~SS
193.201.19.*
(11 lat temu) 3 marca 2015 o 00:37
siemka,
w razie czego chętnie pomogę w ćwiczeniach :D jeśli potrzebujesz zimnego, wojskowego podejścia daj znać. Ćwiczenia, bieganie, samoobrona. Jestem z portu, aktywnie ćwiczący, z doświadczeniem w treningach grupowych i personalnych. Jedyny minus dot. zapytania - facet :D
1
1