Amici

Restauracje Jedzenie na wynos

Sopot, Króla Jana Kazimierza 2-4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wkurzona kobieta - ocena Zamówiłam jedzenie na wynos przez Glovo i była to porażka po całości....
~Wkurzona kobieta
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2023

Punk - opinia Jedliśmy kilka razy i zawsze smacznie i miło. Obsługa zawsze OK. Tak trzymać
~Punk
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

Beata - opinia Pizza z odbiorem własnym letnia i przyklejona od spodu do kartonu. Rand pizzy...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 24 czerwca 2023

Maniek - opinia Bardziej trattoria niż ristorante, ale było smacznie i miło. Ceny zapewne są...
~Maniek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 marca 2023

Skrzydełko czy nóżka - opinia Niczym się nie wyróżnia - raczej jadłodajnia niż włoska restauracja. Bardzo...
~Skrzydełko czy nóżka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

Andrzej - opinia To miało być przyjemne rodzinne popołudnie z przyjaciółmi. Okazało się...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

Agnieszka - opinia Bardzo polecamy na imprezy rodzinne lub wypady z przyjaciółmi. Wyprawialiśmy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

S - opinia Amici poznałam dzięki wigiliom służbowym. Stołowałam się później nie raz, w...
~S
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Michał - opinia Bardzo lubię to miejsce. Pyszne pizze i miła atmosfera.
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Marta - opinia Niedziela godz. 18, nikogo w restauracji. Znudzona i zblazowana kelnerka....
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 grudnia 2022

Jolanta - opinia Moja ulubiona restauracja z dala od gwaru monciaka, super klimat, idealne...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Tomek - opinia wątek zamknięty Uwaga! Lepiej nie zamawiajcie przez pyszne.pl! Zamówienie dotarło po 2,5...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 października 2021

kocia rodzinka - opinia wątek zamknięty Podziękowania od nas dla pani kelnerki! Nasz 2latek, który zazwyczaj umie się...
~kocia rodzinka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 września 2021

Rozczarowanie stałego klientów wątek zamknięty Jesteśmy stałymi gośćmi restauracji. Niestety podczas ostatniego wypadu...
~ŁJ
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Fatalna obsługa wątek zamknięty Pyszne jedzenie i beznadziejna obsługa. Niemiłe, ignorujące klientów...
~Anka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Amici- kuchnia włosko-polska wątek zamknięty Witam Jedzenie w miarę, mają problem z przygotowaniem owoców morza,...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Organizowałem, urodziny na ok 20 osób w tej restauracji. wystrój bardzo...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Fantastyczne risotto wątek zamknięty Byłam w Amici w ubiegłym tygodniu i obie z koleżanką zachwyciłysmy sie...
~Wanda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lipca 2017

Może być, raczej bym polecał wątek zamknięty No na pewno ceny zabijają klimat. Poza tym samo jedzenie jest różnie smaczne....
~Pablo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

iks - opinia wątek zamknięty jedzenie bardzo dobre, klimat i wystrój czarujący , obsługa ok. pizza-polecam.
~iks
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry