Widok

Wróżka

dziewczyny znacie jakieś wróżki? okolice rumia - reda- gdynia...tylko sprawdzone :) pytam poważnie :P

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
nierówno pod sufitem, to chyba ty masz, bo piszesz takie głupoty, że aż mnie śmiech ogarnia. przyjaciółki diabła- masakra!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
no a wogole to ludzie inteligentni do wrozek niejako przyjaciolek diabla nie chodza ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
no chodza chodza a potem trafiaja do psychiatrow albo laduja na psychotropach lub dzieja sie z nimi rzeczy ktorych nie chcialabym doswiadczyc no ale umysly takich ludzi sa przeciez mocno ograniczone skoro niejako powierzaja swoj los komus kto nazywa sie : wrozka ;) ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a masz jakieś doświadczenia w tym temacie, że piszesz o bzdurach? po co się udzielasz w tym tonie, w tym wątku skoro zainteresowany nie jesteś. Są osoby, które do wróżek chodzą i to nie twój interes.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A czytaliście w przedostatniej "Angorze" że znaki zodiaku są pomylone, brakuje znaku "Wężownik", powszechnie stosowane czasookresy znaków dawno są już nieaktualne itd.

Niezły syf. Wychodzi na to, że astrologia jest daleko w tyle za osiągnięciami astronomii.

http://portalwiedzy.onet.pl/4868,25297,1625562,1,czasopisma.html

Ciekawe czy wróżki nadal opowiadają bzdury?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w to wierzę, zwłaszcza odnośnie uzależnienia w końcu raczej rzadko kończy się na jednej wizycie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś z linkiem nie wyszło...
http://www.katolik.pl/index1.php?st=artykuly&id=819
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
dobra, wiem, robię odstępstwo od tematu,
wiem, nie o to było pytanie.
Sama latałam kiedyś po wróżkach...
do czasu, gdy trafiłam na artykuł.
Był kiedyś na głównej na onecie.
Proszę, przeczytajcie, co Wy na to?
http://www.katolik.pl/index1.php?st=artykuly&id=819
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
tym bardziej II
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wykształcona i wierząca kobieta a do wróżek chce latać? wow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Koleżanka pytala o wrozke a nie o to czy ktos jest katolikiem czy nie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to żebym się czepiał albo jakimś dewotą był... haha, jednak wśród was są zapewne praktykujące katoliczki i co?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
NO WŁAŚNIE !!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu byl temat o wrozkach a nie o kosciele nie w temacie ludzi zegnamy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
kościół wiele rzeczy zabrania i kto na to patrz??
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kościół tez nie preferuje współżycia przed małżeńskiego, ale niewiele kobiet nosi wianek aż do dnia swojego ślubu...
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jesteście katoliczkami? Kościół zabrania korzystania z wróżek.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13
Wróżka z Rumi 503784073 Nie jest droga 40zł.seans trwa godzinę.
Ja jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olenka przepraszam, że dopiero teraz

http://wrozkakarolina.com/index.php
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo z Rumi super!!! ja też poproszę o namiary i cenę....jeśli znasz :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry