Widok

wyjazd z synem męża na wakacje

Witam ,mam mały problem i proszę kogoś o radę jak mam to rozegrać wiem że mogę wydać się bezduszna i zła ale tak nie jest .Mąż ma syna10-letniego ze związku z młodych lat ,my jesteśmy już razem 8 lat mamy syna 6 lat i teraz kiedy zbliżają się wakacje chcemy pojechać na urlop i tu już mi się wszystkiego odechciewa ,bo syn męża ma jechać z nami a uwierzcie mi wakacje z nim to nie jest wypoczynek to koszmar ciągłe marudzenie tam nie idę bolą mnie nogi, nie będę się bawił w nic a na dodatek kiedyś chętnie nasz syn się z nim bawił a teraz mówi żeby Patryk nie jechał bo on nie chce go słuchać .Jestem w 5 miesiącu ciąży mam te parę dni wolnych i chcę wypocząć a nie słuchać marudy,moi teściowe jeżdzą co roku na miesiąc w sierpniu i zawsze zabierają Patryka na cały ten okres,więc teraz pozostało mi żeby maż pojechał sam z chłopakami na co oczywiście sie obrazi, albo sama nie wiem co mam zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje wybrac takie miejsce, gdzie bedzie urozmaicona rozrywka specjalnie dla dzieci. jakis aqua park, zjezdzalnie wodne, wesole miasteczko, czy osrodek z animatorem dla dzieciakow. Ty bedziesz lezala sobie na lezaczku i odpoczywala a Twoj maz bedzie pilnowal synow.
jesli powiesz, ze nie chcesz go brac, to na pewno on stwierdzi, ze go nie lubisz.
jest tez inne wyjscie - powiedz swojemu mezowi, to co napisalas tutaj na forum. skoro znacie sie tyle lat to powinien wiedziec jaka jestes i powinien Cie zrozumiec.

pozdrawiam
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.aniagrunwald.pl
www.melrose.com.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja proponuję szczerą rozmowę z dzieckiem. W tym wieku dziecko powinno już zrozumieć, że musi liczyć się z uczuciami innych. Dobrze było by postawić sprawę tak, żeby poczuł się za siebie odpowiedzialny - "Słuchaj, masz wybór - albo pojedziesz z nami i spróbujesz się dostosować, albo możesz zostać, to Twoja decyzja". Nie mówię, że to zadziała w 100 %, ale to na pewno lepsze rozwiązanie na dłuższą metę niż obchodzenie konfliktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

nie chce mi sie pracować.... (42 odpowiedzi)

Mam dobrą pracę. Dobrze płatną jak na polskie warunki, atmosfera jest całkiem przyjazna,...

Odchudzanie (88 odpowiedzi)

Też się odchudzałam z nh ale po roku wysiadł mi żołądek od suplementów teraz chodzę na dobry...

Prezent na dzień kobiet (23 odpowiedzi)

Kochani, potrzebuje podpowiedzi i inspiracji co mogę kupić mojej lubej na dzień kobiet, żeby było...

do góry