Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo zadowolona wątek zamknięty Miła obsługa,smaczne jedzenie,drinki na życzenie klienta -barman przy mnie...
~Sonique
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 grudnia 2011

nie polecam wątek zamknięty Byłem ze znajomymi na imprezie w tym lokalu, nie spodobało mi się zachowanie...
~Gonzo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 grudnia 2011

pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty restauracja ma ciekawe menu, ale jakość potrawa pozostawia sporo do życzenia....
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

Nieprzyjazne dzieciom ;( wątek zamknięty Odrapane stoły i wyświechtane menu powinno mnie odstraszyć na wejściu, ale...
~Mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

do poprawy wątek zamknięty Witam! Skupię sie na ew. niedociagnieciach bo widze, ze jest juz sporo...
~darek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2011

Manager masakra! wątek zamknięty Klub jest niesamowity,imprezy z dj Natem przemega!!! Obsługa(pomimo wpadek z...
~kaha
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 lipca 2011

Bardzo miło zaskoczony wątek zamknięty Miałem okazję ostatnio odwiedzić tę restaurację i muszę przyznać że to...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

Popsuło się ;( :( wątek zamknięty Od zeszlego roku bylem stalym klientem tego miejsca. Mialo ono swoj fajny,...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2011

za każdym razem jest gorzej wątek zamknięty Chodzę tam dość regularnie ze względu na sziszę. W tamtym roku latem odkryłam...
~Kate
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 czerwca 2011

chyba czas zmienić kucharza wątek zamknięty Idealne położenie, miła obsługa i tylko kuchnia prawie jak hinduska. W...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 maja 2011

SUPER! wątek zamknięty Wspaniała restauracja z miłą obsługą oraz doskonałym jedzeniem. Polecam...
~Betsy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2011

najlepszy klub w gdyni!! wątek zamknięty najlepszy!! pierwszy lokal w trójmieście, gdzie barman zaproponował mi nie...
~milenka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lutego 2011

polecam wątek zamknięty Pierwsza wizyta ale na pewno nie ostatnia. Bardzo miła obsługa, fajna muzyka,...
~KJ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

Słaby, starszy kelner. Poza tym REWELACJA wątek zamknięty Moje wrażenia po pierwszej wizycie w tym lokalu są jak najbardziej pozytywne....
~Adriana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 stycznia 2011

Miła obsługa wątek zamknięty Witam, ostatnio odwiedziłam po dłuższej przerwie Bollywood Lounge. Jak zawsze...
~Aneta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 stycznia 2011

raczej nie wrócę wątek zamknięty po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii dotyczących tego lokalu oraz...
~dorota
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 listopada 2010

Tak sobie, ale obsługa naprawdę miła wątek zamknięty Przede wszystkim jest dość drogo. Jak na jakość i ilość potraw nawet naprawdę...
~vir
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 stycznia 2011

wszystkim ODRADZAM wątek zamknięty Witam serdecznie, chciałem dzisiaj wypróbować kuchnie indyjską, wybór...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 stycznia 2011

kicz party wątek zamknięty krótko i na temat, pomysł imprezy kicz party rewelacyjny, pierwsze takie...
~stały klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

niezadowolona - opinia wątek zamknięty wystroj spoko ale ilosc dania pozostawia wiele do życzenia... 2 dania i to...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
142

postów

117

wątków

do góry