Widok

wiązanka ślubna w Rumi

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam ślub 26 IV a jeszcze nie mam wiązanki. Czy ktoś zna jakąś dobrą kwiaciarnię w Rumi. Pytałam w kwiaciarni Asia na Starowiejskiej, bo wiem, że jest dobra ale nie mieli wolnego terminu....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam zdecydowanie Kwiaciarnię u P. Gabrysi Skiba w Janowie obok bloku Gdańska 24/58, sama tam robiłam bukiet ślubny i całe życie tam kupujemy kwiaty; właścicielka robi fajnie i niedrogo, ja zapłaciłam za bukiet 100 zł z kalii i eustomy - za taki sam inna forumka zapłaciła w Gdańsku 250 zł!
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurcze... to ile wczesniej w Asi trzeba zamawiac?? ;/

http://forum.trojmiasto.pl/kwiaciarnia-w-rumii-t148968,1,11.html?hl=kwiaciarnia w rumi#hl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my bierzemy zawsze kwiaty z kwiaciarni w takich pawilonach koło szkoły ekologicznej :) zapewnia nam również wystrój sali, samochodu itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie chciałam polecić Joasię. Robili mi wiązankę ślubną i była piękna :) Z tego, co się orientowałam - najlepsza kwiaciarnia w Rumii.
"L'Arte" wizaż i stylizacja
www.larte.pl.tl

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też już zamówiłam w Asi, a ślub we wrześniu!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam kwiaciarnię na Dąbrowskiego na przeciwko Ailor Banku, te Panie potrafią wyczarować cuda, zawsze kupujemy tam kwiatki, na każdą możliwą okazję i nigdy nie było sytuacji aby kwiatki szybko zwiędły ;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kwiaciarnia Asia robi piękne wiązanki, ale właścicielka jest nieobliczalna. Jak jej coś nie podpasuje np. nie zgodzisz się z doborem kwiatów, albo śmiesz zasugerować inne, to bez skrupułów wydrze się na całą kwiaciarnie, że jak się nie podoba, to zawsze możesz isć na rynek! Nie polecam. Kobieta nie panuje nad sobą i nigdy nie wiesz do końca, czy zrobi twoje zamówienie, czy może jednak się wkurzy nie rzuci wszystko.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się w pełni z tym, że nie można babie ufać. Zamówiłam kwiaty na komunię córki - 2 wiązanki na stół i wianek na głowę. Umówiłam się na 400zł. Przy odbiorze usłuszałam 500zł (!) i to za dwa bukieciki, a wianka nie ma i nie będzie, bo kwiaty i tak zwiędną! Gdy spytałam dlaczego mnie nie zawiadomiono o zmianie ceny i że nie będzie wianka, usłyszałam, że ona - szefowa się ze mną nie umawiała, a pracownica już nie pracuje. Szkoda zdrowia. Nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również polecam kwiaciarnię na ul. Dąbrowskiego wklejam linka do tej kwiaciarni :)
http://www.kwiaciarnia-rumia.pl/index.php?page=oferta

Panie robią piękne bukiety za dobrą cenę :) ja zamawiałam tam kwiaty na cywilny i byłam bardzo zadowolona na kościelny również będę u nich zamawiać :) z czystym sercem polecam :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spotkałam się z podobną sytuacją na ślub. umówiłam się na okresloną kwotę, przy odbiorze okazało się ze kwota się nieco zmienila (oczywiście na dużo wyższą, niz sie umawialiśmy... dotego bukiecik pozostawial wiele do zyczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy najlepsza ale tna równo jak tylko mogą. Są nierzetelni i nie dotrzymują umowy, a jak się nie określi kwoty końcowej bo czeka się na wycenę to robią z ludzi idiotów i przedłużają jak moga, żeby juz było po ślubie, narażają na koszty i zdzierają mozliwie jak najwięcej kasy. Takich beznadziejnych kontrachentów nigdzie nie widziałam, ale cóż mentalność polaka..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
'nie wiem czy najlepsza ale tna równo jak tylko mogą. Są nierzetelni i nie dotrzymują umowy, a jak się nie określi kwoty końcowej bo czeka się na wycenę to robią z ludzi idiotów i przedłużają jak moga, żeby juz było po ślubie, narażają na koszty i zdzierają mozliwie jak najwięcej kasy. Takich beznadziejnych kontrachentów nigdzie nie widziałam, ale cóż mentalność polaka..', 'nie wiem czy najlepsza ale tna równo jak tylko mogą. Są nierzetelni i nie dotrzymują umowy, a jak się nie określi kwoty końcowej bo czeka się na wycenę to robią z ludzi idiotów i przedłużają jak moga, żeby juz było po ślubie, narażają na koszty i zdzierają mozliwie jak najwięcej kasy. Takich beznadziejnych kontrachentów nigdzie nie widziałam, ale cóż mentalność polaka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie odradzam kwiaciarnię "Asia" przy ul. Starowiejskiej!!! Ceny z kosmosu - dodatki kosztują trzy razy więcej niż kwiaty. Baby niemiłe, obsługują ludzi poza kolejnością Co chwile wybucha awantura z klientami. Nie cierpię tej kwiaciarni!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
to prawda zawsze jak jestem w tej kwiaciarni jest jakas awantura z klientami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ciesz sie z tego bo potem sa z nimi same problemy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że nawet z taką antyreklamą kwiaciarni, której nie idzie tak jak miało :), P. Asia sobie świetnie poradzi :)

Ceny podane wyżej z kosmosu i nieprawdziwe.

