Kobieta Kobiece ploteczki, ale również wiele cennych porad.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fitness i siłownia Hej dziewczyny:).....mam zamiar od początku lutego zapisać się gdzieś na...
~Marta
18

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

Ciekawe warszaty i wieczor dyskusyjny o MILOSCI :) :) ciekawa opcja na wieczor i pozniej warsztaty w Gdyni: Chcemy kochać i...
~ES
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 lutego 2009

Poranne ćwiczenia Od MARCA zapraszam wszystkich na poranne sesje jogi w Małym Kacku, przy ul...
~Asia81
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 lutego 2009

walentynki wątek zamknięty dziewczyny macie jakieś ciekawe pomysły na prezent walentynkowy dla...
orange
9

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lutego 2009

Gdzie zaprosić koleżankę na "kawę" i babskie pogaduchy??? Przyjeżdża do mnie koleżanka wesprzeć mnie na duchu i chciałabym ją zaprosić...
julka08082005
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lutego 2009

Jestem panikarą. Poradźcie coś... Być może jestem nienormalna ale od kiedy odkryłam, że była wielka miłość...
kora2702
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lutego 2009

Lakownica i czcionka Gotycka - poszukiwane! Witam! W tym roku wychodzę za mąż, podobnie jak moje dwie znajome. Stąd...
Mariposa777
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lutego 2009

wypożyczalnia sukni wieczorowych gdzie? czy wiecie gdzie na terenie gdyni lub gdańska jest wypozyczalnia sukni...
wiktoria
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lutego 2009

WyspaBab Serdecznie zapraszamy na forum dla kobiet, na którym każda chętnie poczyta o...
~wyspiarka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 lutego 2009

Jak dopasować kolory do karnacji? Bo czarnego mam już dość. Pomóżcie jak dopasować kolory do karnacji bo okazuje się że w mojej szafie...
kora2702
4

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 stycznia 2009

Tylko Wy kobitki mozecie pomoc Witam, piszę do Was z ogromną prośbą, ponieważ to między innymi dzięki Wam...
~Tomekk
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 stycznia 2009

Słyszałyście o HIRUDOTERAPII !?! Proponuje wam zapoznać się z tą techniką...... Mi pomogło na bolące stawy i...
monia123
5

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 stycznia 2009

~gosiaa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 stycznia 2009

Szale jedwabne ręcznie malowane Witam! Jestem artystą-plastykiem i od kilku lat maluję szale z jedwabiu....
~Maciej Zabawa
4

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

Praca w Renusz Czy ktoś z was pracował w tym hotelu?jakie są wasze opinie?
~Aga
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Arbat Cafe?? wtf??? Ktoś mi coś mówił o tej kawiarni, słyszałam że jest gdzieś w starej oliwie....
~Iza
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 stycznia 2009

Nordic Walking Czy ma Ktoś ochotę chodzić ze mną na Nordic Walking w sobote, niedziele o...
SmoothMove
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

Kupię książki!!! Bardzo chętnie kupię książki (w dobrym stanie): Kwiaty dla Algernona-Daniel...
Beata86
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

Czy pomożecie ratować życie Izy?? Dla tych którzy jeszcze nie znają historii Izy: piękna, młoda, utalentowana,...
~Leelane
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Stomatologia - ktos moze polecic!!! hej czy moze ktos polecic dobrego stomatologa w Trojmiescie, chce zrobic...
ainaleeds
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43210

postów

3751

wątków

do góry