Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Popcorn wątek zamknięty Kino ok,ale trwajaca od lat moda na popcorn skutecznie mnie zniecheca do...
~obywatel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

Jestem na tak wątek zamknięty Polecam to kino. Dla osób lubiących częste seanse bardzo dobrą opcją jest...
~J.K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 grudnia 2017

To Kino to żart wątek zamknięty na seans o 22.30 rezerwacji o 22.30 na seans nie można zrobić. Miły Pan mówi...
~Ktoś wkurzony
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Ceny za bilety Mega drogie najlepiej iść do biedronki po popcorn !! wątek zamknięty A łazienka to żart... niedługo bd rozdawać plastikowe karty aby tam wejść.......
~bbzdura
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

ocena prowadzenia spotkań dla kobiet wątek zamknięty Muszę się przyznać, że pani prowadząca spotkania wieczór dla kobiet, w kinie...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2013

:) wątek zamknięty ostatnio byłam w tym kinie. obsługa na najwyższym poziomie. ceny w porównaniu...
~Mika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

Vouchery Cinema City - jakaś totalna porażka na całej linii... , a niby mamy 21 wiek i cywilizowany kraj wątek zamknięty Do wczorajszego dnia uważałem to kino za naprawdę si nie było sie do czego...
~Karol
18

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

KREWETKA - DNO wątek zamknięty Byłem dziś na Hobbicie w Krewetce. Miała być wersja z...
~kris
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

drogo, bardzo długie reklamy, podarte siedzenia wątek zamknięty Za bilet dla dwóch osób na film 3d zapłaciłęm 54 pln. Mimo takiej kwoty...
~dzik
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2011

bardzo kulturalnie wątek zamknięty idąc z dziećmi lat 4 i 6 wybraliśmy niefortunnie repertuar(mimo że animacja,...
~bear777
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

Ceny ze strony internetowej nie zgadzają się z cenami przy kasie. wątek zamknięty Wybierając się do krewetki na film, radzę dobrze sprawdzić ceny. Nie zgadzają...
~Agnieszka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2012

UWAGA NA PCHŁY W KINIE !!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Wczoraj byłam z dziećmi w kinie, na dzień dobry dostaliśmy bardzo brudne...
~Kinomaniaczka inaczej
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

żenująca obsługa i zasady "made in Belarus" wątek zamknięty Mieliśmy z dziewczyną pewną małą uroczystość. Zaprosiła mnie do kina, seans...
~M.S.
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 maja 2011

URODZINY DLA DZIECKA PORAŻKA !!!!!!! wątek zamknięty urodziny dla dziecka organizowałem w rożnych miejscach i zawsze córka była...
~tomas
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 marca 2012

Polecam , ale z zastrzeżeniem wątek zamknięty Osobiście często korzystam z Multikina .Pracuję w szkole i ze względu na...
~mika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 listopada 2011

urodziny dla dziecka wątek zamknięty Dnia 07.08.2011r. odbyły się 9-te urodziny mojego syna w kinie KREWETKA w...
~Agnieszka i Sebastian
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

Bardzo fajne kino wątek zamknięty Super, że Cinema City zdecydowało się na remont. Toalety wyglądają bardzo...
~tepa_strzala
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

Bardzo dobre kino wątek zamknięty Szybko pojawiające się nowości, dobra obsługa, niestety drogo, ale ogólnie...
~seba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

świetne kino wątek zamknięty Krewetkę odwiedzamy kilka razy w miesiącu i wraz z dziewczyną jesteśmy bardzo...
~Dejw
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 czerwca 2011

Wokół kina wątek zamknięty Przechodziłam obok Krewetki tam jest ławeczka siedziało dwóch typów...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
109

postów

72

wątków

do góry