Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super specjaliści wątek zamknięty Bardzo sympatyczna i fachowa obsługa - jakość na wysokim poziomie! Nowoczesny...
~M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

ARTDENT POLECAM wątek zamknięty Polecam z calego serca, mila i fachowa obsluga, To nie tylko naprawa zebow,...
~adelante
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

od Karola wątek zamknięty Całe życie bałem się dentysty, od wizyty u Pani doktor Agnieszki zmieniam...
~Karol z Sopotu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

NARESZCIE MAMY NOWOCZESNĄ KLINIKĘ DENTYSTYCZNĄ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA wątek zamknięty Z dużą radością i zadowoleniem pragnę wszystkich poinformować, że nareszcie...
~Mariusz Mierzwicki
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

szczerze polecam wątek zamknięty Leczę zęby u pani Agnieszki od 2010. Muszę przyznać, że to czego inni...
~Magda P z Lęborka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

Dla mających problemy z recesją dziąseł wątek zamknięty Mam 39 lat i od kilku zmagam się z koszmarna recesją dziąseł. Przeszłam...
~Justyna
9

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

wiarygodna i profesjonalna wątek zamknięty Jestem jedną z pierwszych pacjentek doktor Agnieszki Misiejuk. Lekarz z...
~Anna Dahlberg
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM !!!! wątek zamknięty Do p.Agnieszki dojeżdżam dobre kilkadziesiąt kilometrów w jedną stronę, ale...
~Paulina Lichnerowicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

POLECAM WIZYTY W GABINECIE 'ARTDENT' wątek zamknięty JESTEM WIERNA PACJENTKA OD 2 LAT. GABINET JEST W KAZDYM ASPEKCIE BARDZO...
~Dorota Michalczewska
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

thks again wątek zamknięty bardzo dziekuje, Ms. Agnieszka is the best, se la recomiendo a todos gracias...
~RAMIRO GONZALES DIAZ
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 listopada 2011

szczęśiwe zakończenie wątek zamknięty Po 1,5 rocznym leczeniu u pani doktór Misiejuk z gabinetu ARTDENT w SOPOCIE...
~Danuta Sokolnicka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2011

zaufałam i nie żałuję wątek zamknięty Jestem ofiarą dentystycznej "opieki" stomatologów, zaufałam Pani Misiejuk,...
~Danuta Sokolnicka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 maja 2010

FACHOWOŚĆ I PEWNOŚĆ JAKOŚCI USŁUGI wątek zamknięty NIE MA NIC BARDZIEJ WAŻNEGO DLA PACJENTA NIŻ LEKARZ DO JAKIEGO MOŻNA MIEĆ...
~PIOTR
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

dłutowanie mojej ósemki w artdencie wątek zamknięty bardzo obawiałem się zabiegu dłutowania.Ból i uporczywy szczękościsk zmusił...
~pacjent z sopotu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

WSPANIALE wątek zamknięty Wyznawałem zgubną filozofię: nie boli - nie idę. Moim najgorszym problemem...
~Łukasz O.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2011

zdecydowanie polecam wątek zamknięty szczerze polecam ten gabinet.Pani Agnieszka to swietna profesjonalistka, o...
~Elzbieta Zygmuntowska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 marca 2011

Wieloletni klient wątek zamknięty Profesjonalizm, dokladnosc, ogromna wiedza i mila, sympatyczna obsluga, lecze...
~Miroslaw Czeszejko-Sochacki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

Pozbycie się kamienia. wątek zamknięty Za namową, podczas badania kontrolnego ,zdobyłem się na tzw.zabieg higieny...
~on
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

Jedyne Rozwiązanie!!! wątek zamknięty Półtora roku temu na pierwszej wizycie, Pani Doktor zaproponowała plan...
~Jarek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 września 2010

POLECAM !! wątek zamknięty Super klinika !!!!!!! Pozdrowienia i podziękowania dla Pani Agnieszki i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
104

postów

51

wątków

do góry