Widok

wspólne ćwiczenia

Sport Nowy Port Temat dostępny też na forum:
Hej szukam kobietki na wspólne odchudzanie chociaż raczej ćwiczenia bo dietę mam dobrą tylko samej brak motywacji do ćwiczeń:(jestem z nowego portu Gdańsk .Jestem 30letnią mamusią jeśli są chętne dziewczyny to zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkowicie darmowe :-)

I dla osób w każdym wieku i w każdej kondycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięk bbl! To jest darmowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trawnik nieopodal parkingu P5. I nieopodal wiaty że stojakami rowerowymi :-)

A wyspać się można w niedzielę :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a gdzie sa zbiorki do treningow przy Enerdze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
9:30 - trochę zbyt rano dla osób, które lubią się wyspać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie ćwiczenia masz na myśli? Polecam w soboty O 9:30 trening Biegam Bo Lubię na Stadionie Energa. Dużo cwiczen, trochę biegania, nieduża grupa, przyjemna atmosfera. I co najważniejsze-bez spinki. Nie umiesz/nie możesz czegoś zrobić? - nie szkodzi, następnym razem będzie lepiej :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> dużo kalorii razem spalimy

... szukając tych 15 cm w trawie... ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pan lat 34 pomoże ci schudnąć. poćwiczymy razem na trawie. będzie miło i dużo kalorii razem spalimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jedna z droższych siłowni, nie polecam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, zapraszam do Calypso Sopot na fitness. Mogę polecić klub, pierwsze wejście bezpłatne- warto przyjść i wypróbować. Chcesz się umówić na trening, zadzwoń 734163677
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
siemka,
w razie czego chętnie pomogę w ćwiczeniach :D jeśli potrzebujesz zimnego, wojskowego podejścia daj znać. Ćwiczenia, bieganie, samoobrona. Jestem z portu, aktywnie ćwiczący, z doświadczeniem w treningach grupowych i personalnych. Jedyny minus dot. zapytania - facet :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej ja chodze na zajęcie w brzeźnie fajnie jest tam zapraszam na zajęcie;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę na zumbę na Oruni, zajęcia są bardzo fajne, może ktoś ma ochotę się przyłączyć. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fundacja My to mamy organizuje zajecia dla mam z dziećmi. Między innymi aerobik, nordic walking . Wyszukajcie ich fanpage na facebooku . :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jestem z Sopotu KP więc jak masz ochotę poćwiczyć napisz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up. Nadal szukam z centrum Sopotu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a.kowalska6056@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Angelina teren poligonu odpowiada jak najbardziej, podaj namiary do siebie :)
Pozdrawiam,
Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ktoś jest z Gd. Południe chetny n awspólne kije lub zajecia po 16
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a która chetna na chodzenie zkijkami na morenie w gdańsku?
-teren poligonu?
-matemblewo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry