Widok

BUTY

Wesele Temat dostępny też na forum:
butki biale
butki
moze cos dla siebie znajdziecie...
rozgladalam sie ostatnio po sklepach, niewielki wybor, a juz takich bardziej letnich w ogole jak na lekarstwo... :-( moze w salonach slubnych sa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mierzyłam super butki w A....s w Gdyni, w całkiem rozsądnej cenie..150 pln ;o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam w tamtym tygodniu- zamaiwałam bo nie było na polce buty rylko- jest nowa kolekcja za 195 zł i co najwazniejsze buty ryłko mają takie cieniutkie poduszeczki na podeszwie - dla mnie to przewazylko o wyborze no i są bardzo ladne klasyczne- moze ubiore jeszcze kiedyś do spodni albo letniej sukienki...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o, jest juz nowa kolekcja? jak bylam 2 tyg. temu w Batorym to panienki nie wiedzialy kiedy ani tak naprawde czego mozna sie spodziewac...
Ale tak naprawde to podobaja mi ste tego typu:

image
a takich nie widzialam w ofercie Rylko...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobacz w carrefurze

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki, sprobuje. dzieki!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tam jest bardzo mila pani, poproś ja o katalog- na pewno ci uzyczy ja wybralam swoje z katalogu wlasnie :))) powodzenia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ryłko też jest namanhattanie i w Alfa centrum :) myślę że coś znajdziesz :) dla mnie ryłko miał tylko takie mało delikatne płaskie laczki z twardej skórki, więc sie nie zdecydowałam :(

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to bylam dzisiaj chyba we wszystkich sklepach obuwniczych w Gdyni. Mierzylam Ryłko, ale jakies takie zbyt ciezko wygladaly, mialyscie racje.
Tylko jeden problem - jest zastraszajaco maly wybor :-(( a ja bym nie chciala zbyt szpczastych noskow, zreszta one wychodza w koncu z mody, obcas 7,5 cm, biale i najchetniej z odkryta pieta, ale o polaczeniu tego wszystkiego w jeden but nie ma co marzyc :-( jedynie na zdjeciach mozna poogladac :-((

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja w sobote kupiłam sobie buciki ryłko :) pani spóścila mi cenę na 185 :) bo to ostatnia para :) i jeszcze powiedziała, że jeśli mam ochotę, to mogę je spokojnie wymienić jeśli spodobają mi się jakieś inne (oczywiście jeśli moje butki będą nie noszone), ale i tak nie mam zamiaru :) a te buciki są z koziej skórki i są bardzo wygodniutkie, wogóle nie czuje się obcasiku :)
pozdrowionka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na 100% kupisz takie w Manhattanie - wczoraj widizalam - kosztuja 100 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak dla mnie najlepsze te z https://pl.bohemaclothing.com/collections/buty :)) wygodne i dużym plusem jest to, że są 100% wegańskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam buty na Gildi, jest sporo bucików choć prawie to samo na kazdym stoisku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem ze juz macie sukienki , skoro kupujecie buty , ja poczekam na wiosenno-letnie kolekcje na pewno cos szalowego znajde;)

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja najpierw kupiłam buty, wiedziałam tylko że sukienka będzie biała, kupiłam je wczesniej bo b. mi sie podobały, a sprzedawczyni powiedziała ze dziewczyny w tym roku wykupuja białe buty na studniówki wiec sie zdecydowałam zeby kupic je wczesniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja sukienke juz mam od Listopada :o)
ale to srednio dobra kolejnosc, bo teraz musze szukac butow, ktore wysokoscia beda pasowaly do sukienki - za niskie, to sie potkne o spodnice, za wysokie tez nie bardzo... Na szczescie obcas 7,5 cm jest w miare popularny :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze nie i to chyba dobra kolejność (patrz odpowiedź elajzy), wiem natomiast w jakim będzie kolorze i chodziłam z kawałeczkiem materiału :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja nie wiem co na te moje szkity włożę. Jestem generalnie liliputosem, wiec powinnam się podwyższyc do poziomu 165 cm conajmniej, ale z drugiej strony mam kregoslup jak u babci, wiec szpilki typu 7,5 cm odpadaja, a nie chce miec ciżemek ortopedycznych ;)) Widziałyście coś ciekawego na średnim obcasiku ???

