Widok
No nie wiem...Na weselach na ktorych wbywałam ostatnio większym powowdzeniem cieszyło się wino.Wszyscy myślą właśnie, że wódka, ale u mojej kolezanki np. wina zabraklo bardzo szybko (mieli chyba 60 butelek na 100 osob) a wodki zostalo od groma. Ogólnie widzę ostatnio tendencje do picia mniejszej ilosci wódki ( na rzecz wina, chociaz niekoniecznie).
u nas było dokładnie 60 osób i kupiliśmy 10 butelek wina białego i 10 czerwonego, połowa została. z moich doświadzceń to na weselu raczej będa pic wódkę, więc nie przesadzajcie z tym winem, chyba, ze chcecie żeby wam zostało. 1 butelka na dwie osoby to za dużo, połowa napewno zostanie. tak naprawdę wina nie można wypic dużo.