Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Porażka w Dzien Św. Patryka wątek zamknięty Nie było Guinessa! W Irish Pubie w ten właśnie dzień. Nie było również...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Sylwestrowy melanż wątek zamknięty Było zaje, atmosfera, klimat, obsługa - śpiewające barmanki :) Kupa fajnych...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

To miejsce spada na psy................................................................... wątek zamknięty Od kilku lat jestem stała klientka tego miejsca. Do Irisha przychodzę w...
~Ilona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 października 2015

To chyba koniec Irish Pubu wątek zamknięty Chciałbym zaznaczyć ,ze do tego pubu ze znajomymi przychodzimy od kliku...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

ania - opinia wątek zamknięty Lokal jest ok, jedyne co mi nie pasuje to DJ, który coraz gorzej gra....
~ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

Nigdy więcej! wątek zamknięty Panowie ochroniarze psują całą atmosferę tego miejsca. Są opryskliwi i...
~zazenowana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Marta - opinia wątek zamknięty Kiedyś super miejsce, niestety po ostatnich kilku wizytach zmieniam zdanie na...
~Marta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Na piwo jak najbardziej, ale ... wątek zamknięty Mam sentyment do tego miejsca. ALE po ostatnim Sylwestrze 2014/15 jestem...
~Gość
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

organizowanie imprez wątek zamknięty Lokal do organizowania imprez okolicznosciowych pierwsza klasa! organizowałam...
~magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2014

TAKIEGO PUBU SZUKAŁAM !!! wątek zamknięty Jak dla mnie to pierwszorzędny pub i na prawdę jestem pozytywnie zaskoczona...
~GOLDi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2014

SOBOTA wątek zamknięty Byłam ze znajomymi w sobotę na imprezce muzyka super jedno co mnie wkurzało...
~Mała
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2013

super zabawa,super klimat,takie rzeczy tylko w irish pub!!!!! wątek zamknięty Wszystko wokół się zmienia irish pub również się zmienił.Od nie dawna nowy...
~Pablo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

to jest to........ wątek zamknięty sobota w irish jak zawsze udana:):):) jak się bawie to tylko tu-100%...
~artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Sylwester ;) wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce, duzo ludzi a to oznaka dobrej imprezy, ;) Ceny...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

Adam - opinia wątek zamknięty W tym pubie pozanłem swoją żonę Monikę 7 lat temu. Mamy dwoje dzieci :-)....
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

Brakuje takich miejsc w Gdańsku ! wątek zamknięty Teraz w Andrzejki mija rok odkąd pierwszy raz pojawiłam się w Irish Pub. I...
~fanka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

super zabawa w sobotni wieczor wątek zamknięty bawilem sie w sobote z towarzystwem... mega dj muzyka lata 80-90 nogi do dzis...
~filip
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

Stały bywalec - opinia wątek zamknięty Bywam w irish pubie bardzo często i uważam, że Panie które wystawiły swoje...
~Stały bywalec
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

SuperFacet wątek zamknięty Bawiłam się Pubie w ostatnią sobotę. Muszę przyznać, że coraz mniej takich...
~Paulix
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

sobota byla super wątek zamknięty jak zawsze stary dobry irish w sobote bawilem sie z moja ekipa bylo jak...
~artur
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
72

postów

63

wątków

do góry