Koszt moich kwiatów 350 zł. Czy dużo? Uważam że nie.
W powyższy wchodzi bukiet ślubny, drugi taki sam- nieco mniejszy- do ołtarza, 3 butonierki, 3 stroiki dla moich córek, przygotowanie 8 kwiatów we włosy dla mnie i najstarszej córki oraz 2 bukiety dla rodziców.

Kiedyś czytałam w którymś watku że na słowo "ślubne" cena idzie w górę.
Jest wyższa. Ale..... Zapytajcie jak jest robiony bukiet ślubny i ta cała reszta. Ja byłam w szoku ile zachodu jest przy tym by kwiaty wygladały nawet 24h jak świeżo ścięte :)

Pani Asia może i nie nalezy do mega spokojnych ludzi ale to akurat dla mnie zaleta i przede wszystkim cecha ludzi kreatywnych :)

Z całego serca polecam.

A kwiaty kupuję u niej od kilkunastu lat. I zawsze były to najpiekniejsze i najbardziej ciekawe bukiety jakie otrzymywali ode mnie obdarowywani :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam Panią Asię, nie zgadzam się z ani jednym słowem negatywnym na tę kwiaciarnię. Pani Asia zna sie na rzeczy, wszystko załatwiała sama z kościelnym, ma dobry gust i zawsze pomaga dobrać kwiaty do okazji, sukni, czy kościoła. NIGDY SIE NA NIEJ NIE ZAWIODŁAM. Polecam gorąco.
[url="http://www.whenismywedding.com/"]image[/url] Wedding Ticker from WhenIsMyWedding.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja natomiast kwiaty kupuję od kilku już lat chyba w jednej z pierwszych kwiaciarni w Rumi na starowiejskiej obok CH Abraham i jestem bardzo zadowolona i z wiązanki ślubnej i z przystrojenia auta i kościoła full serwis tanio i krótkie terminy ,taniej niż u ASI i na pewno milsza obsługa,polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczywiście mam wrażenie, że właścielka potrafi być przemiła dla "wieloletnich klientów" i ceny dla nich są całkiem przyzwoite - pewnie często nawet po kosztach. Niestety jest jeszcze cała rzesza mieszkańców Rumi, którzy mają jak najgorszą opinię o tej pani. Dzieli klientów na znajomych i tych, którzy nie muszą być zadowoleni po wyjściu z kwaiciarni - byleby zapłacili i niech spadają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam kwiaciarnie na Dąbrowskiego koło Okrąglaka. Zamówiłam tam bukiet ślubny z kantadesek, bukiet dla świadkowej i 4 małe kwiatki do butonierki cena wyniosła 600 zł!!! Dałam trzy zdjęcia takich samych bukietów i poprosiłam aby bukiet ślubny wyglądał identycznie jak te na zdjęciach. Ślub miałam w sobotę. W piatek rano przyjechałam aby domówić kwiaty do włosów a na ladzie stały moje bukiety. Po pierwsze powinny zostać zrobione w dzień ślubu tym bardziej ze był upał. Po drugie były zrobione zupełnie inaczej niż prosiłam- zrobiły poprostu jak chciały. Poprosiłam aby wstawiono je do chłodni, jednak mi odmówiono i obiecano że kwiaty wytrzymają ok 2 tygodni- w poniedziałek padły.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE POLECAM. Kiedyś zamawiałam tam wieniec na pogrzeb.Zrobiono go bardzo ładnie. Kiedy zmarła moja bardzo bliska osoba z rodziny zamówiłam ponownie. Godzinę przed pogrzebem pojechałam odebrać. Byłam w takim szoku, że nie zwróciłam uwagi, że był okropny. Dopiero po wyjęciu z samochodu zauważyłam, że to DRAPAK zrobiony ze starych kwiatów. Już nie było czasu na jakąkolwiek interwencję i niestety z wielkim wstydem poszłam na pogrzeb.z tym wiechciem. Był cholernie ciężki, postrzępione lilie się sypały, byłam cała brudna. Gorszego bukietu w życiu nie widziałam, a zaznaczyłam, że zależy mi na pięknym wieńcu. JUŻ NIGDY TAM WIĘCEJ NIE PÓJDĘ.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
również sie zawiodłam na tej kwiaciarni, zamawiając wiązankę dopytywałam się z jakich kwiatów itd. zapewniono mnie abym im zaufała.... i cóż przy odbiorze rozczarowanie ! zwykła z kilku kwiatów aż wstyd przed innymi, którzy mieli tańsze i pełne kwiatów wiązanki! wstyd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja z całego serducha polecam kwiaciarnie obok Okrąglaka.Super małżeństwo i przepiękne kwiaty, takie jak zamówi się np. ze zdjęcia to takie będą. Po za tym robią fajnie kompozycje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kwiaciarnia "koło okrąglaka" czyli Dąbrowskiego 24- żeby wszyscy wiedzieli- TO DNO! Kwiaty padają dosłownie na drugi dzień. Robią co chcą i jak chcą nie słuchając klienta. Sa zadufani w sobie. A ceny sa z kosmosu. Nie polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolo okraglaka to najlepsza kwiaciarnia. Super małżeństwo, zawsze doradza,maja fajny gust i wszystko wyglada tak jak zamówiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u ASI w Rumi nie polecem, za małą wiązankę o ile TO można by nazwac wiązanką (5 małych białych różyczek, moge wysłac zdjecie tego czegoś bo niestety wszedzie byl ujęty mój "bukiet" ) zapłaciłam 150 zł, aczkolwiek zamawialam tam inne bukiety np nna urodziny byly super tylko wysokie ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Rumia Centralna (5 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

do góry