Widok
A czytaliście w przedostatniej "Angorze" że znaki zodiaku są pomylone, brakuje znaku "Wężownik", powszechnie stosowane czasookresy znaków dawno są już nieaktualne itd.
Niezły syf. Wychodzi na to, że astrologia jest daleko w tyle za osiągnięciami astronomii.
http://portalwiedzy.onet.pl/4868,25297,1625562,1,czasopisma.html
Ciekawe czy wróżki nadal opowiadają bzdury?
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.
Niezły syf. Wychodzi na to, że astrologia jest daleko w tyle za osiągnięciami astronomii.
http://portalwiedzy.onet.pl/4868,25297,1625562,1,czasopisma.html
Ciekawe czy wróżki nadal opowiadają bzdury?
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.
coś z linkiem nie wyszło...
http://www.katolik.pl/index1.php?st=artykuly&id=819
http://www.katolik.pl/index1.php?st=artykuly&id=819