Widok

*-*

Dziekuje....... jeszcze nie raz bedziesz musiala mnie bronic......... tylko nie rezygnuj ze swoich marzen, tego nic- i nikt- nie jest wart

............przepraszam

)(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ATMO!

CHCIALEM CI PRZESŁAĆ MEJLA, ALE JEDNA PANI TERAZ POWIEDZAŁA MI ŻE MUSZĘ MIEĆ ZAŁOŻONE JAKIEŚ KONTO.NIE WIEM O CO CHODZI (ogólnie mówiąc- w****ilem się), ALE DO RZECZY...
JEŻELI NIE SPRAWI CI KŁOPOTU NAPISANIE TEGO STRESZCZENIA TO BĘDĘ CI BARDZO ( ! ) WDZIĘCZNY.
MAŁA PROŚBA: MOŻESZ TO STRESZCZENIE WPISAĆ DO TEGO HYDE PARKU? (od razu bym sobie przedrukował itd.)CZEKAM NA ODZEW. POZDROWIENIA!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atmo

milo cie widziec, tak u mnie juz w porzadku nie ma to jak praca fizyczna po kilka godzin dziennie i nieco dawki stresu i efekt od razu murowany. Czy orientujesz sie gdzie mozna dostac jakies fajne stroje kapielowe? Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

niektorzy twierdza (zwlaszcza ci co przyznaja pieniadze) ze artysci w ferworze swojej tworczoci i samorealizacji to wlasciwie nie musza jesc. Na twoim miejscu zlozylabym protest do uczelni. Od wczoraj jestem w wojowniczym nastroju, zlozylam reklamacje za rach. tel. i o dziwo zostala przyjeta. Suma moze nie byla zbyt zawyzona ale z jakiej racji mam placic za cos czego nie wygadalam. Zobacze efekt za miesiac. Ale chyba nie glodujesz tam mam nadzieje? Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

JAK MOGLES NIE WYSLAC LISTU!!! Zawlaszczyles czyjas wlasnosc, przeciez ten list byl do mnie. Czemu tak postapiles, jestem straszliwie rozczarowana... Jestem dzis na popoludnie. Odezwiesz sie? Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chory tekst

kot dachowiec, 1, 5-roczny, bialy w plamy, przyjazny dla dzieci, WEGETARIANIN (bo nie zjadl dzieci???)
komentarz- czy on jest wypchany? To co je taki kot?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chora polska rzeczywistosc

w Gdansku przy ul. Marynarki Polskiej niektorzy lokatorzy zajmowanych mieszkan wykupili je na wlasnosc. Ale znalazla sie wlascicielka (jakas Niemka) gruntu na ktorym stoja bloki, w mysl ustawy nazlezy jej sie... po jednym z pokoi z kazdego wykupionego mieszkania. Szlag by mnie trafil gdyby mnie sie to przytrafilo. Lokatorzy dostaja bialej goraczki- sprzedac swoich mieszkan nie moga (a kto by chcial takie mieszkanie kupic?) a wyprowadzic sie nie ma dokad. Co na to polskie prawo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Bum Bum Bum Bummmmmm !! Tak bije sie w piersi
--slychac - pewnie nie . ale bije sie .
A ja myslalem ze Juz jestes w ogrodku - wlasnie wlasnie , - jak rece ? ( musze cos pomyslec ) .
Kostium ???? robisz Big.B :))))) fajnie !
jestem jeszcze troche, pozdrowienia
P.S podobno sa juz kostiumy przepuszczajace ultra fiolet , tak ze sie opala czlowiek caly . No No :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Shaigan

Eeeeech, dziecko... ;))) Moze lepiej zadzwon w takim razie. Okropnie nie chce tego robic (podawac tela), ale trudno: 0607375077. Nie chce zasmiecac HP jakimis angielskimi textami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

