Widok

7sk

kocham wszystkie stworzonka.
nawet te uszate :-)
love&peace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetliku

Ok. baw się dobrze. Nie wiem, czy w przyszłym tygodniu, ale za dwa na pewno.
Kalendarzyki tzrymam.
ps. dziękuję za maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

snieg

bialy puch lezy wszedzie. wkrada sie w najdalsze zakamarki jego plaszcza. za kolnierz. pada na jego glowe. on lezy w niemalej juz zaspie. na zamarznietej kaluzy widac popekane slady stop. setek ludzi. idacych tedy rano do pracy. on tedy chodzil codziennie. ale nie po to zeby pracowac, ale po to zeby balowac. mial szczytny cel. ale teraz wywiedziono go w pole. zostal sam. jak palec. na polu walki. widzi czarna pustke na bialym tle, wsrod gwiazd spoczywa jego dusza. a moze jest za pobliskim rogiem? tego nie wie nawet on sam. przeciez juz nie zyje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fiona

Moze to bez sensu co napisze, ale mialo sens, to co napisalas, o sensie bezsensu, ze napisalem bez sensu to, co jak napisalas mialo sens, na temat tego bezsensu, co napisalem o sensie, czyz nie ?;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i w ogole

znowu jako pierwszy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

POZIOMKOWY QPON

Jak dobrze być poziomką
dojrzewać całe dnie
..............................
..............................

Mieć liście i jagody
i pić południa skwar
rozmawiać z chrabąszczami
być z lasem za pan brat

Jak dobrze być poziomką
ten tylko o tym wie
kto tego sam spróbował
i sam poziomką jest

Czy ktoś zna tą piosenkę? A jeżeli tak, to skąd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmm

Początek felietonu J. Pilcha z najnowwzej POLITYKI:

Siedziałem w fotelu, oglądałem "Big Brothera", czytałem "Harry Pottera", usnąłem, sen miałem koszmarny: śniło mi się, że Małysz przeprasza za Jedwabne.

Genialne w swojej prostocie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Internet za darmo !!!

Słyszałem że daja stałe łącze 128 kbit/s na miesiąc do testów za darmo !!!! Poźniej ceny też są normalne !!! Fakt dla firm na razie - ale co to za problem !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Jestem , jestem -- tylko troche spadlo na mnie pracy
Ale srebrny Talizman dodaje mi energii i slonce zamkniete w bursztynach tez . Podobno odciska sie w nich malutki kawaleczek duszy -ja to czuje
pozdrowienia swietliste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

to dobrze ze jestes. Energia? Hm... to dobrze, mam nadzieje ze pozytywna a to znaczy ze nie jestem tzw. wampirem energetycznym. Slyszales cos o tym? Czekam niecierpliwie na list. Dluuuuugi. Pozdrowienia sloneczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

jutro ponoc ma spasc 140 ton zlomu (MIR) z kosmosu na ziemie, jka muslisz trafia w ten ocean czy nie? "Sputnik" i "Skylab" wymknely sie spod kontroli, ale one tyle nie wazyly. A moze jutro lepiej nie wychodzic z domu? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nirvanko -Leno droga

pozdrawiam Cie
wiesz? ja nie wiem zupełnie jak sie u Ciebie kręci ostatnio, a nie powiem -ciekawi mnie to....

....jak i wogóle sobie życie układasz

ślę uśmiech :`)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

no tak
ja ja ja

proszę o jeszcze

to jest fantastyczne :`))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

well well

rubin -to co ostatnio kładłam na włosy
but maybe mam inny kolor tych włosów,
ale już na pewno nie rudo-czerwono-malinowy....

