Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Halina - opinia Przemiła profesjonalna obsługa, Panie uśmiechnięte, pełne empatii,...
~Halina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2022

An - opinia wątek zamknięty W sklepach obsługa z nonszalancją i bardzo niemiła . Ekspedientki...
~An
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 listopada 2021

Mky - opinia wątek zamknięty Darmowy parking i kameralny charakter. Lubię zakupy na których nie muszę...
~Mky
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Śmierdzi szambem wątek zamknięty Moje ulubione centrum handlowe.Ostatnio czesto w centrum towarzyszy bardzo...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

perfumeria Douglas wątek zamknięty Lubie Alfę, często tam robię zakupy, ale rozczarowałam się perfumerią tym...
~Beata
16

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2009

sklep PLANETA wątek zamknięty Chciałabym przestrzec przed robieniem zakupów w sklepie sportowym...
~lucyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2007

Ściszcie muzykę w stradivariusie !! wątek zamknięty Tak jak w tytule, muzyka w tym sklepie dudni jak szalona, na niczym nie można...
~Pawel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Rodzice czy Alfa robi się atrakcyjniejsza dla rodzin ???? wątek zamknięty Co myślicie o centrum Alfa? Przejrzałam stronę centrum i widzę, że w ostatnie...
~Jarka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2011

sklep Tatuum wątek zamknięty Lubie robić zakupy w sklepie Tatuum, ale tylko w Alfie, ponieważ jest tam...
~stała klientka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2010

I w zastępstwie placu zabaw postawili urządzenie do huśtania dzieci... tuż przy stolikach gdzie palono papierosy! wątek zamknięty Wprawdzie dzięki ustawie palić już nie można (czego nie Alfie zawdzięczamy),...
~Ola
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2011

BEZCZELNA OBSŁUGA W APTECE....(!!!!!!) wątek zamknięty Całkiem niedawno z mężem byliśmy w aptece CH ALFA....i wyszliśmy stamtąd...
~KLIENTKA
9

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2008

Kino wątek zamknięty Zastanawiam się ile można zjeść w kinie i ile piwska wypić...Nie mam bladego...
~kika
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2009

Alfa jest super! wątek zamknięty Alfa Centrum jako jedno z nielicznych centrow handlowych ma darmowy parking!...
~Garcija
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 października 2009

Spoko Centrum. wątek zamknięty Alfa jest fajna!
~zyga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2009

Grunt to "dobre" decyzje Dyrekcji. wątek zamknięty Zrezygnowałam z usług CH Alfa ze względu na likwidację placu zabaw dla...
~Mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 marca 2009

zarządzający alfą jest chyba bezdzietny !!!!!!!!!!!!1 wątek zamknięty ZLIKWIDOWALI PLAC ZABAW- PODOBNO TO DECYZJA PREZESA ALFY CZY ZARZĄDCY, SZKODA...
~mama dziecka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 marca 2009

Moje ulubione centrum handlowe ;) wątek zamknięty 1. Kino - super, zazwyczaj jest mało ludzi (nie na premierze), więc można...
~Katie
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 grudnia 2008

Empik, Kinoplex & Bomi wątek zamknięty Do Alfa chodze jedynie dla Empiku, Kinoplexu i Bomi. Empik super ludzie,...
~SP
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 września 2008

Apteka- rewelacja wątek zamknięty Bardzo lubię kupować w tej aptece, obsługa jest bardzo miła, zawsze dostaję...
~m3
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2008

Douglas - uwaga na obsługę !!! wątek zamknięty Poraziła mnie obsługa w Douglasie! Dwie długowłose donny w kasie najpierw...
~Ika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
64

postów

32

wątków

do góry