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja szukam butkow na niezawysokim obcasie,zeby byly wygodne i mozna bylo cala noc w nich przetanczyc...nie znalazlam jeszcze takich co by mi sie podobaly,zreszta chyba tez poczakam na sukienke najpierw

________________________

image

"największym szczęściem jest kochac i byc kochanym"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam na 5 cm obcasie,a wyglądają tak
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam identyko, ale na obcasie 3 cm :)

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam jeszcze wkładki zapobiegające ślizganiu sięstopy w butkach,podobno są superowe na takie imprezy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witch i Aleks naprawde bardzo ładne te buciki. Możecie mi napisać gdzie je kupiłyście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam na gildi, za 139 zł
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam takie same..ale bezowe i troszke nizszy obcasik...sa bardzo wygodne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salma co za samokrytyka :-) rozbawiłaś mnie :-)) życze powodzenia w szukaniu, mnie tez to czeka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam buty na paseczkach bez problemu. Na gildii. Są śnieżno-białe z satynki za 100zł. Wybór jest na prawdę duży. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaki but,o ja niemoge hehehhe;))

________________________

image

"największym szczęściem jest kochac i byc kochanym"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pluszowa, to chyba dla niskich, wyluzowanych babek :) :)

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie to jest taki problem, ze ja w ogole nie umiem chodzic na obcasach - zawsze nosze buty na płaskiej podeszwie albo na jakims malutkim klocku. Dlatego jak kupie sobie jakies ładne biale buciki na obcasiku (raczej musi to byc spory obcasik bo ja jestem niziutka a mój lubu bardzo wysoki) to najpierw bede musiala pocwiczyc chodzienie po domu, zeby pozniej sie nie skompromitowac :(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak zanim kupie te buty, to musze sie w koncu wybrac na polowanie za sukienka. Oj... chyba musze sie naprawde bujac...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aleks a gdzie kupilas swoje buty i za ile????
ja ich tez poszukuje w gdansku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aleks pisze że kupiła na gildii :) a ja w salonie LF

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witch bylam wczoraj na gildii ale niestety nie bylo mojego rozmiaru. tez je sobie upatrzylam i musze teraz polowac az przyjdzie dostawa
a czy te butki sa chociaz wygodne??? myslisz ze damy rade w nich przetanczyc cala noc?????
;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje maja malutki i cienki obcasik (już wcześniej je wklejałam w innym wątku) i z tyłu zamiast pełnego zakrycia pięty maja taki cieńcszy paseczek, więc trochę mi w nich "noga lata" :) są względnie wygodne ale i tak od czasu do czasu próbuję je rozchodzić po domku. Zastanawiam się czy nie kupić sobie jakiś inszych bucików ..... na zmianę, jak już mi będą nogi odpadać :)

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje butki

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi ci o te z odkryta pieta, na paseczki z gumki???? ja wczoraj je mierzylam bo z tych akurat byl moj rozmiar, buty przepiekne, ale faktycznie noga troszke w nich lata wiec lepiej cos wykombinowac zeby nogi wytrzymaly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze,

ładne te wasze butki, ale ja ide na poszukiwanie dopiero w kwietniu,
bo w marcu, buty dla słonka, dopłata za gajer (łooo matkooo!!! tyle kasy)

Powiem wam po cichu ze pewnie ten mój luby to wyjdzie drożej niż ja
i gdzie tu sprawiedliwość!!!!

meg

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba nie chodzi mi o te same butki, o których mówisz pipi, zresztą zerknij, wkleiłam je :)
meg - buciki to koszt ok 150- 200 zł (max 300), ja sie przejdę na gildię i poszukam czegoś na przebranie w rozsądnej cenie. Sęk w tym, że nie lubie kupować butów, których normalnie nie będe nosić, a szczerze mówiąc bi białe buty na mnie to wyglądają jak kajaki :P :)