...te czasy juz poszły sobie daleko, hihihihi

na szczęście :`)

pozdrawiam, papatki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wicherek

to umawiamy się wstępnie na za dwa tygodnie, OK?
dzień jaki????

pozdrawiam :`)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Pare odpowiedzi: - nie jestem tajemniczy. Jezeli chodzi o ewangelie Sw. Jana , to popierwsze -nie wiadomo kto ja napisal , --(wszystkie ew. zostaly napisane od nowa za czasow mniej-wiecej Konstantyna). spotkalem sie z takim rozumowaniem : wg Katarow wszystko co fizyczne jest zlem poniewaz zostalo stworzone przez Rex mundi; - -co jest duchem jest doskonale . Wiec Jezus jezeli byl bogiem musial byc duchem (nie miec ciala). Ewangelia wg. Sw. Jana natomiast opisuje Go jako czlowieka fizycznego----i stad kolizja logiczna dla doskonalych. Chcialem Ci w ub. tygodniu nawet wyslac mape Francji :))) Ale skoro wracasz nie ma sensu .
kolejna odp. Requiem , jest troche kiepskie ( oczywiscie nie dlatego , ze Ty tam spiewalas) - tylko 1-2 ciekawe tematy , oprawa i oprawcy kiepscy a to 80% powodzenia. - Od paru lat w okresie fest. w Sopocie jestem poza zasiegiem razenia polskich srodkow przekazu i ERY nie ogladalem .---Co slucham --groza :
KE, SUEDE, DE VISION, WANGELIS, DEINE LAKAIEN (KOSMODIACH), T. WOJNOWICZ, MORTIS - lepej nie sluchaj -to najczarnieszy metal posadzany o satanizm - (jest na rynku obecnie ) ale dobry , troche gotyku , troche techno (Ale tylko niektore- Lomot nie) z ramoli to oczywisce Wagner- ten Tobie powinien sie podobac.
OOOO--Bylbym zapomnial , jestes niedaleko --Andre Rieu (Holandia) znakomita komercja rozrywkowa -wez przyklad -- jak zarabiac -- bo na polska filie koscola Katarskiego trzeba troche szmalu, ekologiczny wor pokutny tez kosztuje (to za mnie), A ja jako jedyny potencjalny wierny tyle na tace prosze Dos-dobrodziejki nie wuloze :))
-powinnas wziac przyklad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swietlik

mamy w koncu kalendarzowa wiosne, czas szalenstw wiec czemu nie?... Ja ostatnio zaszalalam u fryzjera na sylwestra. A moze tak balejage? Hm... Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotr

internet gratis? Marzenie... scietej glowy. Nawet abonament telefonu stacjonarnego ma byc wkrotce drozszy od niektorych komorkowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lenonka

Ja znam ta piosenke ---skad --od Krokuska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Sliczna opalizujaca dodatnia energia --radiosteci mowia --aura . przy okazji --- mam sposob na stwierdzenie czy radiesteta ma "wlasnosci" czy udaje
----juz nawet od jednego mi sie niezle oberwalo na targach ostatnio . --Z ta "stacja"jest tak, ; kontrolerzy lotu
mowia ---spadnie nad Japonia - i czekaja ---dzwoni a Japonczycy i mowia --moze daloby sie cos zrobic damy troche jenow na gospodarke . kontrolerzy licza ile
i --:))) Chyba spadnie na Kanade --Dzwoni Kanada --moze my wam damy troche pszenicy i tak cykl sie powt. az dowyczerpania chetnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

byles "od wahadelka do gwiazd"? O tym mowiesz? A jaki kolor jest tej aury? Podobno niebieski jest najrzadszy ale tez najbardziej kojacy, leczacy itp. Czym sie naraziles? Tak tylko pytam... Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WIOSNA

