Widok

Ballada o Zetjocie

Zetjot, jaki jest, każdy widzi.
Można go czytać, lub nie. Obowiązku nie ma.
Można się z nim zgadzać, lub nie. Każdy sobie sam to oceni.
Można z nim dyskutować, lub nie. Wolna wola. Chociaż ja akurat uważam, że nie ma to najmniejszego sensu.

Ale to, co się wyprawia na FOrum, przekracza ludzkie pojęcie.
Zachowujecie się jak szcz*le z klasy w podstawówce, w której jest jeden gruby, rudy okularnik.
Można go w ucho strzelić, guzik urwać, kuksańca przydzielić. Dla uciechy kolegów.
Wtedy jest się "tym fajnym". Można się poczuć "silniejszym". Bo znalazło się chłopca do bicia.
Coraz więcej trolli dołącza do grona "tych fajnych". Odreagowują własne frustracje?

Nie chcecie wchodzić w merytoryczne dyskusje, to go olejcie i tyle.
Co was obchodzi, jak chłop żyje, z kim i z czego?
Pamiętniki o nim piszecie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Palnął bys sobie w łeb bo to twój jedyny powód do zycia.
Inni mają rodziny, dzieci, kariery:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

"doszliśmy do tego wniosku"

Każda okazja jest dobra, żeby się wygłupić - fellow travellersi na forum się objawili ? Szli, szli aż doszli do ... absurdu, żeby dać się złowić.

Co ja bym bez tego portalu zrobił ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

"Ale jest też oczywiste, że narodowości polskiej jest ten, kto się do niej poczuwa. To o co te spory?"

Rozładowywanie frustracji. U obu "zwaśnionych" stron.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To żeś odkrył tajemnicę Poliszynela. Po wpisach Isztar i przede wszystkim twoich doszliśmy do tego wniosku już jakiś czas temu.
Nie oczekuje od ciebie samobiczowania (ale to dobrze,że krótkim merytorycznym słowem potrafisz się określić)
Zaimponowałeś mie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idiota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

I w w ten oto sprytny (przynajmniej dla sadyla sposób) sadyl próbuje odciągnąć kierowane na niego bluzgi,podając jak na tacy do ścięcia zetjota.
Sadyl ty nawet topiąc się i wierzgając kopytkami,patrzysz kogo by tu pogrążyć.
A jak powszechnie wiadomo,co zrobić aby uciszyć aferę? Wywołać jeszcze większą.
Ty pierwszy obrażałeś wpisy zetjota i jako jeden z niewielu szczekałeś na niego jak kundelek, więc skąd ta empatia???
No chyba,że z d..y
PS.Oberwałeś w stanie wojennym? A ulotka na ciebie spadła.Faktycznie prawie Janek wiśniewski (prawie robi wielką różnicę).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Święta prawda, warto to sobie uświadomić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki Kruku, chyba czas na przypomnienie sobie tego obrazu.
http://www.youtube.com/watch?v=s7RmcdHrYuk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O.... i to jest najważniejsze, reszta nie ma znaczenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sky, cieszmy się że spędzimy święta z rodzinami :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyluzujcie Hej... z kopyta kulig rwie.
Cieszmy się i bądźmy dumni z tego, ze jesteśmy Polakami.
W ciągu ostatnich 200 lat żyjemy w najlepszych dla Polski czasach i nie zmarnujmy tego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja czy on pisząc ze nie jesteśmy Polakami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dwóch Żydów poprosiło kiedyś rabina o pomoc w rozwiązaniu sporu. Jeden przedstawił swoje argumenty, a rabin na to: masz rację. Drugi przedstawił argumenty swoje, całkiem odmienne, a rabin odrzekł: masz rację.
Do rozmowy włączył się przypadkowy jej świadek i mówi: Rabi, to przecież niemożliwe, że oni obaj mają rację.
A na to rabin: I ty też masz rację.

Tak sobie myślę, że i zetjot i squirrel-lka mają rację, choć oboje są na przeciwstawnych biegunach. Jest oczywiste, że w Polsce mieszkają ludzie, którzy nie chcą uważać się za Polaków. Ale jest też oczywiste, że narodowości polskiej jest ten, kto się do niej poczuwa. To o co te spory? Jak ktoś się nie poczuwa, to się nie poczuwa - jego prawo. Załóżmy, ze spotykam się z kimś przy piwie i ten ktoś mówi do mnie: słuchaj, ja uważam, że "polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać". To chyba normalne jest, że w dalszej rozmowie z takim człowiekiem ja nie będę używał argumentów w stylu: "słuchaj, jesteś Polakiem i dlatego powinieneś zrobić to i to." Nie będę używał takiego argumentu nie dlatego, że się wywyższam albo odbieram komuś do czegoś prawo, lecz dlatego, żeby nie zrobić mu przykrości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda , pohamuj się z takimi stwierdzeniami wobec oponenta, które nie powinny nigdy padać wobec drugiego człowieka. To jest Hyde Park, a nie trybunał ludowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowni Państwo,
W momencie kiedy od tego sfrustrowanego, przegranego życiowo, starego człowieka zaczynają padać stwierdzenia, że jesteśmy złodziejami, agentami, podróbkami Polkaków i nie jesteśmy w ogóle Polakami to znak, że ten człowiek jest chory psychicznie do tego stopnia, że należy go izolować, jest niebezpieczny dla społeczeństwa, należy go zutylizować, a na pewno nie należy z nim dyskutować.
Jak napisał przedmówca - brzydzę się tobą zakłamany dziadku.
Brzydzę się twoją nienawiścią do ludzi.
Brzydzę się twoją nienawiścią do wartości chrześcijańskich.
Brzydzę się twoją nienawiścią do kobiet.
Brzydzę się twoją nienawiścią do wszystkiego.
Brzydzę się twoim zakłamaniem, w tym balansowaniem między lewicą a prawicą, popieraniem prokuratorów z okresu PRL.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale dlaczego miałabyś mieć poczucie „niższości” ?
Kto powiedział, ze „Polityka to nie jest zajęcie dla pań.” ?
Aaaa... już sobie przypominam, to był Ratlerek, Forumowy Obszczymur.
Nie przejmuj się, to nie facet.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

O tym przecież właśnie pisałem................
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stopień twojego upośledzenia psychicznego jest poniżej poziomu dna.
Opowiedz wszystkich kretynie dlaczego popierasz prokuratorów z PRL, którzy wsadzali do wiezień członków S?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pisząc o okresie 39-2015 trzeba być skończonym durniem. Na takich już nawet ram żadnych n ie ma.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gwidon, ta opinia była szczytem twoich intelektualnych możliwości. Brawo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (247 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry