Widok
Butelka antykolkowa MAM BABY
Dziewczyny,
uzywamy butelek antykolkowych MAM BABY, generalnie jestem bardzo z nich zadowolona. Jednak wczoraj zauwazyma, ze jedn a butelek cieło, po 4 probach jakos dalam rade, ale dzis to juz kopletnie puszczalo. mam kilka butelek i jak dzis popatrzalam na ta uszczelke, ta felernaa widze ze ona jest taka powyginana, jak scetrowane kolo, jakby sie rozciagnela. Zastanawiam sie czy ma tak ktoras z was, czy to tylko jedna felerna, bo nie wiem czego sie spodzieaac, ze teraz zaczna wszsytkie po czasie sie tak robic? Myje pod bieżaca woda, potem sterylizuje, czyli ok, zadnych cudow z nimi nie robie:(
uzywamy butelek antykolkowych MAM BABY, generalnie jestem bardzo z nich zadowolona. Jednak wczoraj zauwazyma, ze jedn a butelek cieło, po 4 probach jakos dalam rade, ale dzis to juz kopletnie puszczalo. mam kilka butelek i jak dzis popatrzalam na ta uszczelke, ta felernaa widze ze ona jest taka powyginana, jak scetrowane kolo, jakby sie rozciagnela. Zastanawiam sie czy ma tak ktoras z was, czy to tylko jedna felerna, bo nie wiem czego sie spodzieaac, ze teraz zaczna wszsytkie po czasie sie tak robic? Myje pod bieżaca woda, potem sterylizuje, czyli ok, zadnych cudow z nimi nie robie:(
MajowaMamo jest wszystko ok :)
Jak wkładasz uszcelkę to dociśnij ją palcami i jak nakładasz korpus to staraj się dokręcać delikatnie bo czasami ta uczszelka się zwija.
Zauważyłam to po kilkudziesięciu użyciach. Widocznie ta guma staje się bardziej miękka.
U mnie takie dociskanie palcami oraz delikatne dokręcanie pomaga :)
Jak wkładasz uszcelkę to dociśnij ją palcami i jak nakładasz korpus to staraj się dokręcać delikatnie bo czasami ta uczszelka się zwija.
Zauważyłam to po kilkudziesięciu użyciach. Widocznie ta guma staje się bardziej miękka.
U mnie takie dociskanie palcami oraz delikatne dokręcanie pomaga :)
ja używam już około 5 miesięcy butelek MAM BABY i nic mi się z nimi nie dzieje na szczęście.
Zdarzyło mi się, że ciekło mi po ręce, ale okazało się że po wyparzeniu i włożeniu uszczelki wyciekała mi woda z tego dna (podstawki) pod uszczelką więc teraz pilnuję aby była sucha :) i jest ok. JA jestem zadowolona.
Ale też dziewczyny pisały tu na forum że smoczki pękają ale ja nie zaobserwowałam nic takiego
Zdarzyło mi się, że ciekło mi po ręce, ale okazało się że po wyparzeniu i włożeniu uszczelki wyciekała mi woda z tego dna (podstawki) pod uszczelką więc teraz pilnuję aby była sucha :) i jest ok. JA jestem zadowolona.
Ale też dziewczyny pisały tu na forum że smoczki pękają ale ja nie zaobserwowałam nic takiego
ja też używam dość długo tych butelek i nic się nie dzieje. taj jak dziewczyny piszą, czasem cieknie z tych dziurek w dnie, po myciu. Z tą uszczelką to racja, trzeba ją docisnąc, czasem aż słychać taki jakby "klik". Bardzo fajne butelki swoją drogą :)
a tak przy okazji wątku, mam 2 nowe smoczki 1 do tych butelek, bez opakowań, bo to te, które były przy butelce. Ja ich nie zdążyłam użyć, więc chętnie komuś oddam.
w razie co kontakt na mail: adarechota@wp.pl
a tak przy okazji wątku, mam 2 nowe smoczki 1 do tych butelek, bez opakowań, bo to te, które były przy butelce. Ja ich nie zdążyłam użyć, więc chętnie komuś oddam.
w razie co kontakt na mail: adarechota@wp.pl
"Nikt tak nie docenia geniuszu zawartego w twoich słowach jak twój pies."
Christopher Morley
Christopher Morley