Widok

wsparcie udzielone dla Ormo i blokady obwodnicy żukowa przez max xavier

Wstyd!! Delikatesy w których wydaje kilka tysięcy miesięcznie promują Ormowca Wozniaka oraz osobę która wstrzymała budowę obwodnicę Żukowo sołtys Glincz Genowefe Zasadę a ta ma w tym swój areaowy interes. dziś stoimy w korkach przez tą Panią a tacy ormowcy pałowali mojego dziadka za komuny. Dziś zakupy zrobiłem w lidlu bo z dwojga złego Ci nie wspierają ORMO!!!
Wydałem u Was wartość ładnego domu i od dziś nie wydam złotówki! Z marży to jakaś dobra nowa skoda była. pa pa
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 7

a skąd Ty masz te informacje. ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Precz z Komuną!!! Pewnie co druga osoba to komuch jest
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
z jednej strony ormo z drugiej niemcy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
odezwał się d**il nasiąknięty propaganda tvpis
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13
Dokładnie ci wszyscy tzw patrioci z chęcią jeżdżą niemieckimi samochodami. Ludzie przestańcie bemyslnie powtarzać populistyczne hasełka pis
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 14

no to trzeba teraz wstrzymać zakupy u max xavier by z blokować przychody
ręka rękę myje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja będę kupował dalej i nie jestem megalomanem
, ktòry pisze że wydał na zakupy spożywcze "wartość jednego domu" już nawet nie wiem co idiocie odpowiedzieć.
Pozdrawiam i mam was ...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

hmm no w sumie to może być prawda bez megalomanii
wydaję na zakupy ok 2tyś/mc x12x10lat to daje 240 tyś a w Baninie to i "domy" bywały za 199 tyś:)
smacznego!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

ale ormowca wybrali , nie kumam ludzi czasami.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

10 lat temu nie było xaviera, nic tu nie było.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Xavier taki polski kapitał, a w nazwie dwa angielskie imiona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie wiesz o co chodzi w tej nazwie to się nie udzielaj. I nie pisz głupot. To skróty od starych imion. A kapitał jest polski cwaniaczku... Więc nie zabłysnąłeś niestety.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Imiona dzieci założyciela
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

no i co, są te imiona polskie ? nie. Więc z jednej strony się na ulotkach szczycą "100% polskiego kapitału" a z drugiej strony amerykanizmy tak kochają, że dają taką nazwę sklepu.

Pomijam już fakt, że nazywanie sklepu imionami dzieci to też średni pomysł, zwłaszcza jak lubisz łamać przepisy i grzać swoim Porsche 100km/h jak jest na znaku 40km/h i zabijesz to dziecko. No ale akurat łamanie przepisów jest bardzo polskie. teraz to już nie nazwa na cześć dzieci, a ku pamięci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14

Okop się
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak dla mnie to chyba masz nasr*...ne w głowie. Nie życzę nikomu straty dziecka w wypadku. Jako właściciel mógł nazwać sklep jak chciał. Kapitał a imiona dzieci obcojęzyczne to dwie różne dzieci.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczy miało być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzina pewnie pisowiec , nawet imiona mu przeszkadzają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

no pewnie, tylko nasze polskie jest dobre. Dlaczego ludzie mówią, że Lidl niemiecki to zły, chociaż niemiecka to głównie jest nazwa, bo siedziba polska i tak zawiaduje sklepem, a jak sklep ma angielską nazwę po dzieciach (nie kumam po co nazywać dzieci tak) ale polak jest właścicielem, to już dobrze. Czyli wybiórczo nazwy przeszkadzają?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A pomyślałeś, że dzieci nazywają się Maksymilian i Ksawery ? Tylko głupio by to wyglądało w logo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zejdź z jego dzieci barambucu rąbany.. pitolona chołota nowobogacka..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

2 tys na miesiąc to ty zarabiasz biedaku umysłowy, na żarcie wydajesz 2 koła na spozywkę jestes piep..onym megalomanem albo nic nie kumasz, intendent z przedszkola na pewno ma jakiś układ i to nie jego kasa?
matematyka to tez słaba twoja strona głąbie, koszt towaru+marża - koszty wszelakie czyli pracownicy +lokal+zysk itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Banino

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

Szambo - wywóz (40 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry