Witam. Mam problem. Musze napisac wniosek do prokuratury o uchylaniu sie od placenia alimentow a nic nie moge znalesc w internecie. jak juz cos jest to trzeba wyslac smsa za 9zl. (puki co nie dysponuje takim majatkiem :) czy ktos moglby pomoc?
01
~mama
89.231.178.*
(13 lat temu) 13 listopada 2012 o 21:33
a kto ci placi alinenty panstwo czy byly ex przestal? pierw pismo komornika skieruj z wyrokiem sadowym abys miala fundusz alimentacyjny jak cos to pisz ,,,,
wlasnie o to chodzi ze on sam z siebie nigdy mi nie placil 2 razy komornik mu zcizgnal a potom juz tylko z funduszu dostawalam. teraz przekraczam dochod i nic nie dostaje. komornik powiedzial ze musze do prokuratury napisac taki wniosek