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
domyślam sie ze bedziemy stopki jak bysmy narty ubrały, ale co tam, jak trzeba to trzeba... ;))) a Wy znów o przebieraniu!!!! ja nie przebieram się, powtarzam po raz wtóry... poszukam takich butków, które bede mogła i na codzień nosic, ja uwielbiam buty, i taka mała mania na ich punkcie we mnie siedzi... w W-wie jest taki fajny salon Elizabeth, gdzie maja cudeńka a nie butki ;))) może tam cos znajde, tylko ten obcas... musi byc malutki...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witch dopiero zajarzylam o jakie butki ci chodzi dokladnie. ja widzialam tez taki tyle ze na wyzszym obcasie, ale jesli beda na takim obcasie jak ty masz to wolalabym takie. mowisz powaznie ze sa niezbyt wygodne jak na cala noc?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
meg - ja tylko o butkach na przebranie, bo mam takie nóżki, że łatwo czepiają się mnie wszelkie bąble, odciski, natarcia :P obtarcia itd :) więc planuje jakies łapcie w stylu ikeowskich papuci frotee :) he he he :)

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no teraz to mnie zalamalas.............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pipi, ja mam takie nóżki "delikatne" więc nie bój się :) pozatym mam 40 tke i jestem kompletnie nieprzyzwyczajona do obcasów, z uwagi na mój koszykarski wzrost, , takich nawet malutkich
i wole się zabezpieczyć :) czyms bardziej papuciastym. Może nie będe zmuszona zmianiac butków... ale na wszelki wypadek :))))) ?!

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
meg1 ja w sumie tez nie chcialam kupic butow na 1 okazje. widzialam w geant fajne biale szpileczki ze skorki z odkryta pieta.butki byly biale a szpileczka i podeszwa czarna. no i zgrzalam sie na te pantofelki bo po weselu moglabym w nich cale lato smigac, ale wszystkie kolezanki odradzaja mi takiego pomyslu i mowia ze to bedzie wiocha pelna. dlatego zaczelam poszukiwac tzw.butow jednorazowych, takich jak witch. sa piekne ale pozniej sie beda kurzyc w pudelku. a jak ty masz zamiar rozwiazac ten problem zeby isc do slubu w uniwersalnych butach. ratuj!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image
róz w modzie ślubnej...:)

Della
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
propozycje butow typowo slubnychimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o boze..... co ja narobilam......... chcialam pokazac propozycje butow slubnych a zagracilam pol watku.......
zaraz cos zamieszam i sproboje jeszcze raz
sorkiiiiiiiiiiiii
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ładne te wszystkie butki, ale no cóż, na codzień to ja bym takich nie włożyła
no bo ... e nie pasują mi do reszty ciuchów :P :)

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje są identyko:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja do butów dostałam też wkładki które utrzymują stopę 'w miejscu' więc mysle ze bedzie ok
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam je na gildi za 139 zł.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mnie sie podobaja tez te sandałki z odkrytymi palcami, ale do slubu to chyba niesmaczne...
sama nie wiem

meg

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiscie buty do slubu muszą miec zakryte palce... bo bedziesz miała je podeptane hihi... ja buty kupilam sobie u Ryłki ...całe skorzane takie jakie mi sie podobały...mozna je pozniej nosic...uważam ze tam sa bardzo fajne fasony... a przede wszystkim wygodne.. pozdrawiam i polecam sklep Ryłki w Gdansku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy jest już gdzieś nowa klekcja butów ślubnych Ryłko ? :-) mam na myśli raczej sklepy w Gdańsku. :-)
Pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybiez sie do carrefura do Rylko i zapytaj o nową kolekcje ja juz kupiłam i szczerze polecam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi sie bardzo podobaja takie butki
image
To sa te z grubym paskiem (ta wielka klamra mi sie nie podoba)


image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te sa sliczne.
image
Tylko ja chce gladkie.

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
butki ktore wam pokazalam oczywiscie sa do jednorazowego uzytku, bo raczej wiekszosc z nas na pewno by ich nie ubrala po slubie np do pracy, ale moim zdaniem jesli nie liczyc sie z kasa to na slub sa przepiekne. czy ktos moze pokazac mi butki slubne ,w ktorych, jest szansa, ze jeszcze kiedys bedzie okazja zeby je zalozyc. pomocy!!!! proszę o foto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pippi23 ja sie z toba nie zgadzam ze to sa buty na jeden raz na balu sylwestrowym na ktorym bylam bylo dzuzo dziewczyn ktore mialy takie buty. Bardzo fajnie to wygladako.




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myslisz ze mozna w nich gdzies jeszcze wyskoczyć? moze i tak, moze po prostu ja mam troszke inny styl i do mojej garderoby by takie buty nie pasowaly. nie znaczy to jednak ze moj styl to wyciagniete swetry itd. szpileczki jak najbardziej na jakies wyjscie, ale raczej takich jak na obrazku chyba bym nie potrafila wlozyc . mysle ze to kwestia gustu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja będę miała takie:
image

Nie chcialam wiekszego obcasa,bo nie wytrzymalabym calej nocy na "szczudlach".Noski slicznie wystaja spod sukienki.dzis bylam na ostatecznym sciaganiu miary:)

pozdrowka:)

________________________

image

"największym szczęściem jest kochac i byc kochanym"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanko do DELLI -- wyzej wkleilas bardzo ladne rozowe buty , jakiej firmy one sa jesli mozna wiedziec??pozdrawiam

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aagggaa : ja takie buty skórzane , białe i gładkie znalazłam w Gdyni na świętojanskiej ,w takim sklepie na początku , ale to było w zwszłym roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

image


ja szukam cos w jasniejszym rozu takim bladym, ale nie spotkalam jeszcze takiego kolorku.

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sabra, u góry te buty co wklejała della sa z jakiejś amerykańskiej strony :) ponoć różowe ma ninie west u nas :)

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak czyli czar prysl:( rozgladalam sie dzis w Klifie ale tam nic mi w oko nie wpadlo , chcialam wziasc udzial w konkursie ale bez narzeczonego nie mozna :(:(:(:( wiec pojechalam do domku:)

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my przez tą śnieżycę znowu zostaliśmy zasypani w gdańśku i do gdyni żeśmy nie pojechali :( buuuuu ominęła nas wycieczka na karaiby :(

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawa czy ktoras z forumowiczek wygra ??? fajnie by bylo :)

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam dzis na MANHATANIE : widzialam kilka fajnych bucikow niestety albo biale , albo srebrne cudenka niestety za wysokie ....... ale w Rylko widzialam specjalna kolekcje slubna ----- jak ktos nie byl to polecam moze cos mu wpadnie w oko , poza tym widzialam duzo fajnych dodatkow( sztuczna bizuteria , perelki itd) no i oczywiscie wpadlo mi w oko jeszcze wiele rzeczy ale to juz z mody wiosennej , ale sie nie skusilam , wyszlam z putymi lapkami :) ale jestem pelna optymizmu że coś ladnego znajde:)

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sabra, to ryłko ma jakies nowe modele, czy standardowe, takie jak zwykle? no i czy może jest cała rozmiarówka, bo zwykle mojego malutkiego rozmiaru nie ma .... ??

(te płaskie laczki z ryłko jakoś nie przypadły mi mocno do gustu, ale można je wziąć na przebranie i jest szansa, że do czegos jeszcze kiedyś będa pasować)

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydawalo mi sie ze jest duzo modeli byly biale i ecri , z noskiem szpiczastym i zaokraglonym , na niskim i wysokim obcasie .Co do numeracji to nie przymierzalam i nie wiem ;)

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam wyżej chyba DELLA wkleila takie ladne buciki lekko rozowe z jakimis swiecidelkami. moze ja przsadzam , straszna sroczka ze mnie coo???

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
różowe widziałam kiedyś w Gianni i chyba w Kemer (jakaś dziwna nazwa) i w Prima moda - wszystkie 3 sklepy w C.H. Manhattan :)

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witch ja tez mam 40 -stke , hej to nie sa kajaki !!!!!;) opowiem krotke smieszna historyjke , wybieralam sie na impreze z moimi kolezankami , w tym celu umowilysmy sie na spotkanie w domu jednej z nich , tam sie okazalo ze dolaczy do nas panna X i otoz ta panna ,zaczela nam opowiadac o tym jak sie teraz molodziez lansuje i w co sie nalezy ubierac no i ze ludzie to luster w domach nie maja i raz sie tak usmiala bo gdzies w klubie widziala dziewczyne o duzych stopach , ktrora wlozyla w dodatku buty z dlugimi szpiczastymi noskami i wygladala (ta stopa ) jakby konca nie miala I MÓWI TAK:
no wiecie ta dziewczyna miala chyba z 40 ,----- po czym my szybko spojrzalysmy na swe stopki (rasowe 40 , w butach z noskami hihihihihihi ;);)

streasznie to smiesznie wtedy wyszlo ,ta panna nawet nie powiedziala sorki czy cos w tym stylu , no a my bezguscia hiohihihihi nadal nosimy takie buty :):):)

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w mojej szafie jest po równo ;) nosków szpiczastych, troszkę ściętych, i bez nosków - takich lekko kwadratowych :) jedyne czego nie trawię to zaokrąglonych nosków a la lata 90 -te (mam nadzieję że nie mylę tego z innymi czasami) :) no oczywiście moje ślubne maja lekko szpiszcaste noski i moja 40-tka wcale nie kajak wygląda całkiem zgrabnie :) i o to chyba chodzi

nie stosuję "zbyt długich szpiczastych nosków" gdyż uniemożliwiają mi wspinanie się po schodach hi hi hi

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a przymierzalas je juz do sukienki ???

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, przymierzałam - bo moje butki szpiczaste kupowałam w saloonie wraz z sukienusią :) właśnie ten nosek wystaje jak robie korczek w przód:)

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ach to ty masz kurcze znowu wiecej ode mnie zalatwione;);) hej musze sie wziasć do roboty ,!!!!!! akcja buty i dodatki rusza!!

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witch bylam w Rylko i pytalam sie maja wszystkie numery do 40 !!!:) w Bacie tez sa jakies biale butki ale maly wybor .

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A GDZIE SA SALONY RYŁKO W GDYNI??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nie wiem , bo ja akurat w gdansku szukalam ale mozna w necie sprawdzic , na pewno w jakims centrum handlowym sa :0

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
salon Rylko w Gdyni jest w Barotym. Kolekcje slubna tej firmy widzialam tez w Polbucie na skrzyzowaniu Swietojanskiej i Starowiejskiej.
Moze sa tez w Centrum Kwiatkowskiego.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
elajzo powiec co myslisz o tej kolekcji Ryłko????

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz sabra, bylam rozgladac sie za butkami jakis miesiac temu, nie widzialam wtedy nic ciekawego, ale panie w sklepie powiedzialy, ze od marca wchodzi nowa kolekcja, wiec pewnie niedlugo sie wybiore. poki co czasu brakuje :-(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok poprzynudzam wam troszke jeszcze o butach ok/;) bylam dzis w Batorym i hmmm nic mi w oko nie wpadlo ..ale w klifie w sklepie Apia widzialam sliczne buty za duza sumke , kurcze w poniedzialek ide na 1.-przymiarke , dostane kawalek materialu mojejsukienusi i bede chodzic po sklepach i dopasowywac.... ;)

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze, zazdroszcze Ci, ze mozesz sobie polazic po sklepach, szukac, ogladac...
u mnie to zostaje opcja "sobota", bo w tygodniu zanim wroce do cywilizacji juz jest po 17, a jeszcze kursy tanca.
w efekcie nie mam butow, torebek, ozdob na szyje, obraczek, bielizny... nic :-( a Tomus nawet nie zaczal sie rozgladac za garniturem. skad na to wszystko znalezc czas??!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
elajza spokojnie zdazycie;) ja dzis mialam wolny dzien i ukochanego pod reka wiec postanowilismy to wykorzystac::::))) garnituru tez nie mamy ale od przyszlego tygodnia mamy zmiar sie tym zajac.Obraczki odbieram jutro i jestem ciekawa jak wyszly ? pozdrawiam

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja mam wolny przyszly poniedzialek, tak niespodziewanie, wiec troche pochodze po sklepach, zawsze to troche spokojniej, jak wiekszosc ludzi jest w pracy lub w szkolach :-)
ale i tak trzeba bedzie kombinowac z jakims urlopem, zeby sprawy w USC pozalatwiac, bo nasze kochan urzedy dzialaja tylko do 16 i nie maja bynajmniej na uwadze, ze ludzie, ktorzy chca cos zalatwic prawdopodobnie pracuja do 16.00
usciski :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez juz kupiłam butki slubne Ryłko.Sliczne są.Chyba jednak ryłko ma najładniejsze i najwygodniesze buty slubne.Kupiłam je w Polbucie na rogu świetojańskiej i śtarowiejskiej w Gdyni.Byłam tez w salonach firmowych Ryłko ale tam nie było moich rozmiarów z tych butów które mi sie podobały.Ale one są cudowne ;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam z Ryło :) i jestem bardzo zadowolona, bo są bardzo wygodniutkie :) już w nich dreptam po mieszkanku :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez w moich depcze juz po domu.Nie moge w internecie znalezc dokładnie takich jak kupiłam ale znalzałam podobne tylko ze białe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kochane, wklejcie fotke tych butków, albo sendnijcie mi na maila...
prooooszeee....
meg

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE MAM ŚLUBNYCH BUTÓW RYŁKO NA ICH STRONIE

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie ma slubnych butów na stronie ryło.W sklepach jak nie ma wszystkich fasonów butów to pani pokazuje katalog ze wszystkimi mozliwymi propozycjami i wtedy dla Ciebie sprowadza takie jakie chcesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie :) na stronie nie znalazłam, ale w salonie nie ma problemu ze sprowadzenie - czeka się jakieś dwa tygodnie, a jak Ci nie pasują, to nie bierzesz i tyle :)

Ja kupiłam ostatnia parę w moim rozmiarze na Pańskiej w Gdańsku (to nie jest ich firmowy sklepik), znalazłam mały felerek (bardzo, bardzo, bardzo mały) i pani opuściła mi cenę i jeszcze powiedział, że jeśli pojawi sie nowa kolekcja, a ja nie będę używała bucików, to mogę je wymienić na coś c będzie mi się bardziej podobało :)
NIE WYMIENIĘ ZA ŻADNE SKARBY :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez moich bucików nie wymienie za rzadne skarby.Sa śliczne , cudowne i moje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wałsnie wiem ze nie ma :((((

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meg1 - wspominalaś o sklepie Elizabeth bylaś już tam może? Odwiedzilam ich strone calkiem calkiem, ale jestem ciekawa jak to wyglada na żywo i czy ewentualnie warto wybrać sie na wycieczke do Wawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam. Pani powiedziała mi, że po 20 marca wchodzi nowa kolekcja. Butki teraz ładne, ale jak dla mnie to kiepskie, bo mam doś szeroką stopę i nie bardzo wygodnie mi w butach z czubami, z teraz głównie takie są w tym sklepie, ale pani powiedziała, że w tej nowej kolekcji ma by trochę z zaokrąglonymi noskami, więc sama się tam wybieram za niedługi czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to bylam dzisiaj chyba we wszystkich sklepach obuwniczych w Gdyni. Mierzylam Ryłko, ale jakies takie zbyt ciezko wygladaly, mialyscie racje.
Tylko jeden problem - jest zastraszajaco maly wybor :-(( a ja bym nie chciala zbyt szpczastych noskow, zreszta one wychodza w koncu z mody, obcas 7,5 cm, biale i najchetniej z odkryta pieta, ale o polaczeniu tego wszystkiego w jeden but nie ma co marzyc :-( jedynie na zdjeciach mozna poogladac :-((

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki Lori. A ja odwiedzilam dzis venecji w geanie, duzo rózowych fajnych bucików, dostawy sa aktualnie co tydzien wiec moze tam znajde cos zgrabnego do mojej kiecki ecru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image
image
image

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to cudenka za jedyne 449 zlotych --mozna je dostać w Api(marka Hegos)
image


dzieki witch:) teraz nie musze ich kupować tylko sie na nie napatrzą:)

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WEDGŁU MNIE:
1. wcale nie cudeńka (okropne )
2. jedyne czterysta pare złotych... :) wybacz ale za tą cenę masz piekne ślubne hiszpańskie buty ....

Pozdrowionka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mi sie one bardzo podobaja!!!! ;))) naprawde, sa inne niz te ze szpicem... maja klase, ale dla mnie obcas za wysoki, no i cena... tyle to ja nie dam za butki ;)))

meg

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak dla jasności to faktycznie cena jest dużoi za duża ........ Ale wiesz co Czerwcowa z tym że są okropne to przesadzilas !!!!!!!!!!!!!!
Normalnie coż za wredota z ciebie , mogłaś napisać że ci się nie podobają ....ale mam to w nosie:):) bo mam już swoje buciki ,a swoją drogą to jestem ciekawa jakie ty bedziesz miala Czerwcowa......wrrrrrrrrrrrrr

