Widok

Akademia usmiechu Piotrkowska 2F, Gdansk

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Rodzice uwazajcie na to przedszkole! Moje dziecko po pobycie tam przygaslo,zamknelo sie w sobie.
W pomieszczeniach czuc zapach stechlizny,zwlaszcza zima. Okno uchylone caly rok, nawet przy mrozach. Na okres wakacyjny przyjmowane sa nawet 8-latki,o czym nie informuje sie rodzicow.
Dzieci stloczone w malej sali, lazienka do remontu, drzwi wejsciowe nigdy nie zakluczone. A o metodach wychowawczych szkoda wspominac
Naprawde warto dolozyc 200zl i wybrac inne schludne przedszkole z Paniami z odpowiednim podejsciem do maluchow
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Moje dziecko uczęszczało do tego przedszkola kilka lat temu przez 3 lata. Zapisałam je, po usłyszeniu pozytywnych opinii innych rodziców. Dobrze się tam czuło, chętnie chodziło, byłam bardzo zadowolona z opieki. Atmosfera domowa i przyjazna.
Zapachu stęchlizny nigdy tam nie czułam, inaczej zmienilibyśmy przedszkole. Fakt, pomieszczenia nie są duże, ale wiedziałam o tym, kiedy je zapisywałam. Chociaż nie zgodzę się, że był tłok.
Jeśli Wam przedszkole nie odpowiada, to koniecznie je zmieńcie, a nie piszecie o tym na forum.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

z konta "anonim" odpisywała wcześniej właścicielka, ciekawe kto inny teraz, żenujące
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niestety musze potwierdzic negatywna opinie o brzydkim zapachu, nagannej opiece i braku zainteresowania ze strony Pan opiekujacych sie dziecmi.Szczerze odradzam...Ponadto odnosze wrazenie jakby pozytywne Komentarze pochodzily jedynie od wlascicieli. Tylko naprawde nie zadowolony rodzic chcialby ustrzec innych przed swoim nieswiadomym bledem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zastanawiające jest to, że przez 2 lata nikt nie dodawał pozytywnych opinii
A nagle po negatywnej jest tam tak super
Niestety taka uroda forum, ze na niezadowolenie rodziców najchętniej odpowiadają właściciele
A propo, dlaczego placówka ta przyjmuje tak małe dzieci? To przecież niezgodne z obowiązującym prawem!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A moje dziecko uczęszczało do tego przedszkola kilka miesięcy, w tym czasie rozpoczęłam nową pracę i najprawdopodobniej dlatego też nie zauważyłam jak zmieniło się na gorsze. Dopiero po jakimś czasie zdałam sobie sprawę że stalo sie marudne, zamknięte, coraz mniej otwarte, choc do tej pory było bardzo komunikatywne. Z czasem każdy poranek przed pojsciem do przedszkola rozpoczynał się płaczem. Panie opiekujące sie mało zaangażowane znudzone. I naprawdę który rodzic pisał by negatywna opinie bez podstaw tzn. Taki ktory nie korzystał z danego przedszkola. Więc z dobrego serca odradzam oszczedzanie 200 zl na tym przedszkolu. Z resztą dlaczego jest tańsze. Czy to nie budzi Panstwa wątpliwości... Brak chętnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

to raczej dobrze, że jest wietrzone przy kilkudziesieciu osobach caly rok. Ty nie wietrzysz zimą?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Miło poczytać odpowiedzi właścicielki. przy minus 15 stopniach cały dzień uchylone okno
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jeśli chodzi o mnie, to nie jestem żadną właścicielką, tylko mamą dziecka, które uczęszczało do tego przedszkola kilka lat temu.
Nie czuję się w obowiązku przedstawiać z imienia i nazwiska. Bo po co?
Trudno Ci zaakceptować, że ktoś był zadowolony z tego przedszkola i ma inne zdanie na ten temat niż ty? Skoro piszesz na forum, to chyba mogę napisać jakie jest moje zdanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Popieram pozytywne opinie o tym przedszkolu, moja córka chodziła tam przez 4 lata i nigdy nie było żadnych problemów. Panie bardzo zaangażowane i dbające o dzieci. Widać że mają duże doświadczenie i wykształcenie pedagogiczne. Polecam to kameralne i z dobrą atmosferą przedszkole.
Tata
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Skoro corka przebywala tam 4 lata to zaczela uczeszczac w wieku 2 lat
Opieke nad dziecmi w tym wieku reguluje ustawa z dnia 4 lutego 2011 o opiece nad dziecmi w wieku do 3 lat
I podlega obowiazkowemu wpisowi do rejestru zlobkow i klubow dzieciecych i spelnieniu wielu wymagan pod wzgledem lokalowym, jak i wymagan odnosnie opiekunow, ich liczby,itp
Akademia usmiechu nie widnieje w zadnym rejestrze, jako jedyna na Ujescisku.
W tym aspekcie wystarczy zajrzec do Kodeksu wykroczen, art.601 par. 1
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To chyba Pana córka bylo jedna z dwóch dziewczynek. Bo wiem ze na chwilę obecną jest około 10 chłopców i tylko 1 dziewczynka. nie zastanawia Państwa ta różnica.. I to komeralne przedszkole, raczej z powodu braku chętnych.. Kazdy rodzic ma swój rozum i ze szczerego serca odradzam tą placówkę. Panie niby zainteresowane, a nie interesowalo je fakt iz najpierw 1 chlopiec terroryzowal pozostałe dzieci..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak na logikę kogo interesowala by obecna opinia o tym przedszkolu jak nie właścicieli... Ktoś kto korzystal i był niezadowolony, a raczej rozczarowany opieka nad swoją pociecha na pewno nie zostawi tego bez odezwu. Natomiast osoba zadowolona korzystająca w przeszłości raczej takim przedszkolem już sie nie interesuje. To juz wybór rodziców czy chca ryzykowac. Ja szczerze odradzam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

do góry