nigdy nie gotuję przed zamrożeniem i są doskonałe, zachowują swój smak, nie tracą koloru i smaku, który w przypadku blanszowania tracimy w 50%
00
~ania
46.204.21.*
(12 lat temu) 9 września 2013 o 18:34
Ja ostatnio dostałam koszyk grzybów i za namowa siostry zamroziłam swieze pokrojone tylko w kawałki, po odmrożeniu pachna i smakują jak świeże:) czyli niepotrzebne jest ich obgotowywanie przed mrozeniem, bo surowo zamrozone są lepsze:)
zalezy do czego chcesz ich później użyć, ja wszystkie gotuję potem mrożę. po rozmrożeniu i umyciu wrzucam na patelnię, albo nadziewam mielone nimi(też usmażonymi na drobno pokrojonymi).