Widok

wizażystka do domu

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mieszkam na chełmie i poszukuje dobrej wizażystki, która umaluje mnie do ślubu, chcę aby przyszła do odmu, znacie kogoś takiego? ile kosztuje profesjonalnie zrobiony makijaż??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Elę Skoczeń koszt makijażu to 125 zł

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
125 zł - to cena razem z makijażem póbnym czy bez?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo polecam wizazystke z Ujesciska, bierze 100zł za calosc, probny i glowny. Maluje cudnie. wszystkie moj kolezanki ktore braly slub byly u niej. Ja juz bylam na probnej i jestem bardzo zadowolona:) Moge na maila dac numer.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magdas to ja tez ladnie poprosze o numer do tej wizażystki. A może jeszcze jakiegos godnego polecenia fryzjera masz? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magdas, ja też poproszę na maila:)
dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę prosić o namiary. Potrzebuje kogoś na sobotę bo mam bal dyplomowy i przy okazjii wypróbowałabym makijaż na ślub.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze rowniez o namiary!!100 zl z probnym to malo
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moglabym porosic i nr do tej wizazystki? a czy ona dojezdza do domu??
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też poproszę :)

image
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=312191&t=290823
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo prosze o namiary olafsson@o2.pl
url=http://www.waszslub.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeslij mi prosze numer tej wizazystki z ujesciska . Dzieki z gory.
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę podaj naiary na wizażystke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Wizę - wspaniały makijaż robiony przez wspaniałą kobietę. Pozdrowienia dla Wizy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny jak wczesniej nalezy rezerwowac termin u Wizy, pol roku? Slub bedzie w czerwcu wiec dosyc popularny miesiac:-)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się udało u Wizy zarezerwować na październik... rezerwowałam w środku kwietnia, ale na lato, to miała kalendarz już pełny...

***************
Na zawsze... to baaaardzo długo ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ela to chyba 250!!!!

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ale próbny i9 właściwy czyli za jeden 125

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiza bierze 200 zł, za probny i wlasciwy. Pisalam ostatnio do Wizy maila z pytaniem i taka dostalam odpowiedz.Ela Skoczen bierze tylko 50 zl wiecej. Tez do niej pisalam.Mam slub w pazdzierniku ale juz szukam.Wiec cena 200-250 to raczej normalna kwota za dobrze zrobiony i dobrany makijaz . A zastanawia mnie to 100zl, czemu az tak tanio??2 makijaze z dojazdami do domu za tak niska cene?? Obawiam sie ze jakosc makijazu bez urazy oczywiscie jest taka jak cena. Ja bym sie bała, ze splynie po paru godzinach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To płać 200 zł

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe, i tak zrobie:))) dziewczyny, co Wy na to??Jakie jest wasze zdanie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
chcialabym tu nieco sprostowac. Makijaz slubny kosztuje 120zl z dojazdem do domu a probny 50zl wykonywany w salonie fryzjerskim lub 80zl domu u klientki.
Pozdrawiam:)
Elena 'wiza'
Pozdrawiam
Elena 'wiza'
Studio wizerunku 'Elena'
www: www.elena-wizaz.pl
e-mail: elena.wizaz@gmail.com
www.maxmodels.pl/elena.html
tel. kom. 0 510 082 655
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No czyli oba makijaze slubny i probny z dojazdem do klientki bo o to wlasnie chodzilo to kwota 200 zl tak jak napisałam powyzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam drogie dziewczyny, polecam sie -wykonuje makijaze wszelakie, slubne oczywiscie tez, z dojazdem i na probny i wlasciwy, szczegoly przez maila, zapraszam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magdas czy mogłabym Cię prosić o namiary do tej wizażystki nie mam jeszcze fryzjerki a ślub już 3 czerwca. Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Elę Skoczeń, świetny profesjonalny makijaż, dojazd do domu wszelkie porady z zakresu pielęgnacji cery, dobrania kiecki, bukietu, a nawet fryzury! Do tego mile spędzony czas. Nic dodać nic ująć.Fakt 250 to nie mało ale z pełną odpowiedzialnością polecam.
Dziewczyny to nasz dzień- kasa to nie wszystko.
Pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam, bardzo mile spedzony czas....i extra makijaz - polecam takze p. Ele Skoczen

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj, widzę,ze duzo dziewczyn robiło makijaż u Eli Skoczen.Cena 125 zł za makijaż slubny i 125 za probny , i oba z dojazdami do domu,warto dać. Wczoraj dzwoniła do mnie koleżanka z Żukowa, Ela była u niej w Żukowie i zrobiła jej próbny. Tak się spodobał, ze zapisała sie od razu jej mama i swiadkowa:))) No to ja juz się cieszę. Generalnie ceny u dobrych makijażystek są podobne,wahają si e od 200 do 250 zl z dojazdami do domu a dać już to 50 zł więcej czy mniej, przy takim nakładzie wydatkow jakim jest ślub to juz naprawdę nie robi. A zdjęcia są na całe życie:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
miałąm wczoraj makijaż próbny u p. Eli Skoczeń i jestem baaaaaaaaaaardzo zadowolona. Makijaż świetny, trzymał się rewelacyjnie, czułam się w nim znakomicie, narzecozny zachwycony:)
Poza tym bardzo rzeczowy wywiad dotyczący kolorów które lubię, rady dotyczące sukni ślubnej,dodatków, fryzury, butów, a oprócz tego pielęgnacji buźki do dnia ślubu, diety, kosmetyków- jednym słowem kompleksowa porada. Polecam bardzo gorąco!:)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a ja w końcu (miałam wcześniej dwa próbne i byłam załamana) mogę też kogoś polecic - Ania 501 228 875, z próbnego jestem bardzo zadowolona, bardzo podobał mi się makijaż oczu, bardzo dokładnie wykonany i co najważniejsze cały makijaż trwały
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem juz po probnym u Eli Skoczeń. Malowala mnie wczoraj o 8,30 rano. Jestem zachwycona, moja brzydka cera zrobila sie aksamitnie gladka, oczy rozswietlone a ja cala w skowronkach.:))Ela jest przesympatyczna, doradzila mi wszystko, zadała mi sto pytan, a makijaz byl przesliczny i subtelny. O 23,00 dopiero go zmylam ,bo chcialam sprawdzic, czy dlugo wytrzyma, dziewczyny, nie zrobilam zadnej poprawki,trzymal sie rewelacyjnie!!Wiec dołączam do grona zadowolonych Klientek Elżbiety Skoczeń i polecam:)) Dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś wie, czy te Panie dojadą do miejscowości odległych ok. 160 km od Trójmiasta:)? Za dodatkową opłatą oczywiście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam na mój mail
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam mmegi....pisałam o niej w innym wątku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moge dac namiary do siostry kt óra pięknie maluje
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej:) ja mam juz WIZE zabukowana na za rok:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę polecić świteną wizażystkę. Robi naturalne, trwałe makijaże. Dobrze dobiera kolory.Zainteresowanym prześlę info na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
blue a jaki masz termin?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie masz jeszcze wybranego wizazysty ??
Wyslij do mnei email i sie umowimy na próbny makijaż :o)
Dojazd do klientek :O)

Skonczylam rok temu szkołe wizazu i stylizacji, pracowalam na pokazach mody, uczestniczylam w sesji zdjeciowej do miss wybrzeza 2005, malowalam aktorów w teatrach jak i tancerzy w operze jak równiez panny młode :o)

Wyslij email jlandowska@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

do góry