Widok

wynajem autokaru

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam; muszę wynająć autokar na ok 30 osób. Macie może sprawdzone firmy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
As-dur Mildner
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pędzące barany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przede wszystkim przy wynajmie autokaru należy zwrócić uwagę na jakość pojazdów. Starym gruchotem jest zwyczajnie nie komfortowo podróżować. Ponadto ważni są również kierowcy, których firma zatrudnia - powinni mieć ukończone specjalne kursy przewozowe. No i oczywiście ważna jest również cena. Nie ma co przepłacać. Sama mogę polecić tą firmę - http://www.autobuswynajem.pl/flota.php Sprawdzona !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj http://www.bus-transport.eu/ macie namiar na firmę, która ma różne pojazdy. Nie tylko można wynająć autokary, ale również mniejsze i większe busy. Zawsze warto korzystać ze sprawdzonych firm, która posiadają doświadczonych kierowców i oczywiście sprawne oraz eleganckie pojazdy, bo to jest niezwykle ważne. Dzięki temu można bezpiecznie i bezproblemowo dotrzeć do celu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby dodatkowo był potrzebny fotelik dla dziecka na czas podróży, to polecam tylko solidne i sprawdzone modele, takie jak na przykład recaro mako. Nie jest może najtańszy, ale w takich sytuacjach chyba nie warto oszczędzać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ten wątek dotyczy jednorazowego przewozu osób wynajętym autokarem. Na taką okoliczność nikt nie będzie kupował fotelika za kupę hajsu. I jak w autokarze taki fotelik zamontować? Na isofix? Czy na pasy, których nie ma?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

do góry