Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rzetelność i profesjonalizm wątek zamknięty Od lat serwisuje u nich drukarki i już przyzwyczaiłem się do dobrej obsługi...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Profesjonalnie wątek zamknięty Witam Firma bardzo solidna,przyjazna atmosfera,przemiła właścicielka. Jakość...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Aplex - OK ;-) wątek zamknięty Najlepszy serwis komputerów ,drukarek i tonerów jaki znam. Ekspresów do kawy...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Pani przyjmująca zgłoszenie 100% profesjonalnego podejścia do klienta - ze...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 listopada 2016

paranoja wątek zamknięty co za serwis kicha
~tata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

apleks wątek zamknięty tylko takie cos potrafia dziecka z przedszkola by to wymieniło
~on
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Naprawa laptopa - porażka. wątek zamknięty Oddałem do naprawy laptopa wnosząc z góry opłatę za diagnostykę. Diagnoza...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Nie polecam. wątek zamknięty Wymieniali w kolorowej drukarce laserowej toner. Wprawdzie im się to udało i...
~Maciek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Profesjonalny serwis wątek zamknięty Wszystko na jak najwyższym poziomie. Możliwość dogadania się w każdym temacie...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

Odradzam wątek zamknięty Odradzam. Oddalem tutaj 2,5 letnie urządzenie brother. Nie dzialal czarny...
~Maciej Wilczak
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 grudnia 2014

Serwisowanie drukarek wątek zamknięty Od wielu lat regularnie korzystamy z usług serwisu przy obsłudze naszych...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Naprawa laptopa wątek zamknięty Nie polecam. Koszt naprawy laptopa miał byc o wiele niższy niz wyszło w...
~Tomasso
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 maja 2014

solidna firma wątek zamknięty korzystam z uslug Aplex od kilku lat, zawsze szybko otrzymuje diagnoze i...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Tusze do drukarki wątek zamknięty Nikomu nie polecam! lepiej kupić gdzieś indziej, bo tutaj to się tak...
~Marlena
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Serdecznie polecam !! wątek zamknięty Przeczytałem opinie poniżej i nie chce mi się wierzyć, że o Pani Kasi i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Fatalny serwis!!! wątek zamknięty Oddałem laptopa do naprawy, po 10 dniach wreszcie go odebrałem ale z inną...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2014

NIE POLECAM radze omijac szerokim łukiem wątek zamknięty naprawa drukarki miala kosztowac okolo 40zł po przyjezdzie po odbiór chcili...
~roman
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

skorzystam ponownie wątek zamknięty W tym miesiącu oddałam dwie stare drukarki do naprawy - hp i lexmarka....
~Emila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 marca 2013

Słabooo wątek zamknięty Jakiś czas temu oddałem na serwis laptopa i netbooka. Jako, że wcześniej...
~Bobas
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

Serwis drukarki i regeneracja toneru wątek zamknięty Na prawdę szybka i kompleksowa obsługa, naprawiono mi drukarkę w jeden dzień...
~Sławek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

29

wątków

do góry