To siem cieszem, ze wszystko oki :)
Niestety w kwestii wszelkiego typu szmatek nie jestem zadnym autorytetem... :/ Znaczy sie tak: ja sie na tym nie znam ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Ech, bede musiala to zalatwic, przez te pare tyg. co bylam dzial nauczania byl albo nieczynny, albo ja mialam w tym czasie zajecia. By the way- kojarzysz p. Irenke z pokoju nr5? Czy za Twoich czasow tez bylo strach tam wchodzic i przeszkadzac jej w BARDZO WAZNEJ ZAWSZE pracy?
Anyway za ten egz szlag mnie trafil.
Tutaj dzis ze 30 stopni w cieniu, a ja ledwo zyje przez migrene.
Mialas szczescie z ta reklamacja. Nam sie w lutym nie udalo.
Sloneczne pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Ech, bede musiala to zalatwic, przez te pare tyg. co bylam dzial nauczania byl albo nieczynny, albo ja mialam w tym czasie zajecia. By the way- kojarzysz p. Irenke z pokoju nr5? Czy za Twoich czasow tez bylo strach tam wchodzic i przeszkadzac jej w BARDZO WAZNEJ ZAWSZE pracy?
Anyway za ten egz szlag mnie trafil.
Tutaj dzis ze 30 stopni w cieniu, a ja ledwo zyje przez migrene.
Mialas szczescie z ta reklamacja. Nam sie w lutym nie udalo.
Sloneczne pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Jezeli chodzi o to "prawo" to gdybym Ci opisal tu a nie moge pare spraw , to by CI wszystkie Wlosy na glowie
stanely - bylabys jak Afro - i to wszystko zgodne z prawem. Np . jak wejsc w sposob prawny w posiadanie jakiejs kamienicy . Nie wiem czy wiesz
ale do Twojego mieszkania mozna zameldowac kogos
bez twojej wiedzy i jezeli przyniesie zaswiadczenie lek.
ze jest chory to go musisz wpuscic i bedzie mieszkal i nie placil. Pytanie zasadnicze - jezeli jest ono Twoja
wlasnoscia - to czy zastrzeglas Sobie , ze nie wolno bez Twojej zgody nikogo meldowac ?? Glowe daje , ze nie. Wiec dalas tzw. milczace przyzwolenie !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Sluchasz czasem moze muzyki Kitaro?
Katarskie pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Nie ale poslucham . Sluchalem ostatnio Calexiko
Ciekawe Czy sluchalas Mortisa ?? dk :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

ale to zabrzmialo "za twoich czasow"... Jakby przynajmniej minela jedna epoka (hi, hi) A Jej Wysokosc siedziala tam i byla pochylona albo nad papierami albo nad kawa a jak siedziala w tej pozycji to wlasciwie oznaczalo: precz holota, nie przeszkadzac. Reklamacje na razie udalo mi sie przeslac do glownej kwatery ale jeszcze jej nie rozpatrzono wiec o sukcesie na razie nie wiadomo. Tu jest w cieniu 14 i mrozacy wiatr choc na sloncu dochodzi w zaciszu do 40 st. Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Jezeli bedziesz jechac przez Koszalinskie Kolobrzezkie
Szczecinskie itd. Na niektorych polach obok szosy
zobaczysz na kiju kawalki bialych szmatek .
Jak myslisz , to przeciw ptakom ? zapewniam , ze nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atma

pal diabli mode chodzi o to aby byl duzy wybor, pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

stroje przepuszczajace ultrafiolet... Eee nie, potrzebuje zwykly byleby byl dobry rozmiarowo. Jakis idiota zatwierdzil szablony wedlug ktorych szyja stroje nie majac pojecia jak naprawde zbudowana jest kobieta! O ty zlosliwcze, szmatki? A moze po prostu pociac wstazke? Dzieki... Jaki BB?! W przebieralniach prawo zabrania umieszczania kamer (choc w jakims miescie zlamano ten zakaz). W ogrodzie moze bede jutro, niebieskie roze sie przyjely a rece sie wygoily, pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Nie- co to za rodziaj muzyki?
A "Ere" juz posluchales?
(masz odp.)
Katarskie pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Nic takiego nie sugerowalam, az tak wielkiej roznicy wieku miedzy nami to nie ma ;))) Taak, znam ten stres. Nie mozna sie czasem doprosic o podbicie legitymacji, bo wyjecie pieczatki tyle trwa...
Sloneczne pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atma

Przesylam Ci moc zlotych promieni!;)))
Dziekuje za maila, niedlugo odpowiem.
Trzymaj sie cieplo i swietliscie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

po prostu dbala o swoj kregoslup by przypadkiem sie nie nadwyrezyl. Czy wiesz ze Gostomski zostal odznaczony jakims medalem za wybitne osiagniecia? Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

ERA , tak sluchalem , ale to delikatna muzyka w porownaniu z tym Mortisem , To Vangelis ale do 3 potegi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Nieeeeee . Te szmatki na polach oznaczaja , ze ktos chce sprzedac ale tylko niemcom tzn. pole dom wszystko
pozdrowienia serdeczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

a skad wiesz ze akurat Niemcom i dlaczego biale szmatki? Wszystko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pstanowiłem,że wpadnę

i pozdrawiam wszystkich HYDE !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde, Alchemik, Atma

zycze wam milego, cieplego weekendu, odpoczynku, do napisania w poniedzialek. O matko popoludniowa zmiana! Mam nadzieje ze uda mi sie kogos naciagnac na podwiezienie do domu, bo koncze ok.23. Pa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nirvana

Ale ciebie wcieło, czyżby matura???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Kitaro jest jeszcze delikatniejszy, to muz.medytacyjna, sprzyja w koncentracji i wys. energii;))) Ostatnio ciagle go slucham.
Katarskie pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Dream

Juz odeszly zle sny
juz odgonilam lek
pozwol mi wiec
otoczyc Cie Swiatlem
ktore sprawi
ze zawsze przed zasnieciem
ujrzysz w moich oczach
Milosc...
*-*)(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Pozdrawiam serdecznie Cię. Jakimś cudem nie było tak źle jak się zapowiadało słowem nie nastąpił zmasowany atak wściekłych ludzi. Aczkolwiek do lipca mogę zapomnieć o jakimś dłuższym urlopie bo trzeba to wszystko przerobić. BRRR....Pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atma

Ja również odbijam pozdrowienia. Może Ty wiesz co się dzieje u Izis? Miała się do mnie odezwać i jak zwykle tego nie zrobiła.A co Ciebie nowego słychać? Dalej z B.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chora polska rzeczywistosc - cd.

co powiecie na wielki plakat reklamowy wielkiego hiper - super- ....-marketu, na ktorym widnieje rownie wielki, hiper, super napis:
promocje i GRATISY.
WOW...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm

Czy pamietacie jeszcze Szeryfa hmm ostatnio z nim duzo rozmawiam ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Przeprosiny doceniam, nie gniewam sie tylko rowniez mi przykro.
Nie chcialam sie wtracac i dalej nie bede ingerowac - dopoki nie dzieje sie nic zlego, nie mam najmniejszej ochoty na kontakt.
Dziekuje za piekne zyczenia i nawzajem zycze rownowagi uczuciowej, mniej zmiennych emocji i wiosennej pogody ducha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

....

niektore osoby i zdarzenia okazuja sie tak pokrecone i zalosne, ze moga wywolac jedynie lekko niedowierzajacy usmiech na mojej twarzy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

?@v@

Nie cierpie czekac bezczynnie, a wy? Tzn. jezeli mam czekac do okreslonego czasu (stary, znany tekst - kochanie, zadzwonie wieczorem) - to czekem cierpliwie. Ale nienawidze marnowania czasu, ciagle go zbyt malo... i szkoda marnowac go na czekanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haruka/Es

do licha z tym nowoczesnym polaczeniem przez internet... chyba sprobujemy w poniedzialek, OK? mam dosc , przyjechalam tu specjalnie po to, ARGH
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomnienie

to piekna kobieta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

....

czas i tak plynie inaczej, gdy cierpimy niz gdy nas szczescie kolysze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

....

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

......

co i tak dzis zazwyczaj nie ma zupelnie przelozenia na realia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Blask

- Kocham zloty blask
- dawnych mysli kwiatow,
- ale znacznie bardziej ksztalt
- rozchylonych ust Twych szkarlatu )(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amena

O.K.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Dream

Dokad plynie rzeka?
Dokad leci ptak?
Bialy golab ze szczytu
sfrunal i siadl na srebrnej tafli.
Spojrzal na nas
i dlonie nasze polaczyl.
Znow w rycerza mnie zmienil
miecz przede mna polozyl.
Nie czas na lzy
Nie czas na strach
Im wiekszy bol
tym silniej chronic bede
Te, dla ktorej warto bylo
sie urodzic.
(Dla M/Am.)
*-*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CQ CQ CQ

POZDRAWIAM WSZYSTKICH RADIOWCOW Z 11 m
WE 510
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jest tu

jakis chlopak w dlugich wlosach agniecha 21
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Helu źle się dzieje!

Zmarła foka Krysia :(((. Zawinili turysci!
Szczegóły.
Pomóżmy pozostałym siedmiu foczkom!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Foka Krysia z Helu

Poprawka adresu.
Co się stało foce Krysi: Szczegóły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Foka Krysia raz jeszcze...

No co jest z tym portalem!
Poniżej adres.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agniecha 21

No, ja mam, ale co to ma do rzeczy... :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabił matkę za grzech?

Rozumiem, że pilnują honoru rodziny, ale 14 lat to za mlody na pilnowanie ;). Co Wy o tym sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Upal a sprawa polska

dedykowane maturzystom (i nie tylko ;))))

cukiernia Kaliszczak, Gdańsk. Prosze o cole. Kobieta: nie mam kluczyka, nie ma coli.

Polecenie: uzasadnic role kluczyka i przyczyny jego braku.
Podpowiedz: podejrzewam, ze znikanie kluczyka jest zwiazane z temperatura powietrza w stopniu wprost proporcjonalnym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Tylko spokojne, na szczesci sa rozne zrodla komunikacji ;)))

A wiesz co moja komorka wyswietlila? CHINSKIE znaczki - sama je przerobila z SMS do ciebie.
Moze jej tez za goraco, albo za duzo tu komputerow... zeby choc japonskie byly...
*-*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ameno

Chyba ze byl to kluczyk do tajnej skarbonki mamy;)))
Przykro mi, ze sprzet tutaj mi ciagle nawala..Ale nic nie poradze.
Tu znow goraco, moze pojde i dzisiaj nad rzeka;)
A Ty dbaj o siebie...
Zaczekaj, jeszcze cos wpisze..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

chyba nie wprowadza moich tekstow, chlip. Ide zaraz i zabieram sie do prace, nie ma wyjscia.
Twoja Siostra dala mi reszte ksiazki na dyskietce, zaszyfrowala dostep.
No coz, nie moge prosic o haslo, opinia zobowiazuje, niech to kurczaki ;)))

....ale skoro poradzilam sobie z mandarynskim...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ameno

Uwierzysz, ze ja sie wczoraj opalilam? Zauwazylam dopiero dzis, a rece mi sie prawie spiekly.;))) Koniecznie dzisiaj ide... tylko mam wyrzuty sumienia adj kompozycji... Partytura czeekaa.... znamy sie pod tym wzgledem. Oczywiscie bede ja pisac w srode w nocy hi hi...
Moj Aniol rozwinal Skrzydla
przyniosl usmiech i milosc
a ja z tesknoty umieram....
*-*)(
PS.Trzymaj sie i kuruj! Jeszcze kilkanascie dni...)§(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i zepsuł się czacik :-(

Nie ma czacika... czasem tak bywa... szkoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Big Brother męczy ryby :-(

No coz... ciekawe czy prokuratura Warszawska sie tym zajmie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Margarita

bylam pewna ze wydluzyli wam godziny pracy do 24, tlum napieral na drzwi, jeden przez drugiego wydzieral sie "czy dobrze to jest wypelnione?" A swoja droga wogole nie powinni wydluzac godzin urzedowania tak dlugo, pokazywali w TV ze niektore cymbaly specjalnie czekaly do tak poznej pory by jako ostatni klienci zlozyc swe dokumenty i byc uwiecznionym w kamerze. Na miejscu tych urzedniczek potrakowalabym takiego pradem. Pozdrowienia sloneczne-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CQ CQ CQ

ZNOWU POZDRAWIAM RADIOWCOW Z 11M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Jak tam w ogrodku --opalilas sie ? a kostium ???
gryzie mnie strasznie ciekawosc - W ktorym to miejscu jego tworcy (szablonow) tak sie pomylili !!! :)))
zarumienine pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam

Witam i pozdrawiam znajomych, którzy akurat tu są.Wreszcie po kilku próbach weszłam na hyde park.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

nie opalilam sie, niestety. Skoro zarumienione pozdrowienia to zapewne wiesz gdzie kryje sie blad wyliczen kostiumow. A poza tym jak ma sie czuc kobieta ktora wlozywszy kostium ostatniego wrzasku mody wypchanego gabka. Moze to ladnie wyglada ale zapewne straszliwie grzeje na sloncu a w wodzie... no coz trzeba po wyjsciu wyciskac- ku uciesze widowni. Jak bys sie czul gdyby ktos wszyl ci w slipki gabke? Albo wypelnil drutami o nieokreslonym ksztalcie? Straszliwa glupota... A poza tym kto u licha zatwierdzil pomysl ze skoro dol jest na szczupla postac to gora tez ma byc anorektyczna? Sam wiec widzisz ze nielatwe sa dylematy do rozwiazania na lato. I wlasciwie nie ma rozwiazania, mozna przyjac ewentualne pomysly: dopasowac dol a gora bedzie sie "wylewac" lub dopasowac gore a majtki skoncza sie przy szyi. Pozdrowienia dylematowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agentko

Witaj! Masz odpowiedz na maila. Rany, HP wczytuje mi sie z pol godziny Grrr...
A wiesz, wykrylysmy ostatnio z A. dlaczego tak sie ludzie gapili na Ciebie w tramwaju. Mianowicie- bo mysmy Ci pomachaly- nie wiem, czemu to robi takie wrazenie, ale robi, skapnelysmy sie tez na ulicy;))))
Sloneczne pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agentko

witaj wiec nie tylko ja mialam klopoty z dostaniem sie do Hyde, wlasciwie bylam pewna ze serwer padl. Co ciekawego slychac? Pozdrowienia z dyzuru-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MATURA, bleeeeeee!!!

Jestem na siebie CHOLERNIE wsciekla, ze z bioli mam 4, no i teraz bede sie jakala na ustnym!!!!!
Chociaz dobre i to, ze nie bede sie jakala na polskim:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Tez nie moglas wejsc? Juz myslalam, ze mi te komputery znow wariuja- wchodzilam z 3 na raz, czekajac , ktory pierwszy wczyta ;)
Naprawde niebieskie roze Ci sie juz przyjely? Nie moge sie doczekac, kiedy zakwitna;)))
Tu jest cudowna (odpukac!) pogoda! Wszystko wygania mnie nad rzeke, by sie opalac...
Swietliste pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

www.trojmiasto

ZROBCIE COS, BO MOZNA OSIWIEC CZEKAJAC NA ZALOGOWANIE!!! Z powazaniem-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

No No ..... Swietnie chyba miec takie - dylematy-
w kazdym razie milo #$#$#$$##$$8&$$##
-- Cos mi caly czas zrywa - i nie moge pisac
pozdrawiam wiec stokrotnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

ja tez nie moge sie doczekac, tym bardziej ze to moj ogrodniczy debiut. Czy w Dani rosna bzy i konwalie? Tu juz niedlugo bedzie mozna miec zawrot glowy od przeroznycg woni kwiatowych. Pozdrowienia kwieciste-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Konwalii nie widzialam, jest za to zatrzesienie zonkilii, niezapominajek, dzwonkow , stokrotek i naturalnie mleczy. Wczoraj siedzialam ponad 2 godz na trawie nad rzeka, zapach kwiatow byl oszalamiajacy, a obok skakaly nieznane mi gatunki ptakow... Bylo cudownie...
Sloneczne pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ESCLARMONDE- a widzialas fioletowe i biale niezapominajki? Wlasnie u mnie kwitna. Cale szczescie ze troche sie tu ochladza na wieczor, w sloncu 40 st., w pracy 34... A komary zaczynaja miec wilczy apetyt. Pozdrowienia-

ALCHEMIK- czy ja wiem czy milo?... Same klopoty przez to. Nie pisz tymi dziwacznymi znaczkami, bo ich nie rozumiem, mam w domu kod SMS-owy ale nie znam go na pamiec. Prosze o odkodowanie tekstu. Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

czy dzis jeszcze cie tu zastane czy nie strarczy ci cierpliwosci by nie zasnac przy logowaniu? Ja czekam wciaz na ostateczne strony, kiedy skoncze ktoz to dzis wie? Jestem w 3 rozdziale ksiazki, chcialbys pogadac o niej? Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma nikogo?... Szkoda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Nieprawda . Ja jestem :) i Cie pozdrawiam , tez wpracy
tylko serwer szwankuje
milo , ze tam wlasciwie tu jestes
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do maturzystek!

Cześć! Jestem chłopakiem i w zeszłym roku zdawałem maturę - wiem co przechodzicie - ... jeszcze ustne :( Ale nie martwcie się będzie OK! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Myslisz o Sobie, czy o kimś innym, ale konkretnym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tomko

podobaja mi sie chlopacy w dlugich wlosach Agniecha 21
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Malyach

Wilki? Podejście do ortografii? Interesujące, tak sobie myślę, że owo podejście nie musi być nazbyt trudne, nawet nie trzeba trzymać się zawietrznej, podręczniki nie bywają z reguły płochliwe, ale niestety rzadko który jest wystarczająco smaczny, żeby cała operacja w ogóle była warta zachodu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

UV

Bywały już pomysły odnośnie strojów przepuszczająych UV, a jakże. Kłopot polegał jednak podobno na tym, że owe stroje nie stanowiły problemu nie tylko dla UV, ale i dla aparatów fotograficznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tomko

W każdym programie wędkarskim dręczenie ryb to oś całej akcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amena

A co powiesz na sklep rybny z wymalowanym na całą ścianę DELFINEM, w charakterze reklamy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

\"Hydrozagadka\"

Jak to jest, że ten film w ogóle nie jest znany? Przecież jest rewelacyjnie śmieszny, to jedna z najlepszych polskich komedii.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

wybacz ze ci wczoraj nie odpowiedzialam, ale bieglam na ostatni tramwaj. Jakie wczoraj byly imieniny? 3/4 tramwaju zataczalo sie i spiewalo. Dzis jeszcze sie odezwe, pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

z kim mialas filozofie? Ja z Kosiarzem Umyslow- Toeplitzem, ktory mial zwyczaj co drugo rok oblewac wszystkich studentow. Na szczescie trafilam na dobry rok przestepny. Do dzis czasami snia mi sie koszmary jak zdaje filozofie... Dzis "zimna Zoska" A stopic sie mozna z goraca, a jak w Danii? Pozdrowienia upalne-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

jestes pracoholikiem? Co tak pozno wczoraj sie odzywales? Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

" Nie chcem ale muszem" jak mawial L.Walesa .
Mam trudnei pracowite dni . Ale co tam :).
:))))) Co do odkodowania (#$@$%) nie moge tego uczynic , poniewaz tekst nie nadaje sie do publikacji , bo byl pisany w glebokim oszolomieniu spowodowanym niezwykle i wielce atrakcyjna trescia Twojej odpowiedzi
:)))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

no, no bez takich tu prosze wykretow, skoro napisales znaczkami to przetlumacz prosze na jezyk zrozumialy. Zdobyles sie na odwage to zdobadz sie po raz drugi. Ja chce wiedziec co ktos do mnie pisze a domyslanie sie jest wywolywaniem sprzecznych czasem informacji, sianiem chaosu i niedomowien. A to jak wiemy moze prowadzic do przeroznych sytuacji stresowych. Albo konfliktowych. A poza tym nie moge znalezc swojej SMS-Pozdrowienia niezagadkowe-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Byly to slowa kragle , gladkie , lsniace wykwintnie i konesersko podziwiajace i linie i ksztalt . Zadnych stresow --
:)))))) nieeeeee! wiecej nie moge ~powiedziec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Slon