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cos złosiliwa jest jest ta nasz Czerwcowa -pierwsza do odstrzału w czerwcu ;))) (buziak)
no ja nadal bez butków, a może zęby w scine i do czerwca odłoże na nie ;)) hihihi

buzi,
meg

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meg :) Czerwcowa ma ten sam termin co ja , i tylko to mamy wspólne.
Co do ciebie to z butami możesz jeszcze się poociągać , zresztą teraz coraz więcej jasnych butów sie pokazuje.Zyczę powodzenia:)

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, luzik, dlatego się nie przejmuję, z uwagi na budzet zajme się tym w kwietni, w marcu ubieramy tego mojego... oż to łobuz (wiecie ze on wiecej kosztuje niż ja!!! normalnie jestem wkurzona!!!) ;))

buziak,
meg

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm ato numer mój chyba wyjdzie taniej niż ja hihi....ale jeszcze niewiadomo , bo miał zacząć w tym tygodniu przymierzać garnitury , ale jak narazie nic z tego nie wyszło :):)

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieczeta drogie, przyznaje - byl to maly sabotaż ;) po prostu strasznie lukrowato jest tu ostatnio....

Buciki powiem szczerze (teraz ;) są super ale nie do ślubu- ale to tylko moje zdanie, i nie podobają mi sie buty w ostry szpic!

Ja uwielbiam proste gemetryczne formy- kwiatki i takie tam tylko minimalnie

Przyznaje sie -jestem sabotażyską ale dzieki temu pokazałyscie chodz czesc swojej prawdziwej nie-wirtualnej natury!

Sabra jesli ci sie te butki podobają - to kup i nie zastanawiaj sie nawet, ja chciałam kupic swoje za 360 ale znalazłam lepsze za mniej, cena jest wysoka to fakt ale drugi fakt jest taki ze bedziesz miala bardzo oryginale buciki.

Pozdrawiam - nie taka zła jak wam sie wydaje
Czerwcowa

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czerwcowa cokolwiek byś napisała o tych butach , to i tak nie wpłyneło by to na moje zamiary a swoje buty juz kupiłam a za ile tego napewno nie napisze bo nie oto chodzi za ile , mają sie poprostu podobać...........
no ale jak to miał być sabotaż to słabiutki.....;)
Co do lukrowania....hmmmm ..ja lubię sobie czasem tutaj polukrować..... a jak chcesz poznać nasze drugie ja (nie wirtualne)))) to trzeba było się z nami spotkać ....no może bedzie nasępne to wpadnij to się przekonasz;)

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sabra ciesze sie ze moje zdanie nie wpłynęło na Twoją decyzje, nie chodziło mi o to.

A co do spotkania to nie jestem pewna czy mozna sie poznac przez 3 godziny ... i niestety z racji totalnego braku czasu (jak to było??? pierwsza do odstrzału?? :) nie dam rady sie spotkać - z resztą wolę zachować anonimowość ( z racji chociażby wykonywanego zawodu).


;) a jednak wzburzyła cie moja wypowiedz... ciekwe dlaczego? Nie mogą mi sie te buty nie podobać czy jak?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no no ciekawe cóz to za osobistość ,hmmmm anonimowa to ja pozostałam w pewnym sensie , ponieważ nikt mnie nie rozpoznał a mam pewne sukcesy na swoim koncie ,ale to spotkanie było spontaniczne i ..bardzo udane..... ;)
co do odpowiedzi .....może nie zauważyłaś ale za dużo osób nie ma dziś na forum....wiec sobie nie schlebiaj...:)
hmmm a może chcesz troche lukierku :)
pozdrawiam

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuję buty na DrLeon. Są to buty dla medyczne, bardzo miękkie i wygodne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie ja buty najczęściej kupuję w CCC. Tutaj zawsze znajdę coś dla siebie, dodatkowo ceny nie są jakieś wysokie i można załapać się na promocje czy zyskać też cashback -20% na zakupy dzięki Picodi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem, buty powinny być markowe, ponieważ są dobrej jakości i będą nam służyć nawet wiele lat. Dlatego buty polecam kupować w tym sklepie - https://ubierzsie.com/dla-niej/obuwie.html. Znajdziecie tam markowe buty w atrakcyjnych cenach. Oczywiście w asortymencie posiadają odzież, sukienki, spodnie, bluzki oraz wiele więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ostatnio kupiłam buty dla męża od https://pl.bohemaclothing.com/collections/buty-meskie bardzo fajne i wygodne i wykonane z wegańskiej skóry przyjazne dla zwierząt i dla ludzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry