La Bocca

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Startowa 30

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pizza jeszcze dobra... wątek zamknięty Jestem klientem od około dwóch lat. Średnio przychodzę (przychodzimy) na...
~ZAWIEDZIONY
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Zenada wątek zamknięty Zaprosilem żonę do pizzeri z nadzieją że zjemy pizzę typu wloskiego tak jak...
~Bosman
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2016

Miejsce warte odwiedzenia, polecam wątek zamknięty Odwiedziłam pizzerię podczas wycieczki rowerowej razem z moim mężem. Na...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

Mega ! wątek zamknięty Jedna z lepszych i na pewno nielicznych pizzerii gdzie podają pizze z...
~Shad
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Pizza pyszna, obsluga jeszcze lepsza! wątek zamknięty Byłam w weekend w restauracji! Obslugiwala mnie bardzo mila kelnerka- Ania....
~andżelika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Żenada! wątek zamknięty Byłem i więcej nie wrócę. W środku zimno i ponuro. Pizza słabego sortu,...
~Mariusz
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Największy zawód wśród pizzerii w Trójmieście ! wątek zamknięty Polecono mi "La Boccę" jako doskonałą włoską pizzerię z klimatem. Zawiodłem...
~Tomekk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

POLECAM!! wątek zamknięty Byłam już kilka razy, za każym razem było wszytsko świeże, doprawione...
~III
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Rozczarowana wątek zamknięty Liczyłam na coś pysznego i niestety się rozczarowałam... No cóż pizza...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Tragedia wątek zamknięty Specjalnie jechałem do tej pizzerii, ponieważ koniecznie chciałem danie z...
~Karol Jurewicz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

włoskie wędliny- tylko z nazwy wątek zamknięty Pizza całkiem dobra, dotarła ciepła, powiedziano, że czas oczekiwania, to...
~aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2015

Przykre rozczarowanie wątek zamknięty Cóz musze przyznać, że dzieje sie stereotypowo. Na początku rządzi jakość, a...
~Tester
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 września 2015

wstyd wątek zamknięty wybralam sie z kolega ktory tez jest pizzerem-jak mozna podawac klientom...
~mewa
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

Polecam :) wątek zamknięty Odwiedziłam to miejsce dzisiaj ze znajomymi i wybór był trafny. Pizza...
~Mariola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2015

Pyszna pizza wątek zamknięty Jestem fanką tej pizzeri. nigdy nie byłam w lokalu, ale wielokrotnie już...
~Szakirka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Super Pizza na Cienkim Cieście wątek zamknięty Polecam wszystkim którzy szukają super pizzy na cienkim dobrze wypieczonym...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 maja 2015

jest ok wątek zamknięty Dobra pizza, miłe miejsce, polecam.
~zadowolony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 maja 2015

jestem wielkim fanem wątek zamknięty Wraz z żoną jesteśmy wielkimi fanami waszej pizzy. Polecił nam Was, juz jakiś...
~Żaneta i Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2015

bardzo fajne miejsce wątek zamknięty lokal nie zachęca, ale pizza smakowała nam ogromnie (mało sosu i przydałoby...
~aaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Porównanie z innymi pizzeriami wątek zamknięty Na wstępie pragnę nadmienić, że nie wiem jak smakuje "prawdziwa" włoska...
~BeginEnd
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry