Widok

wniosek o przedluzenie macierzynskiego...

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
1 stycznia konczy mi sie macierzynski i musze napisac o przedluzenie jesli chce skorzystac z tych dodatkowych 2 tyg. Macie jakies wzory o taki wniosek?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
O właśnie, mi też by się przydało...
image

image

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
A nie wystrczy napisać tego tak normalnie, urzędowo jak o wychowawczy? Wiecie...Proszę o przedłużenie urlopu macierzyńskiego w terminir od do. Podpis itp...Zapytaj się w swoich kadrach czy to wystarczy. Ja dałam w 2 egemplarzach bo jedno dla mnie. Podpisali i w pracy tyle mnie widzieli
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo zastanawiam się czy trzeba nawiązać do jakiegoś paragrafu itp...
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wystarczy normalne pismo - podstawa art 182/1 paragraf 2 KP- TERMIN SKŁADANIA MIN 7 DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM TEGO URLOPU.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że nie trzeba.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje :-)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już napiałam tak:
Zwracam się z uprzejmą prośbą o dodatkowy urlop macierzyński w wymiarze 2 tygodni tj. od 3 do 16 stycznia 2010 r. - na podstawie Art. 12 ust. 1 i 2 Ustawy z dnia 6 grudnia 2008 r. o zmianie ustawy - Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 237 poz. 1654 z dnia 31 grudnia 2008 r.). Do dnia 2 stycznia 2010 r. przebywam na 20 tygodniowym urlopie macierzyńskim.



popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) własnie skopiowałam Twoj wniosek :) takze dzieki za gotowca ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę bardzo. Może podstawa prawna "ustawa o zmianie ustawy" śmiesznie brzmi, ale tak się fachowo nazywa.
Na marginesie... ale nam się udało wskoczyć z macierzyńskim w 2010 r. - dzięki temu 2 tyg dłuższy macierzyński :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałysmy podwójne szczęście :-D ;-) szkoda, ze tak szybko zlecial ten macierzynski :(((
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam nic nie musiałm pisać a sie załapałam jak weszła ta nowa ustawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
teraz trzeba jednak napisac - doczytałam w przepisach ...........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Też dzięki za pomoc. U mnie akurat tak się składa, że od 15 lutego ferie zimowe, a mi macierzyński kończy się 9 lutego. Pytałam i radzili mi brać całe te dodatkowe dwa tygodnie a nie tylko kilka dni, bo finansowo lepiej się opłaca.
image

image

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://kadry.wp.pl/aktualnoci/zmianywprawie/urlop-macierzynski-od--stycznia--r--jak-stosowac-nowe-przepisy,s,34,c,197,a,6206.html


tu są zwory o pr\dłużenie macieżyńskiego
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 18
czy urlop macierzynski mozna tylko przedluzyc o 2 tygodnie czy jest mozliwosc deo 6 tyg.?????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście że trzeba napisać podanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
DANE OSOBOWE Gdańsk, dn.........

ADRESAT

Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie mi dodatkowego urlopu macierzyńskiego w ilości 14 dni, na moją córkę/syna imię i nazwisko urodzoną/ego data.
Urlop dodatkowy od ....... do .........


Z poważaniem

Załączniki:
- ksero aktu urodzenia
- oświadczenie męża

i

DANE OSOBOWE Gdańsk, dn....

ADRESAT




OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że nie będę korzystał z dodatkowego urlopu macierzyńskiego w ilości 14 dni, przysługującego na wychowanie mojej na moją córkę/syna imię i nazwisko urodzoną/ego data.


Z poważaniem

takie dwa pisemka składałam u mnie w pracy parę dni temu i już mam podpisane i zatwierdzone ;]
imageimage


popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 23

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Pomysł na prezent dla 60latki (163 odpowiedzi)

podsuńcie pomysły na prezent dla 60latki, z okazji okraglych urodzin,bliska ciotka najchętniej...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

do góry