Widok

Poznam osobę która, tak jak ja chce raz na zawsze pozbyć się zbędnych kilogramów!

Sport Temat dostępny też na forum:
Witam serdecznie!

Poznam osobę która,tak jak ja chce raz na zawsze pozbyć się zbędnych kilogramów!

Preferuję ruch na siłowni lub w fitness clubie.

Osoby zainteresowane i NA POWAŻNIE chcące zadbać o siebie swoje zdrowie i ciało zapraszam do kontaktu mailowego.

czas_na_zmiany@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie ale widać że nie masz pojęcia, a takich ogłoszeń było już na forum sporo i nic z nich nie wynikło.
Pierwsza sprawa
Ruch nie wystarczy, potrzebna będzie dieta i to nie na czas odchudzania ale na stałe.
Druga sprawa
Szukasz towarzystwa, to podaj dzielnice i ilość kilogramów do zgubienia.
Ćwiczenie z kimś z mocno oddalonej dzielnicy nie sprawdzi się.
Problemem jest też duża różnica w kg do zgubienia, osoba o mniejszym problemie będzie w takim układzie traciła.
Do siłowni czy fitness nie potrzeba towarzystwa, towarzystwo znajdzie się na miejscu.
Osoby które chcą się odchudzić idą do klubu czy robią coś innego a pozostali piszą na forum.
Takie są fakty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Kobieta

Szukam prawnika rozwodowego (25 odpowiedzi)

Witajcie dziewczyny, szukam dobrego prawnika rozwodowego z Gdańska. Rozwód z orzekaniem o winie....

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

jak schudnąć... :( (188 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...

do góry