Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja wątek zamknięty Tylko polecać. Po prostu rewelacja. Wszystko zaplanowane i wykonane na...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lipca 2017

brud i brak profesjonalizmu wątek zamknięty Odwiedziłam ten salon ze względu na suknie Anny Kara. Wybrałam termin kiedy...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Najlepszy salon ślubny w Trójmieście wątek zamknięty Trudno znaleźć w Trójmieście lepszy salon niż Arttrend - szeroki wybór sukni...
~maakuuni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2015

polecam! wątek zamknięty polecam suknie Anny Kary - krój, materiał, wygoda! obsługa naprawdę...
~aneta m
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Odradzam. wątek zamknięty Salon zaniedbany, wszędzie brudno i kłęby kurzu. Nie tego wymaga się od...
~ZONK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2015

zdecydowanie nie wątek zamknięty Kupowałam sukienkę ślubną...pomimo 2 przymiarek ( z dokładnym zebraniem...
~annak
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2011

IDEALNIE! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona! Piękne suknie, oryginalne i wyjątkowe, na prawdę...
~panna młoda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Idealnie ! wątek zamknięty Panie bardzo miłe i znają się na modzie. Szczerze doradzają i nie...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Jak najbardziej tak wątek zamknięty Polecam wszystkim, obsługa sympatyczna i kompetentna, suknie piękne i...
~Monika
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 grudnia 2012

Pełen pozytyw! wątek zamknięty Choć nie upolowałam tu swojej sukienki, to gorąco polecam to miejsce :) Tak...
~Dominique
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

CEL OSIĄGNIĘTY!:) wątek zamknięty Małe sprostowanie - do mojej wcześniejszej opinii wkradł się błąd... We...
~d.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

CEL OSIĄGNIĘTY!:) wątek zamknięty Obsługa salonu kompetentna. Dzięki doświadczeniu Osób tam pracujących w końcu...
~d.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

NIE NIE NIE wątek zamknięty Podzielam zdanie M. To była moja druga wizyta w salonie, tym razem...
~Ania
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2011

suknie ślubne wątek zamknięty Byłam w kilku salonach w Trójmieście, przyznam szczerze, że nie w każdym...
~Justyna F.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Polecam! Najlepszy salon w jakim byłam! wątek zamknięty Tu znalazłam moją piękną suknie ślubną! Kolekcja ANNA KARA jest olśniewajaca!...
~Emi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 grudnia 2013

Obsługa salonu do wymiany... wątek zamknięty Spodziewałam się zdecydowanie czegoś więcej po pseudo "salonie"...
~Zawiedziony klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 grudnia 2013

Jestem rozczarowana wątek zamknięty Miałam wrażenie, że panie robia mi łaskę przynoszac sukienki do...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 grudnia 2013

polecam goraco! wątek zamknięty W salonie Arttrend suknie kupowala moja siostra i ja, obie bylysmy bardzo...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2013

To jest TO miejsce! wątek zamknięty W Arttrendzie byłam nieraz. Najpierw skorzystała z ich usług koleżanka a...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Salon godny polecenia! :) wątek zamknięty W salonie kupiłam przepiękną sukienkę Medusa Anny Kary + buty Menbur +...
~Monika B.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

35

wątków

do góry