- Koniec slodkich tekstow
- zmieniam dzisiaj plany
- a dlaczego ????????
- jestem slon w skladzie porcelany
- zaraz spada na mnie z hukiem HP-porcelana
- zeby to ta zwykla i powszechnie znana
- gdzie tam - dziwne-.... ta nie poruszana .
- a potem sa krzyki placze i dase
- bo niechcacy wyszlo, ze czesc to fajanse .
- A wlasciciel skladu
- traktuje mnie jak bombe
- i grozi mi mieczem :
- " ja ci odrabie " !
----- ze rymy Czestochowskie
----- ze pisze "unikiem"
----- to sami lepiej napiszcie
...... jak dostaniecie w leb ... czajnikiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

czy dzisiaj tez tak dlugo siedzisz? Raju, to kiedy ty spisz?! Masz juz jakies plany urlopowe? Mialam dzis nadzieje ze troche (czyt. huknie porzadnie) popada i poblyska sie ale chyba nic z tego nie bedzie. Lubie cieply deszcz, rzesiscie padajacy i zmieniajacy w oka mgnieniu wszystko w ociekajace woda posagi (lub w poplochu uciekajace postacie). Pozdrowienia z smazalni czyli pracy- (czy masz to blogoslawienstwo w pracy zwane klimatyzacja?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chora polska rzeczywistosc odc. n-ty

"Glupoty ludzkiej nie da sie ani zmierzyc ani zbadac albowiem jest nieskonczona" ten chlubny tekst powinien widniec w kazdym publicznym miejscu w ktorym bywa czlowiek. Niestety szkodzimy nie tylko sobie samym, smutne jest to ze z naszej winy cierpia rowniez np. zwierzeta. Biedna foczka Krysia przyplacila zyciem swoja przyjazn do ludzi, ktorzy wrzucali do basenu monety "na szczescie". Nikomu a zwlaszcza fokom szczescia one nie przyniosly. Oswojone zwierzaki zjadaly w dobrej wierze monety. Krysia miala ich ponad 700 w zoladku. Jak okropnie musiala cierpiec...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Naprzeciw akademika sa dwie piekne biale wille, a w ogrodkach ich roi sie od niebieskich i fioletowych niezapominajek. Co do bialych, nie jestem pewna, ale chyba tez sa.
Filozofia? Taak...ja tez trafilam na dobry rok, aczkolwiek nie dla kazdego. Prof.na pierwszy semestr zrobil pisemne kol.i zaliczal od 15punktow (akurat tyle dostalam), a na drugi nie robil egz. tylko patrzyl na obecnosci. ja na szczescie mialam prawie komplet.
Z kolei uwzial sie na moja kolezanke- podchodzila 3 razy i nie chcial jej przepuscic. Po paru miesiacach dowiedziala sie, ze prof. nie spodobal sie Jej wyglad - myslal, ze jest narkomanka. Bez komentarza.
A jak przeszlas przez historie kult. u "Mokrego"? Na pierwszy semestr oblal mnie ze... sredniowiecza! Paranoja. Jakie bylo u Was najslynniejsze Jego pytanie? U nas brzmialo: "A w Paryzu w katedrze to byla u drzwi taka klamka... kto ja wyrzezbil?"
Swietliste pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bakcylia

Eeeee????? Ja nie rozumiec pytania;) Do ktorej mojej wypowiedzi nawiazujesz?
Dostalas maile?
Swietliste pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Jestem juz 1.5 doby na nogach i w pracy - nie wiem czy zyje . Urlopow nie mmam , oczywiscie moge miec kiedy sam zechce ale nie moge chciec - i co zrobic
Poniewaz padam i moglbym cos za duzo napisac
ide juz wybaczcie . pozdrawiam serdecznie
Alchemik ( przewracajacy sie ze zmeczenia)
do jutra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Filozof nie znosil wokalistow stwierdzajac ze wibracje glosowe zaklocaja im myslenie, ale po naszych wokalistach (z mojego rocznika) zmienil nieco zdanie, gdyz byly tam osoby interesujace sie tym przedmiotem w st. zaawansowanym. Historia kultury to bylo i pisemnie i ustnie. Aha zadnych "ulubionych" pytan nie bylo, mial ulubione epoki, ale wystarczylo ubrac sie po mesku i patrzyl laskawszym okiem. Mam dzis okropnego lenia zupelnie nie chce mi sie pracowac. Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

milego i spokojnego wypoczywania. Pa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

do góry