Widok

A ja dziś odkryłem

dlaczego obywatel pan Manson czcił św. Patryka!!!
Otóż najwyraźniej gdzieś w zaroślach tudzież w leśnych kniejach musiał odkryć wiosnę z tydzień wcześniej aniżeli ja. I pewno jeszcze ją zawstydził tak się zaczaić musiał na nią :)
Skubaniec no :) a przez chwilę tak się ucieszyłem, że mam dobrą nowinę i jestem pionier :D
Dopiero jak odpaliłem hyde to się zreflektowałem.
Egoista i samolub newsami się nie podzielił.

Ale poważnie, pierwszy raz w życiu słyszałem srokę trajkoczącą inaczej niż pepesza albo ckm. Dała mi się podejść, ale chciałem za blisko to se poleciała do nieba.

Udanej niedzieli :D

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
że Kurt Russell jest mistrz.
Jako kałamarz oglądałem go w Ucieczce z Nowego Jorku i był wielki. Call me Snake.
A teraz gapię się po raz setny w Hateful Eight. Jestem już po fabule, tle, ścieżce dźwiękowej itp. A teraz fascynuje mnie kreacja, jaką stworzył Russell - John Ruth Hangman. Ten facet jest po prostu niesamowity.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten film jest prywatny. Przepraszamy za usterki.

Aha.
Ps. Dotyczy linku Mansona.
Ps.2. Russell mistrz w H8, uczciwie przyznam - nie podejrzewałam, że tak dobrze wypadnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzadko mam wspólne zdanie z elficami, ale tutaj siła rzeczy zgodzę się z scoia'tael.

P.S. Jennifer też jest mega.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I Roth, nie zapominaj o Rothu.

Ps. Ch. Waltza mi tam zabrakło, zamiast Gogginsa (szeryf). A Jennifer... cymes.
Ps. 2. Nie trzeba się zgadzać, za to warto się fajnie różnić. Łobuzersko i przyjaźnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krasnoludy się nie przyjaźnią z elfami. Bajki o Legolasie i Gimlim to bajki :)

Goggins się obronił. A wiesz, że rolę Tatuma miał wziąć Mortensen?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ha! Czy wiem? Pytania o Tarantino do fana Tarantino z reguły okazują się... teoretycznymi;) Ty lepiej sprawdź, kto walczył o rolę z Jennie;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem:)

Bo to pytanie do fana Tarantino, zawierzę Ci, że nie sięgniesz do wiedzy internetowej, tylko powiesz z głowy, kto i z jakiego filmu jest potomkiem Oswaldo Mobraya (przywołanego pana Rotha)?
I tak był najlepszy w Czterech Pokojach, chociaż w Pulp też miał swoje 5 minut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niedozwolona treść...
phi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 x na czerwono niedozwolona treść
nie to nie, łaski bez
Ps. a link nadal milczy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Elfica, czaisz ten moment, kiedy Jody wychodzi z piwnicy z łapkami w górze? Wszyscy patrzą na niego i się uśmiechają - Pete Anglik Hickox, Joe Gage i Daisy - kochali go. Byli zimnymi s*******ami bez serc, ale Jodyego kochali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Yyy... może i dobrze, że blokowało - zupełnie coś innego obstawiałam, sierota;)

A Roth w Pulp ustąpił walkowerem króliczkowi;) Choć dla Niego obejrzałam nawet 2 odcinki Magii kłamstwa mimo alergii na seriale.
Chyba sobie obejrzę H8, bo coś mi zgrzyta w pamięci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczy wieszać wrednych drani. A wrednych drani wieszać trzeba.

Idę pozwolić mojej kołdrze z merynosów utulić mnie do snu, i będę śnił jaki ze mnie szczęściarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja dzis odkryłem

że mój kot obserwując jakieś zjawisko, którego żaden z elementów składowych ujść nie może, mruga tylko jednym okiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja dzis odkryłam

Że znowu przegrałam z galą KSW. Mąż wybrał walkę kontrowersyjnych zawodników - Popek strach na niego spojrzeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zeszłym tygodniu odkryłam

... że dorośli faceci boją się czarnych kotów...
Słowo wiewiórki: zagarniturowany miś-ptyś, solenny i poważny, czaił się i łypał okiem, zielonoślepkowy czarnuszek czaił sie z 2 strony, a potem nagle przecięły ulicę dwa (pewnie rodzeństwo) kiedy gość zdecydował sie machnąć do swojego suva-a...
Mina jak u gryzonia na widok zaległych rachunków;)
Pewne nieracjonalne wdruki pozostają w homo-niekoniecznie-sapiens na długo...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (239 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry