Widok

wynajem autokaru

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam; muszę wynająć autokar na ok 30 osób. Macie może sprawdzone firmy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
As-dur Mildner
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pędzące barany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przede wszystkim przy wynajmie autokaru należy zwrócić uwagę na jakość pojazdów. Starym gruchotem jest zwyczajnie nie komfortowo podróżować. Ponadto ważni są również kierowcy, których firma zatrudnia - powinni mieć ukończone specjalne kursy przewozowe. No i oczywiście ważna jest również cena. Nie ma co przepłacać. Sama mogę polecić tą firmę - http://www.autobuswynajem.pl/flota.php Sprawdzona !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj http://www.bus-transport.eu/ macie namiar na firmę, która ma różne pojazdy. Nie tylko można wynająć autokary, ale również mniejsze i większe busy. Zawsze warto korzystać ze sprawdzonych firm, która posiadają doświadczonych kierowców i oczywiście sprawne oraz eleganckie pojazdy, bo to jest niezwykle ważne. Dzięki temu można bezpiecznie i bezproblemowo dotrzeć do celu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby dodatkowo był potrzebny fotelik dla dziecka na czas podróży, to polecam tylko solidne i sprawdzone modele, takie jak na przykład recaro mako. Nie jest może najtańszy, ale w takich sytuacjach chyba nie warto oszczędzać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ten wątek dotyczy jednorazowego przewozu osób wynajętym autokarem. Na taką okoliczność nikt nie będzie kupował fotelika za kupę hajsu. I jak w autokarze taki fotelik zamontować? Na isofix? Czy na pasy, których nie ma?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

do góry