Home Asset

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4/201

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wszystkim serdecznie !! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu współpracę z Home Asset. Ofertę...
~Wojciech
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

Wynajem mieszkania wątek zamknięty Bardzo dobra oferta dobierana do indywidualnych wymagań klienta. Szybki i...
~Marcin Dąbrowski
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Krystyna - opinia wątek zamknięty Witam. Dziękujemy bardzo za profesjonalizm i super obsługę. Pani Małgosia...
~Krystyna
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

M&M Mikulscy - opinia wątek zamknięty Za pośrednictwem p. Piotra staliśmy się właścicielami kawałka naszej planety....
~M&M Mikulscy
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Przyjazna atmosfera i profesjonalizm wątek zamknięty Witam, transakcja dobiegła końca! Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm i...
~Ania K-K
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Polecam wątek zamknięty bardzo profesjonalne biuro Klient jest najwazniejsza osoba i to czuc od...
~Daniel
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2014

polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Serdecznie polecam Home Asset
~Anna Krajewska
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 marca 2014

profesjonalizm wątek zamknięty świetna młoda załoga, zawsze dyspozycyjna, widać doświadczenie, bardzo...
~Halina
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 marca 2014

K.S - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam biuro HOME ASSET. Próbowałam sprzedać mieszkanie przez prawie...
~K.S
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Zupełnie inne podejście do Klienta, pani Agnieszka poświęciła sporo czasu na...
~Jacek
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Profesjonalne podejście, życzliwość i chęć współpracy - to moje wrażenie,...
~Ewa
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

P. Małgorzata wątek zamknięty Maximum profesjonalizmu. Pani Małgosia Sobczak jest w pełni zaangażowana w to...
~Regina
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2014

Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie wątek zamknięty Gorąco polecam Home Asset i Panią Agnieszkę Włodarczyk-zarówno przy sprzedaży...
~Alicja
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Jakość musi kosztować wątek zamknięty To dopiero początek współpracy z firmą, mam nadzieję. Po pierwszych...
~Piotr Zalewski
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry