Widok

fryzjer Przymorze/Żabianka

Dziewczynki znacie moze jakiegos dobrego fryzjera, majacego fach w rekach, z okolic Przymorza lub Zabianki? Chodzi mi tylko o strzyzenie,ale tak by fryzjer stworzyl na mojej glowie dokladnie to co bym chciala, a nie to co akurat mu sie uda... ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Tomasz Konkol z Gdyńskiej jest rewelacyjny! Według mnie to stylista. Świetnie potrafi dobrać fryzurę do twarzy. A przy tym jaki miły i jak bardzo się stara,żęby dobrze wykończyć fryzurę. super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cen u Leszka nie znam jednak na strzyżenie go nie polecam . Wg mnie on umie tylko dobrze farbować bo strzyże raczej standardowo i szału nie ma. Chodzi do niego moja kumpela jest zachwycona ale jak dla mnie zrobił z niej "starą babę" :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś jeszcze może polecić fryzjera - Leszek na przymorzu ul. Dąbrowszczaków obok piekarni? Jak cenowo wygląda strzyżenie i koloryzacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sie umowilam do Pani Magdy ktora pracuje w salonie u Pana Tomka,moze ktos byl u niej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się udało z dnia na dzień - dzwoniłam wieczorem, a następnego dnia rano już byłam u Pana Tomka :)

ale to dlatego, że tego dnia był sam w pracy i chciał później otworzyć salon ;) ale pokrzyżowałam Mu plany ;P


zależy jaka długość włosów - bo liczona jest ilość zużytej farby :) za tanio nie jest - bo to L'oreal :)

mi na krótkie włosy farba + strzyżenie + modelowanie na następny raz wyliczył ok 170zł :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a do pana Tomka jak odległe są terminy? ile kosztuje jeden kolor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam spłukany już mahoń ;) i zeszliśmy do raczej jasnego blondu z rudawym odcieniem (w sumie bursztynowy blond po nałożeniu farby)


niestety jeśli farbuje się Palette - to jest problem żeby ją później ściągnąć ;) u mnie było widać kiedy nią farbowałam (daaawno) ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA miałam kolor niby ciemna czekolada ale dla mnie to już pod czarne podchodziło. Po dekoloryzacji wróciłam do ciemnego blondu z rudym a potem jeszcze jedna wizyta i mam już tylko ciemny blond(taki jak chciałam, prawie naturalny)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
effcia, mialas mocno ciemne wlosy? bo ja mam ciemny brąz i poszłam ostatnio na dekoloryzacje siedzialam u fryziera 4,5 godziny i nie dal rady mi sciągnąć koloru!

dlatego pytam bo nie wiem czy moje wlosny takie oporne czy fryzjer kiepski:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyno!!!,
Dobrze napisałaś, w 15 min. to można włosy tylko ściąć!!! Nie dobrze ostrzyc. Trochę wiedzy by ci się przydało.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
W pierwszej wersji ciemny blond z odcieniem rudym a teraz już tylko ciemny blond. Wróciłam do korzeni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaki masz teraz kolor?

u mnie wyszedł mocno złoty blond :) taki bursztynowy :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy dekoloryzacji ja siedziałam 4,5 i 250 zł lżejszy portfel.
Więc teraz i czas(ok 1,5 godziny) i cena była przyjemna, bo to ciąg dalszy dekoloryzacji i kolor wreszcie oczekiwany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogólnie jestem zadowolona :) miło było też popatrzeć na Pana Tomka w akcji - profesjonalny perfekcjonista ;)
co prawda to jeszcze nie jest odcień blondu, który sobie wymyśliłam - ale cudów nie można oczekiwać po dekoloryzacji ;) następnym razem(farba) będzie lepiej :D

ja siedziałam 5,5 godziny i zostawiłam 277zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w czwartek po Tobie i mu wspomniałam o Tobie. Mówił, że ciężko było wrócić z kolorem, bo bał się o Twoje włosy :)
Że jeszcze musi popracować nad fryzurą ale nie chciał ich nadwyrężać.

Ja byłam na tonowaniu koloru i ku zaskoczeniu tylko 40 zł zostawiłam. Ale wyglądam teraz jak chciałam.

Mam nadzieję, że Ty również jesteś zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa - byłaś u Pana Tomka po mnie? :P w sumie chyba chciałabym mieć całą głowę tak obciętą jak jedną połowę(krótszą) - łatwiej mi układać tą część włosów ;) mam taką asymetrię zrobioną ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
55 zł z myciem i ułożeniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a ile kosztuje sciecie wlosow u Pana Tomka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://hair-studio.com.pl/

To stronka do fryzjera Tomka :)

Aga, fajnie że jesteś zadowolona. Chociaż mówił że jeszcze musi na fryzurą u Ciebie popracować :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam prosze o namiary do pana Tomka chyba tez sie skusze jesli mowicie ze taki dobry.Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry