Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szkoda - opinia wątek zamknięty Szkoła w tym roku zmieniła się bardzo na minus. Przez ostatnie dwa lata było...
~szkoda
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 grudnia 2019

Ehh wątek zamknięty Mając swoje zdanie o swoich nauczycielach i znając zdanie znajomych z innych...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

Świetna szkoła! wątek zamknięty Po miesiącu przebywania w tej szkole dzień w dzień mam już wyrobioną swoją...
~Anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

Polecam wątek zamknięty W rankingach, szkoła nie zajmuje najwyższych pozycji. ALE!!!!! Szkoła to nie...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

Na bogato!super szkoła:) wątek zamknięty Naprawdę naukę w 3LO w Sopocie uważam za najlepszy czas w życiu! Dostałam się...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

Niekwestionowany zwycięzca! wątek zamknięty Chociaż każdy z nas jest młody to go starym wikiem zwą! W myśl morskiej...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

Świetna szkoła ! wątek zamknięty Jestem absolwentką III LO w Sopocie i jedynie co mogę powiedzieć to to, że...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty 3 LO w Sopocie jest jednym z najgorszych liceów w Trojmieście. Dobrych...
~Luki
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

tylko III LO wątek zamknięty Witam wszystkich przyszłych adeptów szkoły na Brodwinie! Liceum wymiata!...
~Karol
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

Bardzo niskie progi. Szkola dla malo zdolnych lub...Leniwych :) wątek zamknięty Co by nie pisac w SLO byly mega niskie progi. Bynajmniej w 2016. Od nas z...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

ODRADZAM! wątek zamknięty Jedynym atutem szkoły jest jej wygląd. Zadbane wnętrze, od niedawna bardzo...
~agron
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2012

Jestem prawie zadowolony wątek zamknięty Szkoła świetna, nauczyciele dają rade - no może po za jednym (a konkretniej...
~123
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 czerwca 2016

3lo wątek zamknięty Mila atmosfera szkola ktora na pewno zapamieta sie na lata , wielkim plusem...
~Rybka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

Polecam! wątek zamknięty Szkoła do której nie tak trudno się dostać, a efekty nauczania często...
~Rafał Ś.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

bardzo dobra szkola wątek zamknięty Szkoła daje dużo możliwości, najróżniejsze konkursy, praktyki oraz częsta...
~Maturzystka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Polecam !!! wątek zamknięty Klimat wspaniały, nauczyciele poza kilkoma wyjątkami są dobrzy i pomocni. W...
~mama Karola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

kłamliwa dyrektorka wątek zamknięty Dyrektorka tej szkoły oczernia bezpodstawnie nauczycieli matematyki oraz ich...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Naprawdę fajna szkoła, miła atmosfera, nauczyciele spoko, tylko mogłoby się...
~ZUZA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

Dość przeciętna szkoła wątek zamknięty Na wstępie powiem, że opinia jest moja, subiektywna, każdy może mieć inną -...
~Gall Anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

Studniówka 2016 wątek zamknięty http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/zdjecia/9296898,studniowka-2016-iii-lo...
~studniówla
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

34

wątków

do góry