Widok

zlewozmywak z ociekaczem czy bez- przy zmywarce?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
może podpowiecie czy jesli jest zmywarka warto kupić zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem czy nie przyda się oczywioście pytam bo mam ograniczone miejsce ale jesli sie przydaje???
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nam się przydaje, bo nie wszystko myjemy w zmywarce, np. plastikowe naczynia dla dzieci, duże garnki itp., ale i tak oczywiście mycia w zlewie jest dużo dużo mniej na szczęście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki kazda opinia cenna
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u rodziców w domu jest zmywarka i zlew 1-komorowy z ociekaczem ... teraz gdy ja będe robiła kuchnię u siebie to bedzie i zmywarka i 2-komorowy zlew. z tą 1 komorą i ociekaczem cięzko nam dojśc do ładu i garów zawsze pełno mamy :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybraliśmy https://www.monsan.pl/jak-dobrze-wybrac-zlew/ bardzo dobra oferta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wkładam naczynia od razu do zmywarki , mam mały zlew
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myślę, że jeśli masz wybór to bierz z ociekaczem, choć pewnie bez niego też dałabyś radę:)
Ociekacz jest bardzo przydatny do... ociekania :P Nie wszystko myjesz w zmywarce, warzywa, owoce itp. mogą spokojnie sobie schnąć na nim.
Ja na swoim stawiam gorące garnki, patelnie.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
racja na garki się przyda
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam jednokomorowy z ociekaczem i się przydaje bo nie wszystko myje w zmywarce
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
koniecznie z ociekaczem lub dwukomorowy :) jak już dziewczyny napisały duże garnki warzywa owoce itd itp z jedną komorą jest ciężko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam malutka kuchnie i bez ociekacza jak mam cos do "ociekniecia" to rozkladam scierke
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy malutki zlew okrągły bez najmniejszego ociekacza i to był duzy błąd-nie mam nawet gdzie ścierki mokrej odłożyć, nie wspominając już o naczyniach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z ociekaczem
też u nas malutka kuchnia, ale nie żałuję poświecenia miejsca na ociekacz
tak jak dziewczyny napisały - gary, warzywa mają gdzie schnąć (albo namakać - gary)
ja mam taki ociekacz (ale to chyba nic nadzwyczajnego), na którym gdy mi mało miejsca w kuchni, bez problemu mogę coś postawić, więc generalnie miejsce nie stoi niewykorzystane

a duże blaszki (te całopiekarnikowe) i tak myję pod prysznicem (mycie w zlewie kończyło się zalaniem kuchni
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez mamy komore zlewozmywaka i polowke z ociekaczem,zajmuje mniej miejsca i jest zgrabniejszy;)
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez mam zmywarke i zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem i przydaje sie bardzo!
Nie wszystko myje w zmywarce, naczynia i sztucce Mlodej myje na bieząco, a zmywarke wlaczam mniej wiecej co drugi dzien wiec bez ociekacza byloby ciezko, mialabym pozalewana kuchnie :D

Tak samo jakies duze miski, sitkaktore myje recznie i sobie ociekają :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam od trzech lat mały okrągły bez ociekacza i właśnie chcę wymienić na półtorej komory z ociekaczem. Nie mam nawet gdzie postawić naczyń Młodej po umyciu, wszystko cieknie na blacie. A niedługo będzie dwójka dzieci, więc jeszcze więcej zmywania poza zmywarką.
Bez ociekacza sprawdzał się dopóki byliśmy z mężem sami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z ociekaczem! A najlepiej "półtorej komory" z ociekaczem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy od jakości, zlewy tanie ok 300 zł nie są dobrej jakości, szybko zdziera się warstwa ochronna tym bardziej że wiele osób używa mocnych środków czyszczących typu domestos. Dlatego w wielu przypadkach szybko wchłania się brud i zachodzi kolorami np. z kawy, warzyw itp. Zanim kupiłam zlew poczytałam opinie, wybrałam z firmy Kuchinox (firma ma świetne zlewy granitowe), mam 4 lata i jest super, co jakiś czas olejem przecieram i jest jak nowy ale kosztował 750zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nawet gdy jest zmywarka garnki czy patelnie myjemy w zlewie a im wiekszy tym lepszy bo i jest gdzie odkładać do wyschniecia naczynia a oprócz tego im większy zlew tym mniej wody chlapie na blat meblowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

do góry