niektorzy nie widza piekna kwitnacej jabloni lecz zlotowki, ktore dostana za jablka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Nie jestes?...Hm...ale dalej unikasz odp. na pytanie co robisz ^_^
Z ewangelia Sw. Jana sami Katarzy nie mogli dojsc do porozumienia. W tej religii przeciez nie ma dogmatow, a dazenie do poznania spotyka sie z wieloma trudnosciami. najbardziej chyba kompromisowa "teoria" Doskonalych rozgranicza Boskiego Chrystusa od ludzkiego Jezusa. Ten pierwszy oddziela sie we wniebowstapieniu, a co potem poczytaj w Sw. Graal Sw. Krew, bo mnie zaraz zaczna atakowac internetowe dewotki;)
Niby jak Ty mi chciales ta mape wyslac...mailem???
Ale dziekuje.
Requiem...osobiscie wole o wiele bardziej druga czesc (te z chorem), ale ogolnie lubie Jego muzyke. Z wymienionych przez Ciebie nazwisk zgadzam sie co do Vangelisa, ostatnio slucham go codziennie, wyciagajac hurtowo kasety z biblioteki. Reszta to czysta zgroza...Sorry, na metal & techno mam uczulenie.
Wagner? Wybralam go sobie tu na teorii- od stycznia kazdy wyklad poswiecony byl jego dramatom i teoriom...Jasne, ze czlowiek mnie intryguje, nie musze pisac dlaczego. Mam partyture "Parsifala", a fragm. Rheingold czy Walkirii sa piekne. Ale sam kompozytor nawet ze zdjec zionie czarna energia. Poki co ucze sie od niego instrumentacji...
Andre Rieu? Pierwsze slysze; widze , ze zbiera Ci sie na zarty. Worek pokutny moze i by mi sie przydal, ale akurat nie z Twojego powodu (przykro mi, z katarska skromnoscia nadal nie mam sobie nic do zarzucenia... ^_^). Zreszta Polska to chyba nie najlepszy kraj dla kosciola katarskiego. Ostatnie czego mi potrzeba to demonstracji pod oknem rozwscieczonego Radia Maryja...;))) Ekhm...Ty wiernym? Bede musiala to powaznie przemyslec po Consolamentum...;)
Katarskie pozdrowienia,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

W Gdyni sa co pewien czas w IMCE targi ezoteryczne.
Pani miala piekne kolorowe szlifowane kule --byly przykryte atlasowa szmatka --chcialem zobaczyc wszystkie i podnioslem szmatke --a tu krzyk -co pan zrobil - wypuscil pan cala enrgie do kosmosu .co za wandal - ucieklem . Na innym stoisku byly kule szczescia, zapytalem czy maja taka splaszczona ( taka aby zmiescila sie w niebieskiej ). Sprzedawca wrrrrr,
ze szczescie musi byc okragle i juz .... . Oinnych jeszcze Ci opowiem , bo juz musze uciekac
Blekitne pozdrowiena
P.S. o aurze napisze (tzw.efekt Kirliana).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swietlik

Niestety Schopenhauer mi sie skonczyl^_^ Moze cos innego?
"Smiech to nic innego jak blesk radosci naszej duszy,
drgniecie plomienia, ktory swieci w nas samych
i promieniuje na zewnatrz".
(Dante Alighieri)
Katarskie pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

mape ? oczywiscie poczta Madam - poczta :))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Ciagle korci mnie o cos spytac - Spiewalas moze w "Lege Artis" G.R.?
Ciekawa jestem, jak go wspominasz...
Do jutra!^_^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

A skad masz moj dunski adres?????^_^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lenonka

Bo ja sam stwierdziłem, że się zakręciłem, z tym tekstem. Oczywiście Jim Morrison, ale w tych nowych remiksach, np. Fat Boy Slim, albo taki chyba murzynek spiewa ten największy przebuj. Choć rozpal we mnie ogień (za pomniałem po angielsku)
+ za spostrzegawczość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i znowu zawitałem

Tak mnie ostatnio rzuca, to tu to tam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Półkowniku

Problem w tym, że trudno wpaść na to coś, lepiej i łatwiej jest się czepiać, że inni tego nie robią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

A ja widzę piękno złotówki, ze którą dostąnę jabłka.
Robaczkowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Randy Novak

No to się chłopak zabawił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pokolenie @

Wcześniej było pokolenie X (Coca-cola, Konsumpcja, masowość, brak celu, ideału itd.).
Internet stał się symbolem naszych czsów, my poprostu szybciej niż rodzice chłoniemy nowości.
Naprawdę nie widze przeszkody, by internet odizolował nas od siebie. On pobudza wyobraźnię, nie potrzebny jest mi kontakt wzrokowy, gdy
w mojej głowie moja @ rozmówczyni staje się ideałem, oczywiście tylko w tej chwili, i ciągle tylko w głowie.
Może z czasem do rozmowy wystarczy sam komputer, z potęzną
bazą danych, w końcu on będzie wiedział najlepiej czego mi potrzeba.
Będzię mnie znał na wylot i będzie wiedział jak mie zadowolić, bym był szczęśliwy ; ))
Nie, nie to strasznie poważna sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIRVANA

Jeśli brać ogół ludzkości, to tak wszystko co może być zrobione, musi być zrobione. Granicą jest tylko wyobraźnia.
Są jednostki które realizują to co zaplanują w 100%. Wielcy naszego świata. I są tacy co się poddają, gubiąc się w labiryncie, otwierając
niewłąściwe wrota. Tu nasuneła mi się myśl o przeznaczeniu, czy można od niego uciec?, czy zakładając, że mamy wolę, i wybór, odsuwając się od niego
, otwieramy nie właściwe dzwi?
Neurotic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIRVANa

Punkty zwrotne, w przeszłości, czy teraźniejszośći. Każda sekunda może być kolejną szansą, by się wyrwać. Nie ma osób wolnych od presji innych, chyba że pustelnik wolny od przeszłości.
Można albo się poddać, choć ponoć człowiek nigdy się nie poddaje, albo odłożyć mażenia na później. (Ja niestety robię to drugie). Myślę że prorok może znać smutek, żal itd. W końcu to człowiek ;)
Neurotic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nirvana

A słyszałaś to, że człowiek dziecinnieje na starość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Let's the music unit Us !!!

Techno, techno, techno is a future.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzien

poczatek nowego dnia w starym swiecie. ludzie chodza po ulicach okrywajac sie swoimi plaszczami i kurteczkami. za kolnierze siapi im zimno. nie tylko zimno swiata ale i innych ludzi. cchecie to zmienic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kurcze

kurcze jak ja chce mieszkać w Gdańsku, a mieszkam chyba z 700 km od niego i nie stać mnie na przeprowadzkę. KURCZE!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Neurotic

Aha.
Fatboy Slim?...
Aaaaaaa!!!!
Nie wiem, czy chcialabym to uslyszec!!!
Murzynek, spiewajacy 'Light my fire', taaaak... moze jeszcze Craig David???
Proponuje jeszcze Whitney spiewajaca 'Imagine" - miodzio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ŁUKASZ....

NIE MOŻNA UCIEC OD PRZEZNACZENIA.....ONO JEST CZĘŚCIĄ SKŁADOWĄ NASZEGO JA.......NIGDY NIE OTWIERAMY WŁAŚCIWYCH DRZWI......NATURA LUDZKA NAM NA TO NIE POZWALA.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NEUROTIC CZYLI ŁUKASZ......

DZIECIŃSTWO DRZEMIE WEWNĄTRZ.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NEUROTIC

.....ŻYCIE JEST ZBYT KRÓTKIE I ZBYT BRYTALNE......NIE ODKŁADSJ MARZEN NA PÓŻNIEJ.....PODZIEL SIĘ NIMI......Z OSOBĄ WARTĄ TWOICH MARZEŃ....ZAMKNIJ OCZY.....ZOBACZYSZ JĄ WEWNĄTRZ...........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ŚWIETLIKU...........

MOJE ŻYCIE NICSĘ NIE ZMIENIŁO......DOSZŁY NOWE SMUTKI, NIE MOGĘ PRZEŻYĆ ŚMIERĆI AGNIESZKI.....WALCZĘ Z DUCHAMI....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WICHEREK......

CIĄGLE MNIE KRZYWDZI......CZUJĘ JEJ OBECNOŚĆ....PRZEŚLADUJE MNIE JEJ WZROK, JEJ GŁOS....NIE MAM JUŻ SIŁY WALCZYC Z DUCHAMI......ONE ZABIJAJĄ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SZCZURY...........

ŚCISKAM CAŁE WAS...............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.............................................................................

DZIWNE KWIATY WYROSŁY NA MORZU...
WIDZĘ FRAGMENTY JEJ SNÓW, JEJ PRACY I OSŁONĘ PORWANĄ NA TYSIĄCE KAWAŁKÓW, NA TYSIĄCE FRAGMENTÓW.TRUDNO SOBIE WYOBRAZIĆ TAKĄ CIERPLIWOŚĆ, ALE DŁUGIE OCZEKIWANIE DOBIEGŁO KOŃCA.
DZIWNE KWIATY WYRASTAJĄ NA WSZYSTKICH LĄDACH......
...................KWIATY PAPROCI.................................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

PoLKSIĘŻYC TO TYLKO JEDEN Z SYMBOLI WIDNIEJĄCYCH NA KOŚCI DO GRY, A CZERPANIE MOCY Z INNYCH ŚWIATÓW JEST HAZARDEM.
SZANSE WYGRANEJ I WRÓŻBA CZĘST IDĄ W PARZE, BY ZDRUZGOTAĆ ZBYT WYBUJAŁE FANTAZJE...............................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochani...

Od ponad 3 lat śledziłam Wasze wypowiedzi na stronie Hyde Park w Dzienniku Bałtyckim..od dłuższego czasu..jesteście już na stronach internetowych..i nadal czytuje to co piszecie..Jesteście super...Ekstra ludzie..wspaniałe teksty..Pozdrawiam bardzo serdecznie...może ktoś napisze tez cos do mnie?
Byłoby mi bardzo miło...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Foto Akty

"Myślę, że dla większości osób fotografowanie aktów nie jest niczym niewłaściwym, szczególnie gdy fotografowaną osobą jest ktoś obcy. Traktują ten rodzaj zdjęć w kategoriach sztuki. Czasami tylko problemem bywa ustalenie granicy między sztuką, a wulgarnością. Sprawa bardziej komplikuje się, gdy chodzi o osoby nam znane. Znacznie trudniej wtedy o tolerancję, zwłaszcza na początku. Później kiedy już wszystkim uda się ochłonąć niejeden stwierdza, że również chciałby być fotografowany w ten właśnie sposób"
M.C.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Widzisz i stacja MIR nie spadla na nas --i dobrze
-Tak pomyslalem sobie ; co by to bylo gdyby Rosjanie za to , zeby niespadla na Polske zazadali : ----Krokusa (zoltego), Plk. kiszczaka i Esclarmonde
Smutno by bylo ---a Poziomki by pewnie niechcieli ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

Kiszczaka to rozumiem, ale czemu mnie???????^_^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Adresu nie mam i nie wyslalem, ale tylko i wylacznie z 2 powodow :
1/ jestem leniwy -mieszkam w Gdyni a tu trzeba do Gdanska pojechac jakas butelke postawic i wtedy mozna miec wszystko -nawet wielkosc Twoich super-Rubensowskich zapewne ksztaltnych gabarytow ;
2/ Jak wyobrazilem sobie , ze trzymajac w wyciagnietej przed soba rece i szczypcach ( zeby energia moja czasem nie przeplynela ) wynosisz i wyrzucasz do smietnika moja przesylke , Wymieniasz po katach pokoju schowane i przepalone bio-odpromienniki, odczyniasz uroki, wykadzasz pokoje 4 razy, to -pomslalem --taka dobra mapa szkoda ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

jakie wrazenie wywarlo na Tobie "OLE LUKKOYE"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

Poziomke wzieliby hurtem, mniam! Mniam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Katty

Nam rowniez jest milo@v@
Tez cos napisz - im wiecej osob, tym ciekawiej...
Pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

bylam tylko w Chorze AM i Continuo, nie znosilam spiewu, zreszta moj spiew przypominal zawsze duszenie kota, pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Neurotic

masz przerazajace wizje przyszlosci, gdyby mialy sie potwierdzic- zaglada gatunku ludzkiego murowana! :-) To najprosciej rzeczujmujac. Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

No, teoretycznie dane studentow powinny byc zastrzezone...chyba, ze masz znajomosci... A bio- odpromiennikow nie potrzebuje, moj wlasny parawan wystarcza^_^ . Przesylek tez nie wyrzucam- szkoda mapy;)
Rubensowskich??? Wypraszam sobie! Jeszcze tak nie przytylam i raczej mi to nie grozi (zwlaszcza po przejsciu na katarska diete...).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Ten kraj jest pustynia ideologiczna i ideowa - i mozna zaszczepic co nieco , tradycje kobiece tez ma .
A tu w HP nie byloby wojen (jak o p.Helene )
--Smutno by bylo-- ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Katty

o mamusku czekalas 3 lata?! i ani razu nie sprobowalas napisac? Czemu teraz sie odwazylas? Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nirvana

Wystarczy poprosić, by odeszła. Bez twojej zgody nic nie może zrobić. A może jej potrzebujesz? Może próbuje Cię chronić.
Miłego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

targi ezoteryczne... Chcialam sie wybrac ale coz, nie zawsze udaje mi sie przeprowadzic to co zaplanowalam. Splaszczona kula? To pewnie szczescie byloby zezowate (hi, hi) Napisz o aurze- pekam z ciekawosci.Pozdrowienia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

7sk

chcę zobaczyć siedem szczęśliwych któliczków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ESclarmonde

HA - HA - HA ; A jednak --- ciesze sie HA - HA - HA ;
Wybacz z tym Rubensem --ale zrobilem test ( czy twoje babskie hormony dzialaja) -- dzialaja i to jak !!! .
100% kobieta zawsze zaprotestuje i zareagowalas jak trzeba
moje uklony :)))))))))))))))))))))))))))) !!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Czy ja twierdzilam kiedys, ze nie jestem kobieta?
Nawet jako przyszla Doskonala mam prawo zareagowac, a moja orientacja rowniez nie ma z tym wiele wspolnego. Powiedz, skad Twoja potrzeba ciaglego wystawiania mnie na probe?
Katarskie pozdrowienia,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mowisz, ze chcesz byc szczesliwy.
i ja to rozumiem.
To jest naturalne.
To jest rozsadne.
I to nie jest niemozliwe.
Byc szczesliwym...
Przynajmniej raz w zyciu.
Jeden rok, jeden dzien...
Czy naprawde chcesz byc szczesliwy za wszelka cene?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Z aura to jest tak : na targach ezoterycznych sa 2 rodzajow "badacze" aury ; 1/ najczesciej oszukuja i daja wydruki z zaprogramowanego komp. niezaleznie od tego czy reke polozysz czy nie . 2/ maja autentyczny aparat Kirliana do badania tzw. aury ---polega to w skr.
na tym ze laduje sie do wysokiego potencjalu twoja np. dlon --w poblizu jest elektrda ujemna --calosc musi byc w ciemnym pudelku lub pomieszczeniu - po przekroczeniu pewnej wartosci potencjalu nastapi tzw ulot ( wyladowania koronowe) --krawedzie zaczna swiecic --ale kolorem zaleznym od zwiazkow a dokladnie od pierwiastkow ktore sa na twojej dloni i tak:
Zwiazki miedzi --swieca na zielono .--zwiazki strontu na jaskrawo czerwono , zw. sodu --pomaranczowo itd.
i ---to jest aura . Kiedys zrobilismy kawal --mozesz to
powt. --- kupic trzeba 2 male rakietki --najlepiej takie tanie do pistoletu --czrwona i np. niebieska rozpuszczasz w 2 miseczkach --moczysz lekko 1-na dlon w jednej 2 -ga w 2 -suszysz --------i pedzisz do badania na targi (oczywiscie do tych uczciwych z aparatem) . Iza chwile ogladasz ich przestraszone miny
i rece goraczkowo sprawdzajace aparat ----bo aura jednej dloni jest slicznie niebieska a tej przeciwnej przerazliwie czerwona--- Jesli powiesz , ze jestes ufo to zemdleja . A tak naprawde bo jest tez i prawda to rzeczywista aure widzial tylko K. Osowiecki ( nie wiem czy wiesz) -- jezeli czlowiek mial zginac widzial wokol niego biala jakby mgle . jezeli jeszcze nie zasnelas
to cos o tym napisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Nie pomyslale o tym splaszceniu . NIgdy w zyciu -
Cale szczescie ze mi takiej nie sprzedali . zaczalem pisac list - wreszcie - przelewam mysli na papier
(i grzechy tez) -- nie wiem co mi odpowiesz
zamyslony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Katty

Katty-- milo cię powitac .. i witam :))) w swiecie nieco
(delikatnie mówiac) zwariowanych ludzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Napisalas kiedys , ze jestem zly i ciekawy --zly moze nie tak bardzo ale --ciekawy troche . I sa sposoby aby
kogos poznac na odleglosc :) nawet poza jego swiadomoscia . NIe bede robil juz robil prob. --Chyba , ze chcesz ???.
pozdrowiena MEU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Wiec zasnelas.... Bay , bay
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludziu

Tak...Właśnie...
To było sensownie bezsensowne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NEFER :`)) :) :-)

balejage ??????????
sorki, ja z innj planety. a jak to wygląda????

co to ???

obiło mi sie o uszy, ale..... ze mnie tępa istotka :`)

papatki, pozdrawiam :`)

hihihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde..Nefer..Aik..

Dzięki...jestescie..super..
Dzień zapowiada sie ciekawie ..hmm..moze wreszczie przyjdzie wiosna...chyba najwyzszy czas na nia..Pozdrawiam wszystkich bardzo bardzo szczegolnie...a Was..jeszcze szcegolniej...:)))))))))
Odezwe sie jeszcze pozniej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Insana

nawet ladne :) nawet bardzo ciekawe :) ale przede wszystkim nagrane ;) uwierz w siebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzien noc

dzien bez nocy bylby dniem bez dnia,
odroznienie dnia od nocy byloby niemozliwe,
dzien noc, noc dzien, jedno tchnienie
jedno zycie, jedni rano drudzy w nocy
ukazuja sie swiatu, ktory patrzy lub nie
po to zeby widziec lub nie.
tak jak my
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ESclarmonde

Slucham w tej chwili Leszka Dlugosza i muzyki Koniecznego - (Krakowskie klimaty - tez lubie ) jakos zaczelo mnie gryzc sumienie
za tetexty do Ciebie -- moze by cos odprezajacego i milszego napisac hm hm hm
haker psychotehniczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Escklarmonde

mialo byc psychotechniczny ale nie wybilo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

Z jednej strony pustynia, z drugiej smietnik wypaczanych idei, nie sadzisz? Klotnie zawsze ozywialy Hp, ale sa o tyle niebezoieczne, ze jak ustana, to pociagna za soba caly HP- zauwazyles, ze w wiekszosci ludzie tu pisza o niczym? A ja, gdy wroce do Polski nie bede miala dostepu do komp. i moze tez znikne...
Katarskie pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Moze i mam wypaczone idee ale ani sie waz znikac
szkoda by bylo --bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Zwlaszcza kiedy ja pisze do HP bardziej otwarcie niz kiedys. Moze za bardzo...Tak czy inaczej nie lubie, kiedy sie ze mnie smieja. A rozbawienie z Twoich ostatnich tekstow bije z ekranu po oczach. Chyba bardziej podobala mi sie energia, jak sie klocilismy o Katarow...;) Zreszta, jak chcesz napisac "cos sympatycznego", pisz o Nich...to zawsze chce czytac, a jestes jedyna osoba " w temacie".
Katarskie pozdrowienia,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

To smutne - nigdy sie z nikogo nie nasmiewam -- i boli mnie jezeli zrobie Komus nizamierzona przykrosc - Ciebie polubilem , choc w najdziwniejszych w swiecie warunkach --- wypada mi przeprosic -- i zniknac wraz z tym wyniesionym przez MPO koszem przemyslen i wypaczonych idei
zalamany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ESclarmonde

A moze czas juz nadszedl by stos mych slow podpalic i wraz z ta chmurka dymu rozplynac sie gdzies w dali
tak kiedys napisalem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

wyrzuc tamtą kasete!!!ale ze mnie zakrecidlo......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

AIK

Nie znikaj, nudno bedzie bez Ciebie...
Teraz to ja chcialam sprawdzic Twoja reakcje, musisz mi wybaczyc, nalezalo Ci sie^_^
Milo mi, ale lepiej abys mnie mimo wszystko za bardzo nie polubil;-)-chyba, ze naprawde mam Ci kiedys udzielic Consolamentum. A ja...jestem szczera az do bolu, nieraz mi to mowiono i w przyplywie tej szczerosci powiem Ci tyle, ze lubie Twoje slowa. Bo naprawde nikt wczesniej o Katarach nie mial bladego pojecia i Twoja obecnosc tutaj ucieszyla mnie, kimkolwiek jestes.
Katarskie pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CATHAR WAVE

"Na koncu swojego zycia pomyslisz sobie, w jaki sposob mogles przezyc kazdy miniony dzien.Wtedy jednak nie bedziesz mogl cofnac czasu. Zacznij wiec tak zyc juz teraz!"
(Marek Aureliusz)
"Swiat nigdy bardziej nie potrzebowal milosci i przebaczenia, jak dzis tego potrzebuje."
(Matka Teresa z Kalkuty)
Dla Nefer - w ramach kolejnego promyka nadziei...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

Gdzie jesteś???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy nie uwazacie, ze I wojna swiatowa byla nudna???

kurcze pieczone, ja mam problemu z przetrawieniem tego materialu i niej.
no cóż, trudno
już ne narzekam :`)

wysyłam uśmiechy dla Was :`)

:-) :) :`) :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Night

Zamiast Ksiezycowego blasku, czarny dym ogarnal szczyt.
Wiatr rozwial go na caly swiat, by kazda czastka dostala sie do ludzkich serc ( i tak juz czarnych). Wiec Cisza ogarnela swiat. Czarna Cisza, bez nadziei, a smiech zamienil sie w ironie. Kiedy pojdziesz, hen, daleko, moze z glebi gorskich szczelin uslyszysz spiew, uslyszysz lkanie...ostatnich swietlistych promieni. Pojdz do wnetrza ziemii, by znalezc legende o Arkadii...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CATHAR WAVE

" To nie ludzie doskonali, lecz niedoskonali potrzebuja milosci."
(Oskar Wilde)
PS.Doskonali czasem tez...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Insana

he?
nie rozumiem??
o co chodzi???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Isildur

hem? jestem tutej
a co?
a nawet tam jestem?
a bylem tam i tu? i wrocilem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

Byłeś tam, ja też, ale ciebie nie spotkałem.
Ha, widzisz jednak tu w końcu napisałem.
Czy w końcu jutro będziemy mogli iść na piwo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadnijcie kto to?

pozdrawiam najszczęśliwego człowieka na świecie
tak... to do ciebie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sentymentalnie

Kiedys to byl Hyde Park...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o moj panie...

alez tu sie nic nie dzieje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Endura

A kiedy noc zapadnie, przyjdzcie po mnie...pozwolcie mi sie juz tu nie obudzic. Zazdroszcze Wam wolnosci, ktora dal wam ogien...zazdroszcze Wam, ze dane Wam bylo odejsc wszystkim razem, a ja musialam sie odrodzic sama.
Dlaczego?
Nie wzywajcie mnie, ale zabierzcie do siebie...
Mnie...z Nia, ta, ktora dopiero sie budzi, przywracajac wciaz od nowa mnie do zycia. Zabierzcie nas z tego swiata...Benedicite, parcite Nobis!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

glupie pytanie

w co jestescie ubrani w tej chwili?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Muza musi grać. (2303 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

do góry