Widok

BUTY

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
butki biale
butki
moze cos dla siebie znajdziecie...
rozgladalam sie ostatnio po sklepach, niewielki wybor, a juz takich bardziej letnich w ogole jak na lekarstwo... :-( moze w salonach slubnych sa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myslisz ze mozna w nich gdzies jeszcze wyskoczyć? moze i tak, moze po prostu ja mam troszke inny styl i do mojej garderoby by takie buty nie pasowaly. nie znaczy to jednak ze moj styl to wyciagniete swetry itd. szpileczki jak najbardziej na jakies wyjscie, ale raczej takich jak na obrazku chyba bym nie potrafila wlozyc . mysle ze to kwestia gustu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja będę miała takie:
image

Nie chcialam wiekszego obcasa,bo nie wytrzymalabym calej nocy na "szczudlach".Noski slicznie wystaja spod sukienki.dzis bylam na ostatecznym sciaganiu miary:)

pozdrowka:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanko do DELLI -- wyzej wkleilas bardzo ladne rozowe buty , jakiej firmy one sa jesli mozna wiedziec??pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aagggaa : ja takie buty skórzane , białe i gładkie znalazłam w Gdyni na świętojanskiej ,w takim sklepie na początku , ale to było w zwszłym roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

image


ja szukam cos w jasniejszym rozu takim bladym, ale nie spotkalam jeszcze takiego kolorku.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sabra, u góry te buty co wklejała della sa z jakiejś amerykańskiej strony :) ponoć różowe ma ninie west u nas :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak czyli czar prysl:( rozgladalam sie dzis w Klifie ale tam nic mi w oko nie wpadlo , chcialam wziasc udzial w konkursie ale bez narzeczonego nie mozna :(:(:(:( wiec pojechalam do domku:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my przez tą śnieżycę znowu zostaliśmy zasypani w gdańśku i do gdyni żeśmy nie pojechali :( buuuuu ominęła nas wycieczka na karaiby :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawa czy ktoras z forumowiczek wygra ??? fajnie by bylo :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam dzis na MANHATANIE : widzialam kilka fajnych bucikow niestety albo biale , albo srebrne cudenka niestety za wysokie ....... ale w Rylko widzialam specjalna kolekcje slubna ----- jak ktos nie byl to polecam moze cos mu wpadnie w oko , poza tym widzialam duzo fajnych dodatkow( sztuczna bizuteria , perelki itd) no i oczywiscie wpadlo mi w oko jeszcze wiele rzeczy ale to juz z mody wiosennej , ale sie nie skusilam , wyszlam z putymi lapkami :) ale jestem pelna optymizmu że coś ladnego znajde:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sabra, to ryłko ma jakies nowe modele, czy standardowe, takie jak zwykle? no i czy może jest cała rozmiarówka, bo zwykle mojego malutkiego rozmiaru nie ma .... ??

(te płaskie laczki z ryłko jakoś nie przypadły mi mocno do gustu, ale można je wziąć na przebranie i jest szansa, że do czegos jeszcze kiedyś będa pasować)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydawalo mi sie ze jest duzo modeli byly biale i ecri , z noskiem szpiczastym i zaokraglonym , na niskim i wysokim obcasie .Co do numeracji to nie przymierzalam i nie wiem ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam wyżej chyba DELLA wkleila takie ladne buciki lekko rozowe z jakimis swiecidelkami. moze ja przsadzam , straszna sroczka ze mnie coo???

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
różowe widziałam kiedyś w Gianni i chyba w Kemer (jakaś dziwna nazwa) i w Prima moda - wszystkie 3 sklepy w C.H. Manhattan :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witch ja tez mam 40 -stke , hej to nie sa kajaki !!!!!;) opowiem krotke smieszna historyjke , wybieralam sie na impreze z moimi kolezankami , w tym celu umowilysmy sie na spotkanie w domu jednej z nich , tam sie okazalo ze dolaczy do nas panna X i otoz ta panna ,zaczela nam opowiadac o tym jak sie teraz molodziez lansuje i w co sie nalezy ubierac no i ze ludzie to luster w domach nie maja i raz sie tak usmiala bo gdzies w klubie widziala dziewczyne o duzych stopach , ktrora wlozyla w dodatku buty z dlugimi szpiczastymi noskami i wygladala (ta stopa ) jakby konca nie miala I MÓWI TAK:
no wiecie ta dziewczyna miala chyba z 40 ,----- po czym my szybko spojrzalysmy na swe stopki (rasowe 40 , w butach z noskami hihihihihihi ;);)

streasznie to smiesznie wtedy wyszlo ,ta panna nawet nie powiedziala sorki czy cos w tym stylu , no a my bezguscia hiohihihihi nadal nosimy takie buty :):):)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w mojej szafie jest po równo ;) nosków szpiczastych, troszkę ściętych, i bez nosków - takich lekko kwadratowych :) jedyne czego nie trawię to zaokrąglonych nosków a la lata 90 -te (mam nadzieję że nie mylę tego z innymi czasami) :) no oczywiście moje ślubne maja lekko szpiszcaste noski i moja 40-tka wcale nie kajak wygląda całkiem zgrabnie :) i o to chyba chodzi

nie stosuję "zbyt długich szpiczastych nosków" gdyż uniemożliwiają mi wspinanie się po schodach hi hi hi

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a przymierzalas je juz do sukienki ???

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, przymierzałam - bo moje butki szpiczaste kupowałam w saloonie wraz z sukienusią :) właśnie ten nosek wystaje jak robie korczek w przód:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ach to ty masz kurcze znowu wiecej ode mnie zalatwione;);) hej musze sie wziasć do roboty ,!!!!!! akcja buty i dodatki rusza!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witch bylam w Rylko i pytalam sie maja wszystkie numery do 40 !!!:) w Bacie tez sa jakies biale butki ale maly wybor .

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry