Widok
Śmieszy mnie twierdzenie ludzi że będą mieli oryginalne i jedyne w swoim rodzaju obrączki od Pana Bielaka. Rozumiem że się podobają bo rzeczywiście są ładne. Ale oryginalne i niepowtarzalne to one były ileś tysięcy obrączek temu. Wystarczy popatrzeć na facebook i ponad 30 tyś polubień oraz na zdjęcia coraz to "nowszych" i "oryginalnych" obrączek. Co drugi wykonywany "oryginalny" model to żebro ewy i odciski palców które robi co drugi jubiler. A najbardziej śmieszy sam Pan Bielak, który twierdzi na swojej stronie że obrączki mokume gane są wzorem przez niego zastrzeżonym (dla tych co nie wiedzą technika ta pochodzi z XVII z Japoni).
Jak dla mnie jest to mega wykreowane i wylansowane do granic możliwości trzepanie kasiory za rzekomą oryginalność.
Jak dla mnie jest to mega wykreowane i wylansowane do granic możliwości trzepanie kasiory za rzekomą oryginalność.
Byliśmy z narzeczonym w zeszłym tygodniu u Pani Kasi :)) od razu mówię, że nie ma tam typowych, jak u jubilerów palet z obrączkami. Są różne próbki i dużo zdjęć, ale ogólnie trzeba sobie samemu wymyślić wzór.
Raczej zdecydujemy się na te obrączki, bo pociąga mnie myśl, że będziemy mieli indywidualne. aha i na pewno będą z odciskami palców.
Raczej zdecydujemy się na te obrączki, bo pociąga mnie myśl, że będziemy mieli indywidualne. aha i na pewno będą z odciskami palców.
tutaj
http://dziendobry.tvn.pl/video/nietypowe-obraczki,107,newest,77308.html
można zobaczyć i usłyszeć jak p. Bielak robi obrączki
http://dziendobry.tvn.pl/video/nietypowe-obraczki,107,newest,77308.html
można zobaczyć i usłyszeć jak p. Bielak robi obrączki
W Gdyni polecam zakład obok stacji SKM Gdynia Leszczynki. http://tv10-gdynia.cba.pl/?p=2033
Jako jubiler z 20 letnim stażem nie polecam obrączek z dodatkami typu wzorki czy kamienie. U większości par po ślubie zmieniają się rozmiary palców z różnych powodów mężczyźni tyją bo im żonka w kuchni dogadza albo zwyczajnie przestają dbać o siebie z kobietami jest podobnie no i do tego dochodzi ciąża. Powiększanie czy zmieszanie obrączek ze wzorami jest skomplikowane i drogie. Polecam gładkie, obrączka to symbol i bardziej będzie wam zależało na noszeniu niż trzymaniu w szufladzie
http://www.inneobraczki.pl/
tutaj masz ofertę, również zawsze można zadzwonić. Pani Kasia to bardzo sympatyczna gaduła :)
tutaj masz ofertę, również zawsze można zadzwonić. Pani Kasia to bardzo sympatyczna gaduła :)