Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mieszane uczucia wątek zamknięty W Pomodoro byliśmy drugi raz, (weekend za pół ceny - nie byliśmy specjalnie...
~Asia Z.
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Polecam! wątek zamknięty Świetny klimat i świetne jedzenie. Idealne miejsce dla miłośników włoskiej...
~Puszek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Włoski klimat... wątek zamknięty Extra klimat, extra jedzenie i przede wszystkim z*******a obsługa. Gorąco...
~kafelkarz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

Super restauracja wątek zamknięty Polecam wszystkim tą restaurację, bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, fajny...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 czerwca 2014

Uroczystość rodzinna w Pomodoro Ristorante wątek zamknięty To mail, który wysłaliśmy do właściciela restauracji Pomodoro, w której...
~Katarzyna i Arkadiusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 maja 2014

Rewelacja! Polecam i na pewno wrócę. wątek zamknięty Polecam wszystkim miłośnikom dobrej, włoskiej kuchni. Wysoka jakość potraw...
~Kamila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Moja pierwsza wizyta w restauracji. wątek zamknięty W ubiegłym miesiącu byłam z koleżanką w tej restauracji w ramach weekendu za...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

Niestety negatywna wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność przebywać w w/w restauracji w miniony weekend. Był to...
~Hosse
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Pyszota wątek zamknięty Była to nasza pierwsza kolacja w POMODORO. Dania były przepyszne, porcje...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Rozczarowałam się wątek zamknięty Wystrój-nic szczególnego, zdjęcia Sophii Loren, kraciaste obrusy, itp. Zbyt...
~aw
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Revelatione! wątek zamknięty Jestem niemałym pasibrzuchem, wielokrotnie odwiedzalam ten lokal i uwielbiam...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Jesteśmy pod wrażeniem wątek zamknięty Restauracja z polecenia przez znajomych i nie zawiedliśmy się. Bardzo dobre...
~Anka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 listopada 2013

Bravissimo POMODORO !!! wątek zamknięty BRAvo bRAVO !!! Restauracja to ludzie, a potem jedzenie !!! Panie Piotrze!!!...
~Magda & Friends
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

Bombastycznie ! wątek zamknięty Bylem ostatnio z żoną na obiedzie w restauracji Pomodoro. Powiem krotko i na...
~Ela i Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Miła niespodzianka wątek zamknięty Wraz z partnerką mile się zaskoczyliśmy jakością dań w Pomodore. Byliśmy tam...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

zawiedziona wątek zamknięty Witam byliśmy ostatnio w tej Restauracji no i cóż byłam zawiedziona z obsługi...
~ona i on
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Rewelacja! wątek zamknięty Byłam w Pomodoro na koncercie. Nie chcę się rozpisywać o koncercie, bo od...
~Pizzożerca
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Obsługa duzy +, jedzenie juz gorzej wątek zamknięty Kulinarni dewianci głodni i gotowi na włoska kuchnie tym razem odwiedzili...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Weekend za pol ceny niestety porażka! wątek zamknięty Jak w nagłowku ta fajna restauracja straciła soro klientów przez po raz...
~Izabela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

"Nie przyjmujemy gości, nie mamy produktów" czy tak się traktuje klienta który u Państwa bywa? wątek zamknięty Odwiedziłem knajpkę dzisiaj tj 21.04, trochę zgłodniałem wracając z seansu...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry