Widok
witajcie
jaka szkoda ze nie mialam okazji poczytac na stronie adrii ksiegi gosci
moze ktos cos wiecej powiedziec czego dotyczyczly negatywne opiniie?
osobiscie uwazam za dosc zenujacy fakt ze pierwsza opinie neizwykle poztywyna o tym hotelu wystawil Jakub Plewa.....niby nic ale to czlowiek pracujacy dla lokalu, ktory w innym poscie zostal okreslony mianem obiecujacego mlodego managera.chyba sami siebie chwalili.
czekam na jakas relacje z tej nieistniejacej juz ksiegi gosci....
jaka szkoda ze nie mialam okazji poczytac na stronie adrii ksiegi gosci
moze ktos cos wiecej powiedziec czego dotyczyczly negatywne opiniie?
osobiscie uwazam za dosc zenujacy fakt ze pierwsza opinie neizwykle poztywyna o tym hotelu wystawil Jakub Plewa.....niby nic ale to czlowiek pracujacy dla lokalu, ktory w innym poscie zostal okreslony mianem obiecujacego mlodego managera.chyba sami siebie chwalili.
czekam na jakas relacje z tej nieistniejacej juz ksiegi gosci....
olala82... jedzenie smakowo nie było złe - to prawda- ale jakieś rewelacyjne też nie było. Sam sposób podania jedzenia był taki jak na weselu w remizie, np. ciasto zamiast stać na paterach, poukładane było po kilka kawałków na zwykłym talerzu na stołach, "deska serów" to tak na prawdę kilka plasterków zwykłego żółtego sera i kilka kawałków pleśniowego serka typu "Sekret Mnicha"- ogólnie jedzenie podane "prymitywnie", do tego duże talerze a na nich mało jedzenia- to bardzo śmiesznie wyglądało.
Jedyne co ratuje ten lokal, to ładna sala, urządzona w eleganckim prostym stylu.
Jedyne co ratuje ten lokal, to ładna sala, urządzona w eleganckim prostym stylu.
To naprawdę żenujące... właściciele po raz kolejny usunęli wpisy do księgi gości, które im nie pasowały, a były prawdziwe! Macie kolejny dowód na to, że Ci którzy nie zachwalają Adrii mówią prawdę!
my myśleliśmy, że skoro jest to nowy lokal to właściciele dołożą wszelkich starań aby imprezy u nich organizowane były udane i niezapomniane- bo fajnie by było aby w trójmieście pojawiło się nowe miejsce, gdzie można by zorganizować przepiękne wesele a nie tylko krążyć wokół lokali, które każdy już zna- niestety od samego początku widać brak profesjonalizmu :(
my myśleliśmy, że skoro jest to nowy lokal to właściciele dołożą wszelkich starań aby imprezy u nich organizowane były udane i niezapomniane- bo fajnie by było aby w trójmieście pojawiło się nowe miejsce, gdzie można by zorganizować przepiękne wesele a nie tylko krążyć wokół lokali, które każdy już zna- niestety od samego początku widać brak profesjonalizmu :(
Słuchajcie, bardzo powaznie myśle o tym hotelu i bardzo sie zawiodłam bo coraz gorsze opinie slysze o tym miejscu... Bardzo prosze osoby, które już tam sie bawily o opinie luba sa w trakcie załatwiania wesela tam o opinie..Jeżeli nie chcecie wypowiadac sie na forum, czekam na maille patina2@wp.pl
Dajcie znać a byc moze nie popełnie ogromnego błędu!!!!
Dajcie znać a byc moze nie popełnie ogromnego błędu!!!!
muszę ci przyznać rację, parę dni temu oglądałam księgę gości i tam był wpis z początku kwietnia- negatywny. ktoś napisał , że już raz był usunięty a dzisiaj patrzę, że znów go nie ma. Jeżeli są jakieś negatywne opinie to powinno się dać jakieś sprostowanie a nie udawać, że nic się nie stało.
Ale mam nadziej, że się poprawią bo nie utrzymają się na rynku.
Ale mam nadziej, że się poprawią bo nie utrzymają się na rynku.
Ten właściciel Adrii to śmieszny człowiek... już któraś z kolei osoba pisze negatywny komentarz w "księdze gości" na ich stronie i on wszystkie te komentarze zaraz usuwa... widocznie wstyd mu za tak beznadziejne zorganizowanie wesela i niedotrzymanie tego, co obiecywał! Lepiej powinien oficjalnie ludzi przeprosić i dopilnować aby więcej takie nieudane imprezy w jego lokalu nie miały miejsca! Żenada...
Widać coraz więcej ludzi jest niezadowolonych z wesela w Adrii!
Widać coraz więcej ludzi jest niezadowolonych z wesela w Adrii!