Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
obraz jak przez bardzo gęstą mgłę Kochani mam pytanie gdzie moge oddać/sprzedać telewizor Lg który od jakiegoś...
~Ruda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 maja 2019

Opracowanie logo oraz wizualizacji graficznej Potrzebuję stworzenia logo oraz pewnej wizualizacji kolorystycznej,...
~zinor
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2019

Mobilna bankowość Które banki mają najbardziej zaawansowane aplikacje, jeżeli chodzi o...
~London
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2019

Nagranie z drona Czy aby nagrywać z drona (chodzi o nagranie pewnego obiektu oraz wydarzenia...
~anonim
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

Biedronka która to? W wyciągu bankowym (płatność) jest - Biedronka 4582. Jak znaleźć, który to...
~misia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lutego 2019

etui i szkło ochronne na samsunga s8 Jakie szkło na Samsunga s8? Czy jest takie zaokrąglone?
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2019

Dzięki Amelek Internet od ostatnich dni mocno się poprawił!
~anonim
28

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

Pancerny telefon Cześć, poszukuję właśnie nowego smartfona i rozglądam się za takimi...
~tomek
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Czy ktoś zna się na komputerach? Szukam jakiegoś dobrego ale i prostego programu do nagrywania. Miałam kiedyś...
~Anna
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Konto młodzieżowe w banku Witam. Stanąłem przed wyborem konta bankowego (młodzieżowe), trochę...
~Sylwine
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Telefon na kartę czy abonament? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym w jakiej sieci i na jakich...
~Karolinka
9

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2018

nękające połączenia Czy jest jakiś sposób, aby zakończyć telefoniczne nękanie ofertami składanymi...
~Sonja
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Aparat do tel Widziałam w zwiastunie Pani gadżet jakieś urządzenie podłączone do telefonu...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2018

akcesoria gsm Hej, szukam sprawdzonego sklepu z akcesoriami do telefonów. Interesuje mnie...
bag11
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

Reklamacja Neonet Szperk Kilka miesięcy temu kupiliśmy z mężem laptopa firmy Lenovo w Neonet w Galerii...
~anonim
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

drukarka epson Witam, jestem zielona w sprawach technicznych. Posiadam drukarkę epson...
~marta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Gdzie można wywołać zdjęcia by miały format kwadratowy? Gdzie można wywołać zdjęcia by miały format kwadratowy?
~MM
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

Zawieszenie gry na Xbox one Witam. Zakupiłam FIFA 18 na Xbox one. Nie na płytce tylko że sklepu xboxa....
Rauma7
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Laptop dla studenta hej hej. chcę kupić laptopa, za jakaś rozsądną cenę i zastanawiam się nad...
~Adam
7

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Znacie portal podobny do trojmiasto.pl dla Warszawy? Jako, że praca ściągnęła mnie do Warszawy trzeba zmienić kilka swoich...
~Dominik
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry