakt stawki netto pominęła), sympatyczna i wie najlepiej co i jak. Na co może sobie pozwolić, co odpuścić, na czym obniżyć cenę itd...
Dziewczyny z recepcji na pewno we wszystkim się nie orientują i czasem wolą powiedzieć 22% Vatu niż 7.
Ja akurat informację o Vacie dostałam z recepcji, więc tak na prawdę nie obstaję przy swoim ( z tym vatem na soki i napoje)
Jeśli chodzi o dekorację, to faktycznie w cenniku jest podana kwota 300zł, al eszefowa mówiła, że to jest nieaktualne.
To znaczy: mieli firmę, która zajmowała się dekoracją sali na wesela. Jak się jednak okazało po kolku weselach -robią to ...jakby tu rzec... -szczędnie. W kwocie 300zł powinno się przecież znaleźć więcej niż kwiaty na stole państwa młodych i jakieś drobne bukiety. Weselnicy nie byli zadowoleni i hotel zrezygnował z ich usług.
Dlaczego w cenniku jeszcze widnieje ta pozycja, to nie wiem, ale nam powiedziała, żeby się tym nie sugerować.
Co prawda mają taką jedną zaznajomioną panią, która mieszka w okolicy i jest bezrobotna. Polecają ją, bo w tn sposób sobie dorabia i jest ponoć całkiem dobra -znaczy ma gust i umie zrobić coś ładnego. Nic jednak na jej temat więcej nie wiem -ile bierze itd, bo to zostawiliśmy do omówienia na później. ..z resztą -była opcja, że w naszym mieszkanku będą nocować goście, a my już ze dwa dni wcześniej się tam przeniesiemy i myślałam, że sama sobie udekoruję wszystko, bo nie chwaląc się "mam talent" ;-)
Pozdrawiam Was i jak sobie jeszcze coś przypomnę, to dam znać.

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem tylko ze na szybach beda poprzylepiane rozne dekoracje zeby goscie po pijaku nie chcieli "wyjsc" przez szybe:) A reszty szczegolow nie znam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny nie przesadzajcie z tymi "grajkami"? Co to pastuszkowie jacyś czy muzycy? :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie - lepiej miec wszystko na pismie
a co do tej dekoracji - znasz jej zakres? - kwiaty na stołach czy cos jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dekoracja, to powiedzieli ze oni robia za 300 wiec chyba tak bedzie, ale o ten cennik brutto i tak poprosze, bo troche stracilam zaufanie do nich i chce miec wszystko na pismie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no pewnie - ale co do tego podatku od konsumpcji to sie nie martw - na pewno jest 7% !!! Pani widocznie nie byla zorientowana.
A czy myslisz nad jakąs dekoracją sali????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi udzielili w recepcji takiej informacji, że 22%, ale jak do nich pojade to powiem ze maja mi dac cennik brutto i koniec bo ja nie znam stawek podatkowych, nie jestem jakas firma:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry