Amici

Restauracje Jedzenie na telefon

Sopot, Króla Jana Kazimierza 2-4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rozczarowanie stałego klientów wątek zamknięty Jesteśmy stałymi gośćmi restauracji. Niestety podczas ostatniego wypadu...
~ŁJ
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Fatalna obsługa wątek zamknięty Pyszne jedzenie i beznadziejna obsługa. Niemiłe, ignorujące klientów...
~Anka
-

dodano: 25 lutego 2018

Amici- kuchnia włosko-polska wątek zamknięty Witam Jedzenie w miarę, mają problem z przygotowaniem owoców morza,...
~Bartek
-

dodano: 24 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Organizowałem, urodziny na ok 20 osób w tej restauracji. wystrój bardzo...
~Bartek
-

dodano: 23 lutego 2018

Fantastyczne risotto wątek zamknięty Byłam w Amici w ubiegłym tygodniu i obie z koleżanką zachwyciłysmy sie...
~Wanda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lipca 2017

Może być, raczej bym polecał wątek zamknięty No na pewno ceny zabijają klimat. Poza tym samo jedzenie jest różnie smaczne....
~Pablo
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2017

iks - opinia wątek zamknięty jedzenie bardzo dobre, klimat i wystrój czarujący , obsługa ok. pizza-polecam.
~iks
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2016

pierwsza i może ostatnia wizyta wątek zamknięty Byliśmy z mężem pierwszy raz zawsze chodziliśmy do Rostorante Tesoro i...
~kamcia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lutego 2016

wspaniałe miejsce na babskie spotkania! wątek zamknięty Piękne miejsce ze wspaniałą obslugą i pysznym jedzeniem. Można siedzieć...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

AMICI=DOSKONALE!!! wątek zamknięty AMICI=smacznie AMICI=przyjemnie AMICI=profesjonalna obsługa AMICI=atmosfera...
~A.W.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Zawód po całości wątek zamknięty Byliśmy wraz z mężem i znajomymi w Amici kilka razy. Odpowiadał nam klimat a...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Kolacja w środku tygodnia- restauracja bez duszy wątek zamknięty Miałam ochotę na coś słodko- wytrawnego. Zamówiłam pizze z serem kozim, oliwą...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Przyjemne miejsce, polecam! wątek zamknięty Pyszne włoskie jedzenie i profesjonalna obsługa. Idealne miejsce na...
~Ally
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

Prawdziwa włoska restauracja wątek zamknięty Szczerze polecam Restauracje Amici! Super kuchnia, klimatyczny wystrój oraz...
~Gość
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Polecam! wątek zamknięty Świetna restauracja: jestem fanką kuchni włoskiej, a ta restauracja przeszła...
~Izabela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Bardzo dobra wątek zamknięty Bardzo dobra restauracja, miła obsługa, pyszne jedzenie. Gorąco polecam.
~( ͡° ͜ʖ ͡°)
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Dramat i amatorszczyzna wątek zamknięty Czas oczekiwania na przystawkę 2h potem 1h na posiłek ... Zero ogarnięcia...
~Bartek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

Prawdziwie włoskie smaki wątek zamknięty Często przebywam w Amici, czy z rodziną czy chłopakiem czy znajomymi -...
~Matylda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Urocze miejsce, polecam! wątek zamknięty Byłam w Amici już kilka razy, tym razem po dwumiesięcznej przerwie. Cieszę...
~Netka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2015

Znakomicie... wątek zamknięty Byłam tu z mężem już nie pierwszy raz, i co? I po raz kolejny jestem bardzo...
~ANNA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry