Widok

Adria - Rumia

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam czy jest już ktoś kto może powiedzieć coś więcej na temat tego miejsca? Może ktoś miał okazję już się tam bawić podczas wesela, sylwestra itp. Interesuje mnie kwestia jedzenia (jakość, ilość) oraz ocena współpracy z właścicelem tego obiektu.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witajcie
jaka szkoda ze nie mialam okazji poczytac na stronie adrii ksiegi gosci
moze ktos cos wiecej powiedziec czego dotyczyczly negatywne opiniie?
osobiscie uwazam za dosc zenujacy fakt ze pierwsza opinie neizwykle poztywyna o tym hotelu wystawil Jakub Plewa.....niby nic ale to czlowiek pracujacy dla lokalu, ktory w innym poscie zostal okreslony mianem obiecujacego mlodego managera.chyba sami siebie chwalili.
czekam na jakas relacje z tej nieistniejacej juz ksiegi gosci....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Eni za opinię.wybrałam Adrie bo spodobała mi się sala (czysta, ładnie urządzona i przede wszystkim mało wyeksplatowana) postara sie wszystkiego dowiedziec i postawić na swoim w sprawie podawanego jedzenia aby mnie nic nie zaskoczyło w dniu ślubu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olala82... jedzenie smakowo nie było złe - to prawda- ale jakieś rewelacyjne też nie było. Sam sposób podania jedzenia był taki jak na weselu w remizie, np. ciasto zamiast stać na paterach, poukładane było po kilka kawałków na zwykłym talerzu na stołach, "deska serów" to tak na prawdę kilka plasterków zwykłego żółtego sera i kilka kawałków pleśniowego serka typu "Sekret Mnicha"- ogólnie jedzenie podane "prymitywnie", do tego duże talerze a na nich mało jedzenia- to bardzo śmiesznie wyglądało.
Jedyne co ratuje ten lokal, to ładna sala, urządzona w eleganckim prostym stylu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak Eni masz rację, ale przecież kucharza Adria ma dobrego wszyscy go chwalą tylko podobno porcje są małe- ale to jest do ustalenia:-) a kelnerów się "ustawi" jak będzie trzeba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olala82... tak, to Państwo Młodzi i goście tworzą w dużym stopniu atmosferę, ale jak wesele kiepskie- chodzi tu o jedzenie i obsługę- to goście nie będą zadowoleni i atmosfera się popsuje :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o widzę, że już całkowcie usuneli księgę gości. Będę musiała wydelegowac moją świadkiową do pilnowaia pana i obsługi :) ja nie mam zamiaru się tym przejmować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny uważam że "jakiś" tam właściciel nie jest w stanie popsuć wesela. atmosferę będziemy tworzyć ją MY czyli para młoda, goście, zespół itp itd więc co się martwimy, najwyżej zwróci się grzecznie uwagę Panu i obsłudze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To naprawdę żenujące... właściciele po raz kolejny usunęli wpisy do księgi gości, które im nie pasowały, a były prawdziwe! Macie kolejny dowód na to, że Ci którzy nie zachwalają Adrii mówią prawdę!
my myśleliśmy, że skoro jest to nowy lokal to właściciele dołożą wszelkich starań aby imprezy u nich organizowane były udane i niezapomniane- bo fajnie by było aby w trójmieście pojawiło się nowe miejsce, gdzie można by zorganizować przepiękne wesele a nie tylko krążyć wokół lokali, które każdy już zna- niestety od samego początku widać brak profesjonalizmu :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki lullu :-) ale wiesz trzeba dmuchać na zimne.buziaki:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc olala82! Twoje wesele w Adri napewn bedzie super i kazdy bedzie sie swietnie bawil! pozdrawiwam goraco! buziaki:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny ale może jakieś konkrety.co jest nie tak z tym Panem, z tym miejscem.dlaczego są ludzie z wesel niezadowoleni może warto to napisać wprost.ja rozmawiałam z tym Panem 3 razy i było wszystko ok.wesele mam 12 września.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przemiły to on był bo chciał "nas zdobyć".. dziewczyny zdam wam relacje po 10 maja jak poszla rozmowa :)


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie dla nas był przemiły, ale wtedy wpłacaliśmy zaliczkę, ciekawe jak następne rozmowy pójdą no i samo wesele. czekamy Oleńka 21 na relacje z rozmowy i wesela i trzymaj się twardo soich ustaleń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oleńka, trzymam kciuki, daj znać jak poszła rozmowa. Nie chce mie się wierzyc ze facet takie problemy robi, był taki miły jak z nim rozmawialiśmy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam przeczytac komentarze na ich stronie a jest sporo negatywnych

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my sie szykujemy do wesela tam.... bylo miodzio na poczatku, wybieram sie do nich 10 maja i wtedy sobie z panem porozmawiam! juz nie bedzie tak milo


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchajcie, bardzo powaznie myśle o tym hotelu i bardzo sie zawiodłam bo coraz gorsze opinie slysze o tym miejscu... Bardzo prosze osoby, które już tam sie bawily o opinie luba sa w trakcie załatwiania wesela tam o opinie..Jeżeli nie chcecie wypowiadac sie na forum, czekam na maille patina2@wp.pl

Dajcie znać a byc moze nie popełnie ogromnego błędu!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
muszę ci przyznać rację, parę dni temu oglądałam księgę gości i tam był wpis z początku kwietnia- negatywny. ktoś napisał , że już raz był usunięty a dzisiaj patrzę, że znów go nie ma. Jeżeli są jakieś negatywne opinie to powinno się dać jakieś sprostowanie a nie udawać, że nic się nie stało.
Ale mam nadziej, że się poprawią bo nie utrzymają się na rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten właściciel Adrii to śmieszny człowiek... już któraś z kolei osoba pisze negatywny komentarz w "księdze gości" na ich stronie i on wszystkie te komentarze zaraz usuwa... widocznie wstyd mu za tak beznadziejne zorganizowanie wesela i niedotrzymanie tego, co obiecywał! Lepiej powinien oficjalnie ludzi przeprosić i dopilnować aby więcej takie nieudane imprezy w jego lokalu nie miały miejsca! Żenada...


Widać coraz więcej ludzi jest niezadowolonych z wesela w Adrii!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beacia a jak Twoja wypowiedź ma się do tego wątku ?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Osiedle Archipelag (20 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

do góry