Widok

żłobek Tabaluga

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Zastanawiam się nad zapisaniem dziecka do żłobka Tabaluga na Witominie. Synek ma teraz roczek. Proszę o opinię rodziców, którzy oddali tam już swoje pociechy. A może jakiś inny żłobek polecacie w Centrum/Redłowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, a czy masz może jakieś nowe informacje? oddałaś tam dziecko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nic wiecej nie wiem. nie oddalam tam Zosi.
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam bo jesyem zainteresowana tym miejscem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dziecko zapisałam do Tabalugi. Jestem bardzo zadowolona Panie sa przemile i najwazniejsze potrafia sie zajmowac dziecmi. Do tego obnizyly ceny (500) Goraco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję. A Twoje dziecko chodzi do starszej grupy, czy do maluszków? Czy może ma ktoś jeszcze jakieś informacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do młodszej grupy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam

proszę o opinię rodziców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ez poprosze o opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop

podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie z jakim wyprzedzeniem trzeba by było zapisać dziecko do tego żłobka tabalugi ktoś może wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam pytanie kiedy trzeba zapisać dziecko-z jakim wyprzedzeniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój synek również chodzi do Tabalugi,panie są bardzo miłe,mają bardzo dobre podejście do dzieci,synek ma dopiero 8 mc,więc odawałam go z bolącym sercem,ale zachowanie małego(to że zostaje tam bez problemów)uspokoilo mnie,on już potrafi pokazać jak kogoś nie akceptuje.Do żłobka zadzwoniłam pod koniec tygodnia ,raz byłam z synkiem dwie,trzy godzinki,a od poniedziałku juz mogłam go zostawiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żłobek Porażka!!!!
widocznie za krótko tam Pani siedziała żeby wiedzieć jakie ma podejście Pani T. do dzieci.

Zmieniające się ciągle opiekunki świadczą o atmosferze jaka tam panuje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
to jest moja subiektywna ocena,kazdy ma prawo do swojej,te małe dzieci (8-12mc)cały czas "wiszą " na pani ,dzieci w tym wieku sa bardzo szczere jak kogoś nie akceptują to do nie pójdą.Ja synka dalam tam ponieważ syn mojej znajomej chodził do tego żłobka i była zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka cena taka opieka, z jakiej przyczyny zmniejszono ceny- BRAKU DZIECI.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
duzo złego ostanio słyszy sie o tym miejscu, do tego na własne oczy mozna tez zaobserowac niecodzienne sytuacje.

Z ktorymi pani opiekunka wogóle sie nie kryje i uwaza za cos zupelnie normalnego.

Kazady zdecyduje sam we walsnym sumieniu.
image image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
może jakieś konkrety,bo takie stwierdzenia że "dużo zlego"itd niczego nie mówią,ja oddaję tam dziecko w zgodzie z własnym sumieniem,oczywiście wolałabym być z nim w domu,ale...
Drogie panie gdyby tam bylo tak okropnie jak piszecie to nie zostawiła bym go tam nawet za 100 zł czesnego miesięcznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już 2 razy próbowałam zamieścić komentarz, ale był za długi, więc konkretnie:
- w grupie maluchów 1 opiekunka, a grupa liczy średnio 8-10 dzieci, choć na liście jest ich chyba 15
- z tego co wiem do maja zmieniły się 2 opiekunki, a wg mnie maluchy przywiązują się do osób, więc w kółko nowe Panie, to stres dla dziecka
- dziecko wkładane do łóżeczka, gdy płacze i słowa "jak przestaniesz płakać, to będziemy się bawić, teraz cię nie wezmę" – czy roczne dziecko to zrozumie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
c.d.

- tak naprawdę, to nikt z dziećmi się nie bawi, bo zawsze któreś płacze, któreś trzeba nakarmić, a jest tylko 1 Pani
- dzieci są w kółko usypiane, bo choć ledwo przyjdą do żłobka, to już "ale jesteś zmęczona"
Nie piszę tego, aby zrobić komuś na złość, ale aby ostrzec rodziców. Niech każdy oceni sam, a zanim odda tam dziecko, niech się przyjrzy jak wygląda tam opieka. Mogę ocenić jedynie pracę opiekunki młodszej grupy, nie wiem jak jest w starszej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już 2 razy próbowałam zamieścić komentarz, ale był za długi, więc konkretnie:
- w grupie maluchów 1 opiekunka, a grupa liczy średnio 8-10 dzieci, choć na liście jest ich chyba 15
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko chodzi tam prawie od początku istnienia tego przedszkola/żłobka (koniec sierpnia,2010). Początkowo opłata wynosiła 700/800 zł i została obniżona do 500 właśnie z powodu WIĘKSZEJ ilości dzieci a nie, "że nie ma dzieci"... Panie opiekunki (p. Magda i p. Tamara) są od początku i się nie "zmieniają co chwilę" jak to czytałam tutaj wyżej (??!!). To jeśli chodzi o przekłamania, które tu czytałam. Natomiast opinia jest opinią subiektywną jak wiadomo i to, że komuś się podoba a komuś nie, jest poza sporem.
Osobiście jestem zachwycona tym przedszkolem, moje dziecko chodzi tam z radością i wszystkim znajomym polecam z czystym sumieniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmieniają się Panie, które były zatrudnione jako trzecia opiekunka (do pomocy). Panie, które Pani wymieniła to są właścicielki i one są cały czas te same.
Cieszę się, że Pani dziecko chodzi tam z radością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie te dzieci wychodzą na dwór? pani mi powiedziała, że chodzą na pobliski plac zabaw... no ja mieszkam w pobliżu, codziennie chodzę z dziećmi na plac, który jest najbliżej i nigdy dzieci ze żłobka tam nie widziałam...
gdzie chodzą na dwór? nie wyobrażam sobie, żeby moje dziecko kisiło się cały dzień w mieszkaniu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) takie były cudowne plany żeby wychodziły na dwór ale przy tulu dzieciach co jest teraz i dwóch opiekunkach kiszą się w mieszkaniu!

Pani T. nie wyjdzie bo cały dzień usypia i karmi dzieci i jak ma sama wyjść z 10 dzieci ?

Ja też jeszcze nigdy nie widziałam tych pań na spacerze z dziećmi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żłobek nie jest przedszkolem!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moje dziecko wychodziło na spacery m.in. karmienie kaczek nad stawkiem koło szkoły, na plac zabaw, zimą robili bałwany przy budynku a tak siedzą na tarasie przy ładnej pogodzie.
Z maluszkami wózkowymi chyba rzeczywiście nie wychodzą, ale czy w innych żłobkach wychodzą?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja mała chodzi tam od sierpnia pierwsze 2 miesiące przepłakała (rok spędziła tylko ze mną) teraz chodzi bardzo chętnie pomimo,że w grudniu nie była ani dnia dziś szła normalnie bez płaczu - rzuciła się z uściskami na Panią Tamarę więc nie wierze,że jest jej tam źle bo wiem jak nie lubi ludzi którzy ją męcza itd (moja młodsza siostra traktuje małą jak lalkę)
dziecko brudne? siedząc w domu z mężem jest brudna przy każdym jedzeniu w żłobku raz na jakiś czas mała plamka ale to są tylko dzieci nie miałabym problemu z tym nawet jakby była upackana cały czas :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja zadzwonilem w jakis poniedzialek ponad rok temu i bylo wolne miejsce i w srode oraz czwartek bylo takie zapoznawcze. spodobalo mi sie z zona i od piatku mala byla w zlobku pozdrawiam. Trzeba poprostu zadzwonic i trafic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie są ceny w tym żłobku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

600 zł czesne, 300 zł wpisowego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

600 zł bez wyżywienia. Lokal bez szyldu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Witomino

Proboszcz parafii św. Maksymiliana. (26 odpowiedzi)

Czy ktoś wreszcie się zainteresuje bezczynnością naszego księdza proboszcza. Jest bardzo słabym...

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

do góry