Widok

:)))

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jakoś takie smętne to forum, tylko smutki same, czyżby to nadal jesienna depresja, brak słońca itp??? Ja chciałam sie podzielić dobrą nowiną (przynajmniej dla mnie)...sprzedałam wczoraj (po 2 m-cach od slubu) moją sukienkę ślubną, cieszę się, że znalazła nową właścicielkę, oby czuła się w niej tak dobrze jak ja :) Dzięki temu mam dzis dobry humorek. No to tyle chciałam powiedzieć :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to gratulacje!! rozumiem ze któraś z forumek...czy ktoś inny??

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jedna z "naszych" dziewczyn :)...widziała zdjęcia, przymierzyła, jakby na nia była szyta, normalnie i wzrostem i rozmiarem pasowała do niej :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za ile poszła?

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
850 zł...kupowałam za 1950 zł...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rina twój welon poszedł do nastepnej właścicielki hehe ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale super kropka ...tak ciężko przeciez sprzedać suknię :)))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tak pomarańczko, kamień mi spadł z serca, po co miała wisieć i się kurzyć a Ania naprawdę ślicznie w "mojej" sukience wyglądała :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

szkola podstawowa nr 80 i numer 5 na Zaspie - proszę o opinie (21 odpowiedzi)

Czy ktoras z Mam zechcialaby sie wypowiedziec na temat tych szkol .z gory dziekuje :)

Dieta cukrzycowa- co jeść? (20 odpowiedzi)

dostałam od lekarza zalecenia: - żadnych cukrów, słodyczy, miodu, dżemów - bez węglowodanów...

tanie meble kuchenne?Jakie (70 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

do góry